Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zucha
23. feb 2010

dakujem baby 😉 Ale ak by ste boli nasimi susedmi, tak by ste asi o super mame nehovorili 😀 Si niekedy pripadam ako bachar 😒 100x nieco Ani zakazem a 101. krat to urobi bez mihnutia oka 😠 Ale inak su baby super a uzasne sa tesime na dalsie 😵

abbi
23. feb 2010

Zuzi aj Kata je tak aktivna ako Ana? uz chodite? a citis sa OK?

silvika
24. feb 2010

bzuco pisem na FORMI!!!! jaaa neviem teda tiez som citala kdesi ze ako dobre vyperie a ze je dobry a podobne, a prd, mame ho krabicu velku a nereozpusta sa na pradle, vytiahnem ho vytrasiem a sypu sa z neho biele gulocky, svyna je to, neviem ci som dostala extra nevydareny ale ja by som ho neodporucala, prala som dokonca dvakrat po sebe a aj tak sa stale sypali gulocky aj som dala vyssiu teplotu a dlhsi asi hodinovy program a aj tak sa neosvedcil.

abbi
24. feb 2010

ahojte tak mame za sebou adrenalinove rano 😝 😝 😝 hruza, infarktove stavy... ani neviem ci mam chut nieco robit.. ale mala by som zdvihnut zadok... lebo zajtra ideme na tyzden do Svajciarska. tak mam co robit 😉

csikike
24. feb 2010

abbi, teda, tak si to uzite, budeme tisko zavidiet 😵

silvika
24. feb 2010

ja som abbi na teba myslela

janka1874
autor
24. feb 2010

Ahojte
ženy ja som Vám dnes nejako nervne vstala normálne nechápem čo je to so mnou ale to asi bude tým že me príšerne už 3deň bolí zub ale k zubárke neviem kedy sa dostanem kedže drahý má teraz aspoň nejakú robotu

silvika
24. feb 2010

jani ani sneh nenpadal, ze by sa mohla z jedov ist realizovat do ulic co? by si tiskala kocik az by z teba adrenalin vyprchal

abetka
24. feb 2010

zucha srdecne gratulujem a pekne tehulkovanie. Drzim palce 😵 😵 A ja ti zavidim, ze si sa odhoslala, lebo ja by som aj chcela, ale sa bjim 😖

janka1874
autor
24. feb 2010

silvika veru nenapadal ale to všetko na mňa dolieha ja potrebujem aspoň na pár dní slnkooooooooooo novú energiu dnes je aj Viki od rána umrnčaná ano super a to poobede príde vážna návšteva stanova teta sa po skoro 4 mesiacoch rozhodla prísť pozrieť aj naše dieťa no aj z toho som taká nesvoja plus ma bolí ten zub a k tomu už niekoľko dní ma bolí z toho šialeného počasia hlava

bzuco
24. feb 2010

ahojte

silvika - kamoška sa mi ponúkla, že mi donesie trocha toho prášku na skúšku, tak uvidím

abbi
24. feb 2010

Csikike, ideme ku svagrinke, oni idu na dovolenku od Talianska a tak nam nechavaju cely dom. Hned pri nich su vleky tak snad si zalyzujeme, ak tam bude sneh, kym prideme. Ale uz len to, ze budeme mimo domova je super. iny vzduch a pekna priroda. Tesim sa, len nech neprsi ☹

Silvi 😉 😉 tak tak. Zajtra ideme asi rano o 7 ale mam pocit, ze kym neskonci zapas ja nebudem moct ist, iba ak by sme tak prehravali, ze by to nestalo ani za to pozerat to. Ale este radio to bude istit 😉

silvika
24. feb 2010

no keby si chcela bzuco ja ti ho aj cely poslem !

silvika
24. feb 2010

abbi to jak zacnes pozerat to sa snad ani neda prerusit nie? teda ja obcas tak robievam, ze prepinam, ale stale sa pekne vraciam

bzuco
24. feb 2010

silvi 😅 😅 😅

simka9122008
24. feb 2010

Ahojte, tak ja som sa dnes zmohla iba na uvarenie polievky, druhé ešte máme od včera a prezliekla som periny, nejako ma to počasie ničí a som potom lenivá 😀 😝

silvika
24. feb 2010

jaaaj no ja sa "tesim" na jarnu unavu ta ma nicila aj za normalneho stavu uvidim co bude v druhom stave so mnou stvarat

telinka
24. feb 2010

ahojte 🙂

dneska je mateja....tak matejkovi bocmankovie vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂

zajtra bude mat meniny zase csiki , tak o zoberem jednym vrzom nech nezabudnem......csiki....vsetko naj ..apelujem na tvoje deticky nech su aspon zajtra jak andilci poslusny 😉

u nas je hnusna hmla , ja som chora , boli ma cely clovek a nic sa mi nesceeee 😝 😝 😝

abbi stastnu cestu a uzite si to tam aj seba sa navzajom 🙂

janka1874
autor
24. feb 2010

a tak som uvažovala že kto to má mateja 😀 dík telinka

takže boc Matejovi všetúčko najlepšie

janka1874
autor
24. feb 2010

ženy pukne mi hlava už fakt nevádzem toto každý deň prežívať

ajula25
24. feb 2010

ahojte
Tak abbi užite si dovolenku. Určite sa budete mať super. 😉
Matejkovi a ja za srdca gratulujem k meninám 😉
Jani migrény mávaš, alebo čo to ťa tak hlava bolieva? To je hrozné ☹

janka1874
autor
24. feb 2010

ajula áno ja som bola dosť migrénová ešte pred Sendy po nej mi to prešlo a teraz po Viki sa mi to vrátilo tam ma už aj počas tehu bolievala hlava čo som pri Sendy nepoznala a teraz trpííííím lebo kedže kojím alegifen nemôžem ibalgin tiež nie a paralen mi nezaberá ešte tak panadol ale ten už nemáme doma ale kôli kojeniu sa nechcem nejako ládovať tabletkami ale už fakt mám dosť mohlo by už to počasie nabrať nejaký normálny smer buď teplo alebo zima ale nie toto oničom

simka9122008
24. feb 2010

Jani ti verím aj ja som už z toho počasia dosť na nervy 😠 😝
Abbi užite si to tam
Boc Matejkovi všetko naj k meninkám
No ja som trochen nervózna kamoška už isšla do porodky, tak už len do večera, alebo do noci budem čakať na správy

ajula25
24. feb 2010

jani no teda nezávidím. Mňa keď bolí hlava, tak tiež len ibalgin zaberá. Ale tak to mám tak raz mesačne po prípade keď z únavy....ale migrény sú riadna svina! Tak držím prsty,nech rýchlo ustúpi migréna a bolesť hlavy.
No a počasie? Pokiaľ ja sa pamätám na predpoveď tak dážď a zamračené v najbližších dňoch. Al tak snáď už aj jar dorazí a usmeje s ana nás krásne jarné slniečko. Hneď bude svet pestrejší 😉

janka1874
autor
24. feb 2010

ja už som počula aj také že zima sa ešte vráti

sinka neboj všetko dobre dopadne je v dobrých rukách

simka9122008
24. feb 2010

Jani no to jedno ma ukľudňuje

bocmanka
24. feb 2010

🙂
ahojte kočky, kúpte si slovenku, je tam jedna kočka z fóra, čo má 4 detičky, volá sa emily, ona práve píše o mnohopočetných rodinách, oni sú tuším 5-6 súrodenci a každý má minimálne 4 deti..

zucha, gratulujeeem, ak by sa zadarili dvojičky jedným šupom, tromi pôrodmi budeš mať 4 detičky ako maľované, a ja ti s telinkou a abbi rada odovzdám titul matky roka !!!!
🙂
romina mala včera meninky a dostala včera skvelý darček museli sme na pohotovosť, mala skoro 40ky horúčky, chúďa, tak je ďalšia v poradí s hnisavou angínou..
teraz zaspáva s ockom, lebo je doma, v našom lazarete mi trošku pomáha, mňa poslala prečo "že choď mami a pošli mi ocka...", som si skoro cvrkla...

a matej má dnes meniny,ďakujeme za gratulácie...tiež má darček,vyšli mu zlé výtery, takže musí pokračovať ďalej v atb, včera skončil po 6 dňoch a musí ich dobrať tak, aby ich mal na 10dní...
😒
marko nešiel ani lyžovať na tréning, mal kúsok cez 37 teplotu, tak čakám čo bude do večera..

vyzerá, že si budeme musieť zopakovať jarné prázdniny, lebo toto je čistý otras !!!!

bocmanka
24. feb 2010

😵 😵
ja sa musím pozerať na slnečné martinky, tak ma to štveeeeee

abbi užite si dovolenku, vy prázdninujete budúci tt s teli, že? či už tento tt?

abetka
24. feb 2010

boc= ja som si uy kupila 😵

janka1874
autor
24. feb 2010

boc tak to máte doma zas pestré skoro sa uzdravte