Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
16. máj 2009

no vidíš simi som ti vravela že som to dohodla

simka9122008
16. máj 2009

no ráno to veru sľubne nevyzeralo až som zosmutnela že z toho nič nebude, veď aj popršalo

janka1874
autor
16. máj 2009

simi ale veď som ti písala že som to dohodla 😀 😀 😀

ivana26
16. máj 2009

caute, u nas slnecno,
chystame sa k jazeru pri nas, poziarnici tam budu mat nejaku akciu, tak pojdeme pozriet ocka 🙂 len cakam na jeho telefonat, kedy mame vyrazit
adam tiez hrozne spal, takze som cerstva ako rybicka 😒

simka9122008
16. máj 2009

No baby som riadne vytočená, teraz som sa dozvedela od babky, že sa k nám dnes chystajú malého krstný rodičia, hlavná vec že my to nedali oni vedieť a dozviem sa to za 5 minút 12 😠 , ale to na mojom pláne nič nemení, majú smolu, to ako si oni predstavujú ohlásia sa hodinu pred tým a ja mám byť v pozore, normálne som nasratá 😠 😠 😠

aadula
16. máj 2009

ahojte 🙂 u nás tak pod mrakom trošku a hrozne dusno... ja chcem ísť s deťmi poobde na hrad, sú tam muzeálne /či ak oto zoskloňovať/ 😀 dni, tak je tam od tretej program 🙂 a v kauflanďáckom letáku som našla, že majú odrážadlá za niečo vyše 9€ a begbinton za 1,40 a prilbu na bicykel za nejakých 5 niečo ...tak chcem ísť aj tam pozrieť 😉

simi, toto ani ja nemám rada...keď si niečo naplánujem a nečakane sa niekto chce dotrepať 😠 a prijemné stretkovanie prajem

aadula
16. máj 2009

som sa vás chcela ešte opýtať..je mi to také blbé..ale v kuse mi chodí, že si ma chce nejaká Mariana Gulíková pridať do FB...nie ste to žiadna z vás že? však už poznám vaše mená..a vôbec netuším kto je to 😕

janka1874
autor
16. máj 2009

aadula ja taký čas napíšem že poznáme sa a podľa toho potom čakám odpeveď 😀 na FB sú tiež také ako správy a to sa potom zobrazí len jej

aadula
16. máj 2009

jani, už som jej písala a nič...stále len, že ma chce pridať...tak to bude nejaký čmuchal potom 😝

ajula25
16. máj 2009

ahojte
no nejako sa zamračilo. jani dúfam, že si to dohodla správne 😅

zrzulka
16. máj 2009

Adul aj mne neustale vyvolavaju z bank a pod. ja ich slusne odbijem ze nemam zaujem o uver a keby som mala tak skocim na pobocku banky🙂)) A najviac na nich zabera ked povies ze si na RD to ti uz daju definitivne pokoj🙂))))
Minule mi volal jeden mladik ze ci nemam zaujem o nejake vitaminy tak som mu povedala ze ja do seba ziadnu chemiu cpat nebudem a on ze to je prirodne a bla bla. tak som mu vysvetlovala ze mna jednoducho nepresveci. ja sa zdravo stravujem, dbam o spravnu zivotospravu, vela sa hybem. No zlozil s dlhym nosom. Nemam to tiez rada ked otravuju....a ja neviem len tak zlozit. ja si kazdeho vypocujem. neviem ale ja som asi magnet na toto. Aj na ulici ma vela krat niekto zastavi a tie poziadavky. no dakujem pekne....

csi aj ja som zvedava na panaka, a inak super stranku si tu minule vlozila. uz som si ju dala medzi oblubene stranky.

Kocky co mate cestovne postielky. Ake su dobre? mate skusenost s Chicco postielkou?Kym pojdeme na stretko musime nejaku zaobstarat....

ivana26
16. máj 2009

aadul, ved si ju pridaj do priatelov, mrkni si jej fotky, mozno ju spoznas a ked nie tak ju proste vymazes z priatelov a hotovo 😉

bocmanka
16. máj 2009

u nás je tma,jak večer,pritom doobeda počko jak lusk,matej dnes v meste pretekal,mali sme martinský duatlon,1km beh plus bicykel,večer hodím fotos..najviac to zmohlo romy a ocka,spia jak v kóme,ja vegetím,idem si spravit vlasy,kým chalani stavajú lego..včera som si kúpila konečne dvoje nohavíc,ešte dáke triká a dákych sto kíl dolu a bude

bocmanka
16. máj 2009

😀csi krásne to je..super!

csikike
16. máj 2009

boc, diky, medzi prsiami ma darcek, tak moze zubami vytahovat, ale este to pojde do celofanu, tak nafotim aj konecnu verziu, len nasi este nedosli s tym celofanom 😀

zrzulka
16. máj 2009

Csi sa nezdas, perfektne to vyzera🙂)) len ta poprosim aj navod.cim si to pripevnovala na ten chlieb???? A z coho ma hlavu? Si sikula. ja som takto robila na kolaudaciu bytu bochnikove torty. na pohlad krasne len sa to tazsie jedlo🙂 Ale ved tam ide hlavne o ten efekt.

abbi
16. máj 2009

teda CSIKI no ty si sikulka 😉 😉 zlateee

csikike
16. máj 2009

zrzul, na stranke je aj vsetko co potrebujes:
http://www.tvorivyamos.cz/show.xh4?mod=article;...
ale pokupili sme co sme mysleli a robili sme to podla seba

zrzulka
16. máj 2009

Csi a mne to stale vypisuje Požadovaný článek nebyl nalezen.

csikike
16. máj 2009

zrzul, musis si skopirovat cely riadok

anina1
16. máj 2009

ahojte, tak aj my sme spali otrasne, aby nám nebolo ľúto 😝
csiki to je super, si šikula 😵
kočky, tak nech vám stretko dobre dopadne 😉

zrzulka
16. máj 2009

aha, uz to mam. Dik csi

telinka
16. máj 2009

nazdarek dievcata 🙂
tak neviem kde je tych 28 stupnov co hlasili , u nas bolo chabych 19 😒 ale peto aj tak uz napusta bazen , nech sme pripraveni 😀 o chvilu dorazi navsteva a bude grilparty...no neviem neviem , moc teplo neni , bude treba vela "tekutych svetrov" 😅
tak sa majte krasne a uzite si nedelu 🙂

ivana26
16. máj 2009

ahojte,
csiki, naaadhera 🙂 potom napis ,co na to oslavenec 🙂
my sme len tak tak stihli dobehnut domov z poziarnickej akcie a zacalo prsat 😎 ale super bolo. zajtra pridam foto, lebo som fotila len na mobil a na tomto PC nemam bluetooth, tak neviem stiahnut 😉

janka1874
autor
16. máj 2009

ahojte
tak počko som nakoniec dobré objednala na stretku bolo super až na to že ja som foťák zabudla doma ale aj tak sa teraz s ním blbo fotí no nevadí mala aj simka aj ajula takže fotiek bude haba dej 😀 😀 😀 už aj ja sa na ne teším

abbi
16. máj 2009

no teli uzite si to .. a pozor aby ste sa priliz "nenaobliekali" 😀 😀 😀

no u nas totalna hruza pred chvilou ☹ susedia maju bernardina a este Sar peia
a ti psi zautocili na dalsieho susedoveho maleho ratlika a roztrahli ho 😲 chytili pod krk hodili o branu a roztrhali. a to su hned vedlajsi susedia 😲 😲 normalne som chytila strach.. ze co ak preskocia ku nam a ublizia malemu....

abetka
16. máj 2009

abbi, tak tohto sa bojim aj ja. Nasi susedia maju nejakeho velkeho psa ani neviem co to je za rasu a oni ho pustia po svojom dvore nechaju behat a je jak blazon a nas ked ho vidi, dobreze mu neda cez pletivo ruku do papule. Ja sa tiez bojim, ze preskoci a niekomu ublizi 😠

janka1874
autor
16. máj 2009

no abbi strašné
ja som sa práve dnes rozčuľovala ako môžu dogy behať bez náhubka pustené tam kde je kopec detí a ľudí (ja sa síce psov nebojím ale toto bolo už aj na mňa moc) keď ti tak beží oproti no ďakujem som mala dosť
podľa mňa každý aspoň o niečo vňčší pes by mal mať náhubok ak je pustený a hotovo vtedy je aspoň istota že nikomu neublíži akurát tak doškrabať môže

simka9122008
16. máj 2009

Ahojte tak stretko bolo perfektné, počasie nám vyšlo, deti sa vyšantili, idem posťahovať a nahodiť fotky
Ešte teraz večer som mala nečakanú návštevu, boli tu malého krstný rodičia