Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abbi
26. nov 2009

luci ja mam s 1 hakom a je to OK.. hoci nabuduce urcite kupim tu s 2 hakmi.
Zrzul ja som zas pocula ze ta Moulimex je jedna z najlepsich 😉 😉
baby ja som vcera objednala novu chladnicku... tak sa tesim,.. po 12 rokoch budeme mat novu chladnicku .... 😵 😵

lucia79
26. nov 2009

ja som si minulý týždeň kúpila žehličku, tiež sa vytešujem, normálne ma baví žehliť 😅

luculka
26. nov 2009

cafte...no ja som chcela pekarnicku k vianociam,,,tak snad o rok,,,, 😒

u nas bude mikulasa a certa robit babka s dedkom,,,babka si uz nakupila,,,,parochnu,,,,rozky,,,dedko ma mikulas. oblek 😀 😀

a v nedelu bude Mikulas v zámockom parku 🙂

simka9122008
26. nov 2009

Jééééééééj to bude krásny mikuláš luculka

luculka
26. nov 2009

😀 😀 😀 😀 no dedko je fesák,,,, 😀 😀

a mala sa urcite nebude bat ako ju poznam,,,,
minule tu mal ujo taku fakt nechutnu masku certa,,,oni su maniaci na masky,,maju meciara,,,funesa,,,taku zelenu priseru,,a teraz im pribudeol tento cert,,,no ale je taký hrozostrasný,,,a mala nic,,,ete aj ona si to dala na hlavu 😀 😀

simka9122008
26. nov 2009

😀 😀 😀

zrzulka
26. nov 2009

Teli vdaka za odborne vysvetlenie🙂)) Mne sa tiez paci viac ten bochnik ako chleb neurciteho tvaru🙂))) A skusim sa este potrapit s cerstvym drozdim. Raz to vyjde. Minule skoro cesto letelo do kosa ale nakoniec som ho dala do rychlokysky ze vyskusam a bola z toho celkom fajn pizza

Abbi tak gratulujem k novemu pomocnikovi🙂)) kupili ste tiez Moulimex?To si ma potesila s tym ze je jedna z najlepsich... uvidime, my ju mame asi 2 mesiace (vianocny dar od nasich k Vianociam v predstihu🙂))))) snad nieco vydrzi.... ale zase ved nic nie je vecne....

zrzulka
26. nov 2009

Lucul super je Naty.... ani Michaela sa zatial neboji, skor teraz ma take obdobie ze sa hanbi, uz nie je taka hrrrrrrrrrr do vsetkeho ako byvala. neviem co sa stalo. Uz ani k mojej mame nechce ist... aj sa kvoli tomu blbo citim...

huleni
26. nov 2009

baby my sme vyhrali tuto http://www.mojapekaren.sk/morphy-richards-48268 ale akoze neviem ci je dobra, este sme v nej nic neskusali, ale ked vas tu citam asi konecne aj vyskusam:o))) my sme akurat prisli z oslavy 1narodenin nasej kamaratky a ja akoze unavena a dieta uplne v pohode..kde tie deti beru tu energiu:o))))
a ja sa tiez vytesujem, na vianoce som si ako darcek teda spolocny vydobila ze ideme konecne prerabat jadro a tak..no tak budem asi par dni u svokry.ale ze tu zmenu to stoji:o)

csikike
26. nov 2009

ahojte, tak u nas sa dnes ani po 1,5 hodinovom boji nespalo...
esteze mi treba tolko toho porobit na sobotu, ze nevnimam, ze je hore...
nevadi, ideme ho von vybehat, nech sa unavi

telinka
26. nov 2009

ach jo baby veru nemate to s tymi nespavcami lahke 😒 peta ked vstane rano somnou 6.10 ked budim anusku o tristvrte na 12 ide spat a to si len lahne otoci hlavu a spi.....sice len 1,5 hodky ale zato kazdy bozi den pravidelne , nam sa este nestalo ze by cez den nespala 😝

abetka
26. nov 2009

no csikike- tak to nezavidim. Je toho urcite vela, ked Tomasko nespava a urcite si aj unavena. Nas nespal raz a bola som na prasky, ale cez den spava 2- 2,5 hodky, tak fajn, ale v noci casto mrnci a teraz ho davam 2-3 x cez noc na nocnik 😝
Inak, prave som dorobila adventny veniec a povesala mikulasov na dvere a uz len upiect, upratat, nakupit darceky a vianoce mozu prist 😀

abbi
26. nov 2009

fiha abetka tak uz vianocna vyzdoba? ja som si prikazala, ze do 1 decembra musim vydrzat. Ale uz som si kupila vianocnu vonu 😉 takze skoricovo-vanilkova vona je v celom dome 😉 😉

simka9122008
26. nov 2009

Abbi, tak tú vôňu sa chystám kúpiť aj nám, je skvelá, kúpila som je našim a babke na mikuláša

bzuco
26. nov 2009

ahojte

no my zajtra ideme na kontrolu...som zvedavá, ako dopadneme, lebo tie atb maťkovi vôbec nezaberajú - kašle stále, aj ked už aspoň odkašle, ale v noci ho chytajú také záchvaty kašla ☹ .....a čo ma hnevá - v kuse má teplotu od 38 vyššie - po odčítaní!!!!...od nedele....nie je to dlho???
no a s malou na tú krv - to bude kovbojka 😝 😝

abetka
26. nov 2009

Zuzi- to ma chuda stale take teploty?? MUsi byt aj slaby, chudatko. Asi mu fakt nezaberaju ATB, ked mu neni lepsie.Neboj, mala to zvladne. A ako bolo na rodicovskom???Nemali ste dnes?

zrzulka
26. nov 2009

Bzucko drzime palce na zajtrajsiu kontrolu? Co je Matkovi? nejako som to prehliadla... Ma kasel nam zabera stoptussin. neskusali ste???

bzuco
26. nov 2009

abetka...ano, stále má teploty ☹ ☹
a rodičko ok...samé chvály na ňu 😉 😎

dr. nám dala augmentin a stoptusin, ...ale vravím...nejako nezaberajú ☹

simka9122008
26. nov 2009

Bzuco, skoré uzdravenie, no mne sa vidí že dlho máte tie teploty, asi treba dať iné ATB a na ten kašeľ, ja som dávala malej Ditustat, super zaberal, vyskúšaj

janka1874
autor
26. nov 2009

ahojte
mňa porazí malá spí od cca17-tej a to sme sa už presťahovali domov od babky no tak som zas bude nočná žúrka no ako potom ja budem zajtra fungovať ma picne zas

bzuco
26. nov 2009

len ona nám dala ten stoptusin, lebo malý vôbec neodkašliaval, mal príšerný suchý kašeľ...no teray už vykašle hlieny, ale ide ho zadusiť ☹

abbi
26. nov 2009

aj my sme mali rodicko.. a som velmi vdacna.. chalani su OK. 😵 😵
Bzuco, je mi velmi luto, ze ste tak chory ☹

telinka
26. nov 2009

http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile...

tak mi anuska hodila tie minividejka na FB 😉

aadula
26. nov 2009

ahojte, my sme mali hroznú noc... Samko od polnoci kričal, kňučkal...sme sa nič nevyspali...o druhej som s ním rozprávky pozerala...on bol normálne vyspatý...mne pripadá akoby z tých infúzok mal kopec energie...dnes bol s mojou maminou...teraz spinká..zalomil ako drevo...sa bojím už teraz čo bude v noci...

tiež som deti nikdy neplašila ničím..., ale samko má teraz strach už keď ho obliekame, asi si myslí, že ideme k dr. ☹

my mikuláša nezháňame 😀 , ale v jasličkách o týždeň v piatok majú Mikuláša, tak som hrozne zvedavá ako sa mu to bude páčiť...bude ich točiť aj miestna televízia...tak ho aj uvidím 🙂

bzučko...to sú dosť dlho teploty ... náš mal od soboty..a v stredu sme už boli v nomocnici..hrozne zoslabol...dôležité je veľmi veľa piť..ale to iste vieš...Samko aj ked dosť pil..ale na tie vysoké teploty čo mal..to bolo, že vraj málo

aadula
26. nov 2009

abbi a nová chladnička je super vec..my sme pred rokom a pol kúpili novú a veru nám to aj na účte za elektriku urobilo svoje 🙂

simka9122008
26. nov 2009

Tak ja už mám vyše pol hodinky kľud, obidve deti spia, joj normálne som mala strach čo za cirkus bude zase malá robiť, no prekvapila ma, vysvetlila som jej že ona musí hajať teraz a ja prídem potom 😀 , tak asi pochopila, múdra hlavička
Včera povedala svojmu tatinovi do telefónu že ujo, chudák ostal trochu v šoku, darmo som jej hovorila to je tatík, ona furt len svoje, ujo a ujo 😀 😒 , no čo už zase si budú musieť na seba zvykať

abbi
26. nov 2009

aadul neskutocne sa tesim na tu chladnicku 🙂
aj u nas je uz ticho 😵 😵

ajula25
26. nov 2009

čafte kočky
čítam tu o pekárničkách....tak otázočka 😅 možno hlúpa, ale opýtam sa. Tie hnetacie háky, keď naprogramujete pekáreň, potom v chlebe ostanú zapečené alebo sa nejako zasúvajú alebo ako to je? To moja švagriná rozmýšľala nad technickými záležitosťami,ale teraz aj mňa to nejako zaujíma. 😀

Tekli Peťka je úžasnáááááááá. Ahoj Kikuš.... 😀 Aj Lukáš komentoval keď počul zvučku, že Kika...potom že mamina a pusu 😀

a ja nemám ešte doma chlapa. Zasa nejaký počítač dáva do kopy. Odchádzal cca 17.30 vraj tak o tri hodinky by som mal byť doma 😀

ajula25
26. nov 2009

teli sorry som ti zmenila nik.... 😅

bzuco
26. nov 2009

inak reklamy....maťkovi sa najviac páči Ahoj aďuško 😀 😀 😀 a na záver - posielam pusu - dobehne a chce odo mňa pusu 😀 😵
a ešte reklama - nurofen pre deti jahoda - to mu teraz ukazujem, že aj on má také mrzké bacily ako tam 😅 - ked ju zbadá v telke, hned kričí - moje bó 😀 😀 😀 😀