Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
3. feb 2010

vitaj teli a ako sa má tvoja lyžiarka?

telinka
3. feb 2010

ooo vdaka za privitanie 🙂

nooo je nadsena , uz minula kredit tak neviem ci jej mam kupit dalsi , ci nebude lepsie ked zavolam ja kedy uznaam za vhodne 😅 😅 😅 pozitivna sprava je ze sa rozhodla nosit prilbu bez ohladu na to ako v nej vyzera , lebo videla ako jednu dievcinu po tom co do nej narazil "snoubordak" odvazala sanitka 😒

anina1
3. feb 2010

toľko vám vyvoláva? 😀 😀
ozaj koľko má predmetov Anuška na škole?Saša má na vysvečku 19, sa mi to zdá celkom dosť 😒

telinka
3. feb 2010

fuuuha tolko nema veru...iba 13 , ale saska ma navyse asi tie umelecke....dakujem pekne sa ani necudujem potom ze su v skole do vecera...ufff

janka1874
autor
3. feb 2010

no dnes nám Viky totálne prehádzala režim som si ani nevšimla že už je 11.30 páni pôvodne som si chcela ľahnúť s deťmi lebo ma zas bolí hlava no nemôžem sa už pozerať na ten bordel a už vôbec netuším ako Viky teraz bude spať

bocmanka
3. feb 2010

😵 no u nás kydá a kydá, ešteže dnes majú tréning v telocvični a nie na snehu...
ale marko podľa mňa prišiel dnes z lyžiarskeho ako snehuliak..
my sme s romy prešli len toť 100m do obchodu, fúkalo jej do ksichtu a ona ružová panenka, že mamííí "poďme domov..", jačala ako o dušu...
tak už spinká,
ja som uvarila zeleninovú polievku a druhé spravím asi tie slávne tvarohové lievance...

ajula25
3. feb 2010

čafte.
tak baby ja som bola v "posilke". Prebrodiť sa do obchodu a späť s kočíkom, no to vám je iná zábava. Na nerv.
Ja som robila sáčkovú polievku 😀 a špenátový prívarok so zemiačikmi. 😉
a v KE padá taký malý hnusný sneh. A je tak sychravo, no keby som nemusela dnes do obchodu ísť ani nos nevystrčím....

janka1874
autor
3. feb 2010

boc ani Sendy nechce byť dlho vonku v tej zime a snehu sa ledva dotkne nedaj bože že spadne koniec ide sa domov 🙂 🙂 🙂po kom to díte je (ha ha žeby po mamine ja som vraj chodila s rukami nad hlavou pre istotu 😀 😀 😀 😀 )

simka9122008
3. feb 2010

No žienky, ani moja nie je z toho snehu nadšená, ona na neho hovorí, fuj, iné deti sa po ňom bláznia a ona sa ho pomaly ani nedotkne 😝

lenka85
3. feb 2010

baby co deti... nasa hanka by sa aj blaznila,ale ja ked vidim sneh tak grciam... sorry za vyraz... uz mi to totalne lezie na nervy

janka1874
autor
3. feb 2010

ajula no práve si ma presvedčila že dnes nikam nepôjdeme a to som pôvodne zvažovala že sa ide aj dnes von ale kukám že začalo snežiť o nervy je toto počasie
ja síce mám rada sneh ale na horách nie v meste 😝

lenka85
3. feb 2010

jani podobne... akurat som pisala kamoske, ze ked to hned nezmizne a nezacne konecne jar tak ma odvezu na psychiatriu...

abbi
3. feb 2010

baby u nas je tolko snehu, ze az 🙂 naaaadhera, hlavne ked som v dome a iba kukam z okna 😀 😀

bzuco
3. feb 2010

aj u nás chumelí od rána.....sme mali od soboty pauzy, nesnežilo skoro vôbec a teraz sa nejde vysnežiť
akurát mi vadí ten vietor, všetok ten sneh šľahá do tváre - dobre nepríjemné 😖

telinka
3. feb 2010

u nas sem tam par vlociek spadne inak nic , ale peto bol v senici...30km od nas a ze tam je "koniec sveta" 😝 😝 😝

janka1874
autor
3. feb 2010

veru ja som povedala v nedeľu že urobme si teraz vianoce lebo teraz je to ako na vianoce má byť tak sa zo mňa všetci rehotali vonku je fakt nádherne ale keď kukám z vnútra 😀

malá potvorka je už hore no dnes si dobre zi mňa robí blázna nič som nestihla urobiť viac ako pól hodinu ani nespala no bodaj by aj keď ona sa fajne vyspala ráno narozdiel od nás so Sendy a to som si myslela že stihnem zmyť a ľahnem si ku nim no vtipná som fakt 🙂 dala som ich spať rovnako a slečinka malá po pól hoďke kukuč ešte som ju nechala v postieľke no pokiaľ boli dvere otvorené tak tichúčko ležala som si normálne naivne myslela že ešte zaspí ale figu keď som dvere zavrela tak krik asi chcela pozerať dámsky magazín lebo teraz leží na gauči kuká telku a je spokojná
čo ja to mám za deti 😀 😀 😀 😀

silvika
3. feb 2010

teli aj u nas je este koniec, ale uz sa zozaciatkovieva, aspon momentalne teda prestalo padat ale chumelilo jak besne furt, som odhrabla sneh a za mnou uz zostavalo biele

ajula25
3. feb 2010

jani vieš jak sa hovorí: čo si si spravila, to máš 😀 ale to je sranda, aby si ma chápala.... 😅

Mne sa páči sneh, to je v pohode, ale tie neodpratané chodníky a cesty ma nekonečne rozčulujú. Človek aby nikam nešiel s dieťaťom, lebo to je normálne že prekážková dráha....

telinka
3. feb 2010

silv ity nejak absentujes , ci sa mi to len zda??? 😕

ajula25
3. feb 2010

keď o tých domoch píšete, som si spomenula na moju babičku. Chudinka tolko snehu sama odpratávať....by sme tam mali asi ísť bývať 😀 😅

janka1874
autor
3. feb 2010

ajula ja viem ja sa tiež len smejem že čo to mám za deti 😀 😀 😀
a veru tie chodníky sú des a hrúza kôli tomu sa ani nikam nedá ísť hlavná vec že z hlavnej vynášajú sneh no komu už tam vadí (okrem podarenej dlažby čo si myslím že asi polovica košičanov by ocenila keby sa práve tá rozpadla) skôr by mohli chodníky čistiť s kočíkom sa vôbec nikam nedá ísť

anina1
3. feb 2010

ja mám rada zimu a hlavne, keď je sneh 😀
u nás valí a valí od rána 🙂, akurát cesty by teda mohli odhŕňať 😝

ajula25
3. feb 2010

jani akurát popred barák išiel traktor s pluhom, ale radlicu mal zdvihnutú.... 😖 však ešte nenapadlo pol metra snehu, nie? tak načo... silaaaaaaaaaa

silvika
3. feb 2010

no menej pisem, sak tu nikoho nebyva, maly mi prestal spavat tak viacej citam ako pisem

janka1874
autor
3. feb 2010

joj ajula tu ku nám sa chodia otáčať ale načo čistiť veď sa to raz roztopí to je asi ich teória

zajtra máme íst na gasto no to som zvedavá ako sa tam dostanem stano nebude doma tak pešo z autosedačkou to nezvládnem no asi ma zas dedo len odvezie a potom príde pre nás

telinka
3. feb 2010

no ja len ze mi tu chybaju tie tvoje slovne kombinacie...vid.zozaciatkovieva 😉 ty si tu take lingvinisticke ozivenie ...ci len lingvisticke?? sa chcem zahrat na mudru a nejako mi to nevychadza 😅 😅

silvika
3. feb 2010

teli jak si tu popremaham sa aj pisat neboj nist sak nech ti nechybam, ale zasa niekedy mozno nemam slinu lebo kieho, a vies ako vy tu svitorite vzdy po osmej a to nas este len ide hore davat gate dolu a sup do vane, najnovsie curava vo vani a inde ze ani za svet

ajula25
3. feb 2010

teli a ja som už prvý krát prečítala že lingvistické....tak pre mňa múdra si, nemusíš hrať 😉

silvika
3. feb 2010

ue jak budem mat podrazdene crevo hned sem dobehnem

tinyleaf
3. feb 2010

cauteeeee 🙂 Ja som tiez uz z tohto mnozstva snehu nestastna, doobeda som bola s detmi u doktorov a kym sme vybavili, totalne mi zasnezilo auto. Ani len metlicku som nemala, tak som to rukami poodrhrnala aby som aspon nieco videla. No a Sofii zistili alergiu na mlieko, takze ideme obehavat dalsich doktorov, imuno a gastroenterologiu. Dufam ze mi tam aspon niekto vysvetli, co to pre jej stravovanie bude znamenat, to akoze uz nikdy nebude jest mliecne vyrobky? Alebo z toho deti casom vyrastu? Vobec netusim, musim si nieco o tom nastudovat.