Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
11. mar 2010

csiki v dobrom zavidim

telinka
11. mar 2010

csiki...pjeknaaaaaaaaaa 🙂 a to ma uz aj hore ten suflik na pribor asi ,ze?

telinka
11. mar 2010

a aku si mala tu mrchu pretym co sa furt kazila???

csikike
11. mar 2010
csikike
11. mar 2010

on bola funkcna, len sa nedala zavriet, lebo zial som si 1x vyliala zlost na nej a zabuchla som zvere trocha silnejsie... a odvtedy bola mimo, inac pred 2 rokmi som ju kupovala za taku cenu ako teraz tu siemens

lenka85
11. mar 2010

no mne keby sa umyvacka pokazila tak asi hned v ten den kupujeme novu🙂 si to uz ani neviem predstavit v rukach riady umyvat... hruuuza casu v keli🙂

abbi
11. mar 2010

jej Csiki wow to je super... no ja som este pred rokom o tom sufliku na pribor ani nepocula.. ale super napad...

baby kamoska vypredava autosedacky a kociky.. ak by ste chceli ozvite sa: http://picasaweb.google.com/pisemja/Vypredaj#54...
tu ma vsetko...

tinyleaf
11. mar 2010

my mame umyvacku, ale ja si na nu nejako neviem zvuknut. Pouzivam ju, len ked mame nejaku navstevu alebo moc riadov, inak mam taku uchylku vsetko priebezne umyvat. Muz ma zato hresi, ze vsak naco ju mame, tak si budem musiet z Vas zobrat priklad. Dokonca som az pred par dnami zistila, ze tie tablety nemusim vybalovat zo sacku, ale rozpusti sa sam. Dovtedy som to vzdy odbalila. Az ked som ten sacok hodila do drezu a tam sa rozpustil, som pochopila 😀

abbi
11. mar 2010

Tiny tak ja si neviem predstavit vsetko umyvat.. mam aj 30 min program a tak niekedy "perem" aj 2x za den 😉

tinyleaf
11. mar 2010

ved aj ja pouzivam ten 30minutovy program. No ved ja sa polepsim a zacnem ju pouzivat castejsie 🙂

lenka85
11. mar 2010

tiny 😀 😀 inak to robi aj moja mama. Ale ja to nechapem, ved naco si robit robotu ked nemusis... jednoduchsie je to narvat do umyvacky a mat pokoj no nie? 😝

tinyleaf
11. mar 2010

no ved je, len ked nemam rada, ked sa mi tie riady hromadia, radsej ich hned umyjem 😀

janka1874
autor
11. mar 2010

no ja keby som mala umývačku tak ani prstom nepohnem smerom k riadom sme si z drahým sľúbili že najbližšie kupujeme myčku riadu tak uvidíme či to aj dodržíme 😀

abbi
11. mar 2010

ja som nemala umyvacku par mesiacov a bolo to hrozneeeeeeee ... ale uz mam moju Boženku (Boshku)

janka1874
autor
11. mar 2010

takže ak sa fakt rozhodneme kupovať viem kam ísť pre rady

ženy a čo to naše stretko?

zrzulka
11. mar 2010

Tiny to fakt netreba vybalovat tie tablety??? my pouzivame calgonit do mycky. A ja som minule muza sfukla ze co tabletu nevybaluje ... ufff Inak ja tiez vela veci rucne umyvam.... Drevene veci vsetky, noze, teflonove hrnce... no je toho dost co tam nedavam.... 😝

bocmanka
11. mar 2010

🙂 abbi, celkom dobré výpredajové ceničky..

fakt, čo je so stretkom????????? 😒 😒 😒

silvika
11. mar 2010

zeny, muz vcera stretol glor a ta mu prezradila, ze bude stretko na horehroni, no jaaa som pozerala tiez jemne povedane prekvapena, jaaa ze ste sa snaaad dohodli uz a ja kedze som bola za, tak som len bola pripisana 😝

bocmanka
11. mar 2010

🙂 ja netuším kde a kedy je stretko silvi nie si samaaaaaa

abbi
11. mar 2010

tak co baby mam to cele vybavit? urobime stretko? tam v tom slniecku?
ak ano tak mi prosim napiste IP spravu a nech to cele dotiahneme.
termin je 4-6 jun

silvika
11. mar 2010

kere je to slniecko? ja by som chcela nech tam aj nieco je ked bude naprd poco, nech nemrzneme povonku

janka1874
autor
12. mar 2010

Ahojte
silvika zatiaľ platí toto pokiaľ dobre viem
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-sln...

janka1874
autor
12. mar 2010

zas sme mali otrasnú noc tie moje deti sa rozhodli že mi fakt nedoprajú spánok ☹

bocmanka
12. mar 2010

🙂 jani, moji chlapci od bábätka vstávali aspoň päťkrát v noci, prestali až keď som prestala kojiť..
do izby sme ich dali oboch naraz, keď mal marko asi 1,5 roka a zaspávali sami,
najprv som im prečítala rozprávku, potom si ju prerozprávalii sami a zaspinkali
romy je zatiaľ s nami v spálni, ale hneď ako dozariaďujeme dom, tak jej ideme dať našu spálňu
🙂 🙂
dúfam, že ujo telinka s az našich objednávok nezblázni...

janka1874
autor
12. mar 2010

no boc to si ma moc nepotešila a u nás nádej že niekam deti dám nejako momentálne nehrozí to sa najprv budem musieť vrátiť do roboty našetriť a až tak môžme meniť byt a to ešte potrváááááááááá ni radšej nepočítam ako dlho ☹ ☹ ☹ no čo už nejako rýchlo sme sa rozrástli čo nebolo v pláne ale čo už

silvika
12. mar 2010

nooo ja som tiez toho moc nenaspala, som asi o pol druhej zobudila, co som isla spat asi o polnoci, a boleli ma dutiny ako svyna tak som akoze pozerala telku a zaspala som azo pol siestej

tinyleaf
12. mar 2010

u nas bola tiez otrasna noc, mala vrieskala od tretej do siestej. Vobec nic ju nedokazalo utisit, tak som ju nechala revat, uz som bola s nervami v koncoch. Este na mna aj cosi lezie, boli ma cely clovek, urcite som to chytila od deti ☹

bocmanka
12. mar 2010

🙂 tiny u nás to takto koluje už tretí týždeň, deti sa vyliečia a ja nie a nie, lebo musím fungovať či chcem a či nechcem..
no ja idem vysávať..
a čosi uvariť, dajte tipy,

janka1874
autor
12. mar 2010

boc ja som včera robila guláš

silvika
12. mar 2010

my musime poumyvat zem lebo je chlpata ako zimny kozuch no strach asi plznu psiska,
ja dnes asi granadiera budem robit