Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
11. nov 2009

Ahojte, mi sme nedávno vstali, idem dať deťom lieky a niečo ľahké navariť 🙂 , noc bola kľudná, malú vôbec nedusilo, nenapínalo a ani teploty nemá, tak je to asi na dobrej ceste 😵 , klop, klop, nech nezarieknem 🙂

bzuco
11. nov 2009

ahojte

martinkom všetko naj 😉

martinaj
11. nov 2009

dobre ranko 🙂
Martinkom prajeme vsetko naj 😵

csikike
11. nov 2009

ahojte, vsetkym Matkom len to naj a sebikovi, vsetko naj k 2 rokom, nech aj nadalej robi iba radost 😵

silvika
11. nov 2009

ja som uz popriala rano mojmu zakonitemu, aj ked na bielom koni neprisiel

simka9122008
11. nov 2009

Jeeeeeeeeeeeej fakt dne je Martina, úplne by som zabudla, ja ani neviem v tom zhone pri chorých deťoch aký je vlastne dátum, ďakujem za pripomenutie, tak všetko naj meninovým oslávencom a takisto Sebimu k 2 rôčkom

bocmanka
11. nov 2009

😵 dobré ránko..
a všetko naaaaaaj martinkom... 😵
a MARTIN je aj naše mesto..tak mohlo prestať pršať...a mohol prísť na bielom koni a ono nem.. 😝

silvika
11. nov 2009

pocuvajte ale tusim ani nema prestat prsat clny mate nakupene?

bocmanka
11. nov 2009

😵 ja asi kúpim sánky s člnom...

silvika
11. nov 2009

aj take su? teda tie by boli asi najvhodnejsie ... ja uz neviem co to toto furt pada a tecie. psiska su ako hnoj hlavne tie kratsie vzorky co nam vybiehaju na dvor tie su komplet tusim az po bradu zablatene ... sa naumyvame anina co?

anina1
11. nov 2009

silvika veru, aj im by sa zišli gumáky 😝

tak sa pripájame ku gratuláciám meninovým aj narodeninovým oslávencom, hlavne nech sú zdraví 😵
a aj Samkovi a Simonke nech už to prejde 😉
kedy bude nejaké stretnutie v Nitre alebo okolí? nič sa nechystá?

abetka
11. nov 2009

Martinkom vsetko najlepsie k meninkam a samoska, ze Sebinkovi vsetko najlepsie k 2 rockom 😵
My sme mali strasnu noc. Maly sa 23.00 zobudil a nechcel spat, len reval, sa prehadzoval az zachvaty placu mal. Strasneee, to sme este nemali nikdy. Nepomohlo nic. Aj ked som si ho dala ku sebe, tak sa metal jak ryba na suchu, no netusim co to bolo a hlavne preco. Zaspali sme 01.30 😝

ajula25
11. nov 2009

ahojte
Martinkom všetko naj naj najlepšie k meninkám. Hlavane nech sú zdravučkí a robia radosť rodičom 😉
Aj Sebinkovi všetko najlepšie k narodeninám. Nech mamine pomáha so Simonkom ako velký brácha 😉
Božinku ale nám tie detičky rastú. No krása. 🙂

abetka no teda nič moc takáto noc. Hlavne keď nevieš čo sa deje. To je o držku 😒

Telinka došli mi čiapočky. Sú úžasné. Ďakujeeeeeeem 🙂

telinka
11. nov 2009

aojte 🙂
vsetkym oslavencom aj my trasieme virtualne pravicou a petka posiela cmuk 🙂

ajulka som rada ze sa pacia 🙂

ja akurat dopekam dukatove buchticky ,dnes mame sladky aspon obed ked to pocasie nas riadne se..e 😀

csikike
11. nov 2009

anina, ja som za stretko... na tej poste v kaviarni bolo super, tak by sme tam mohli zbehnut, kto sa prida?
moze byt aj v nedelu, aby stihli aj pracujuce (aadula) a potom sa kazdy nakvaka k rodicom na obed 😀

luculka
11. nov 2009

cafte vsetko naaaaaj oslavencom,,,,bozinku Sebinko uz ma 2 ???? 😵 😵 posielame Cmuk

ja som dnes bola u ucnej,,,zapal spojiviek,,,mozem vyhodit malovátka ze uz to mam nainfikovane vsetko 😅 😅
ste vedeli z coho to je??? ze na mna niekto kýchol alebo tak a mne sa to dostalo do oci,,,,no pekne 🙄
a davala mi citat,,,nic som nevidela,,,tak nabuduce aj okuliare mi da 😕

simka9122008
11. nov 2009

Ahojte, tak ja som sa dnes konečne dostala na vzduch, pobehala som si poštu a zakotvila som v tescu, konečne som kúpila darčeky pre malú na narodky aj na vianoce, ešte mi ostal malý a dospelý 😒

abetka
11. nov 2009

lucul-skore uzdravenie 😉 Tie licidla, tak to by ma nastvalo 😠
dnes mi maly strasne malo zjedol ☹ ani varene a ani ovocie a ani polotovar nechce.

silvika
11. nov 2009

uhm luc mna nieco taketo " dobrucke " caka infekcna ma poslala k imunologovi ... si uz pripadam ako nejaka cholera ... aach jaj

luculka
11. nov 2009

silvi a preco??, co ti bolo???
abet dakujem,,,,
ja som si myslela ze to mam z alergie

abbi
11. nov 2009

baby ohladom stretka.. buduci tyzden by bol super. Ale zial :( ta kaviaren uz neexzistuje. Asi malo zarabali :(
minule som tam isla a uz bolo vsetko fuc 😠
takze neviem kde by bolo naj.. ale asi opat v Centro Nitra...

silvika
11. nov 2009

take ako supermarkety a centra nie su teraz malo vhodne? nech tam nieco nenachytaju ?

silvika
11. nov 2009

luc mam stale herpesy a mam nadchu uz ma preliecovali ale mam zasa recidivu ani nie po mesiaci, ze este skusi nejaku trojmesacnu liecbu a treba mi toho imunologa, kedze som doteraz take problemy nemavala ja som ani chora nebyvala takze je asi treba take kompletne vysetrenie. tak ak by mi na nieco prisli by som bola rada ....

silvika
11. nov 2009

inac abbi ja som raz pozerala taku baby cafe kaviaren na CT 1 tusim krotitelia dlhov sa to volalo a tam prave vycitali tej majitelke, ze ona to ma skorej pre zabavu ale ze sa nesprava trhovo, preto ju to neuzivilo

simka9122008
11. nov 2009

Huráááááááááááá moje dieťa zaspalo a nie o 22.00, ale o 20.00, chúďatko zase sa vygrckala a zaspinkala, od kedy je chorá tak má ten svoj spánkový režim úplne rozhádzaný, no je taká otapenejšia, lebo na ten dráždivý kašeľ berie 2x 1/4 dithiadenu
Trebalo by mi žehliť, no taaaaaaaaaaaak sa mi nechce, som úplne vyšťavená 😝 , idem si urobiť kapučínko a povegetiť pri paneláku

simka9122008
11. nov 2009

Neviem sa ísť ani osprchovať, lebo sa bojím keď ju tak dusí a napína, musím počkať do zajtra, príde babka, tak ju postráži a ja sa pôjdem vydrhnúť 😀

ajula25
11. nov 2009

ahojte
ja som dnes bola u mamy relaxnúť troška. MM zasa išiel opravovať počítač, tak dúfam, že aspoň euráče donesie nejaké. Minule vyhral na športke. 2,50 €. 😀 😀 😀
My bojujeme s nočníkom. Doobeda ako tak, ale poobede už horšie. No snáď do vianoc to zvládneme. Uvidím.
Lucul to s tými malovatkami myslíš že je na furt? lebo ja som mala začiatkom roka na viečkách alergiu. Lekárka na kožnom povedala že zo šminiek. Ono sa to preliečilo a v pohodke. Síce ja sa nemalujem denno denne ako keď chodievam do práce. A tiene teraz nepoužívam takmer vôbec. keď si šupnem špirálku. Ale vravela, že tie avony a oriflame sú dráždivé veci...

abetka
11. nov 2009

ejha, nejako to tu mrzne. Dnes tu nebola ani Janka 😒
Simi- chudatko Simonka, nech je uz ok, chudatko
Ja som tiez zvedava na dnesnu noc 😒
Babule, co idete chlapcom kupovat na narodeninyy????

simka9122008
11. nov 2009

no konečne to tu ožíva

janka1874
autor
11. nov 2009

Ahojte
dnes som tu nebola lebo som bola vybavovať úrady tak sme sa na celý deň nasáčkovali k mojim rodičom a prišli sme až večer poobede ma lapla taká únava že som normálne v polosede zaspala na gauči a mamina sa trápila so Sendy nech ma nebudí ale celkom to aj ona chápala

simi a aké darčeky si nakúpila lebo ja fakt neviem čo kúpim Sendy na vianoce a narodeniny

ajula ja som tiež mala alergiu na šminky na tú značku Miss sporty alebo ako sa to píše predávajú to v DM od vtedy to radšej nepoužívam vôbec