Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
25. jún 2009

abetka, ale to sa dá nakresliť na kartón podľa nejakého starého podsedáku a potom z molitanu by sa to dalo ušiť. to chceš na záhradné sedačky?

ajula25
25. jún 2009

ale ali, to ma napadlo pri tých guličkách....to len tak som chcela vedieť...a to ty s tým stále nedáš pokoj 😀

alinka76
25. jún 2009

aadula, áno, viem. vlastne ja som sa jej naprv pýtala, že z čoho je ten vak a až potom som si rozmyslela, že si ho spravím sama z tej mikrofázy.

alinka76
25. jún 2009

ajula no neviem neviem, načo ho chceš doplniť? či sa dobre na ňom leží? ja som to nemala, tak neviem.

ajula25
25. jún 2009

no teraz ho doplňať nebudem, toisto nie....to len tak zo zaujímavosti, lebo vtedy keď sme ho používali, tak som to chcela doplniť....tak ma to dodatočne napadlo, ale už mi je to na figu 🙂

bocmanka
25. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak takto vyzerá náš týždeň, chodím sprava doľava a fakt neregistrujem ani čas ako tu ktosi napísal..
dievčatá díky za pochvaly, vôbec nie som dokonalá, ale divadlo je moja záľuba aj dielničky a podobné somarinky, všetko mi tu inak stojí, teda nič iné nestíham...
😀
práve sa chystám na štúdio tanca v predstavení vták ohnivák a muž hovorí, že ďalšie predstavenie bude doma, on totiž ostáva s deťmi...xixixixixixi

šak kuknite pár fotos...inak lucul, fotografovanie ti ideeeeeeeee

ajula25
25. jún 2009

boc pekné fotky

abetka niečo v tomto štýle to má byť? no samozrejme že nie také čača mača
http://www.vandadekor.sk/ponuka

abetka
25. jún 2009

alinka to chcem na nase stolicky v kuchyni, lebo mame biele a dost sa to spini a nici 😒

alinka76
25. jún 2009

abetka, už chápem. no tak prestriekať na inú farbu 😀 to srandujem.

boc, ty sa nezdáš, kde ty berieš dych na toľké aktivity. ja by som šalela, keby som nemala harmonogram. mne stačí ísť jedno doobedie do mesta a všetko mám rozhasené.

janka1874
autor
25. jún 2009

konečne som Vás dočítala ste sa riadne realizovali
my sme boli celé poobede vonku a tak sa zdá že sme stratili až 2 cumle no šikovnosť naša možno je jednen v kočíku ale moc tomu neverím no poteší

alinka ten vak je pecka hneď by som niečo také brala

ajula určite budú všetky výsledky dobré a nakoniec sa zistí že nič vážne to nie je držíme palce a sme radi že to dobre dopadlo dnes

alinka76
25. jún 2009

jani, už som Luculke písala, že ušiť ušijem, ale plniť guličkami už odmietam 😀 😀 😀

janka1874
autor
25. jún 2009

no alinka mne by stačilo aj ušiť a plniť už naplním nejako aspoň bude sranda 😀 😀 😀 😀

alinka76
25. jún 2009

janka, to ti bola iná sranda 😀 😀 😀

len počkaj, keď došijem aj vrch, či si to nerozmyslíš.

janka1874
autor
25. jún 2009

počkám počkám ale zatiaľ sa mi to páči a ja sa rada hrám s takými blbinami a naháňam guličky 😀 😀 😀 😀 veď sama som gulička (myslím menom) 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
25. jún 2009

Jani 😀 😀 😀 , ty si iná srandistka

janka1874
autor
25. jún 2009

😀 😀 😀 😀

luculka
25. jún 2009

cafte,,tak krídielka motýlikove uz mame,,,sme kupili v dráciku,,malá v nich behala kým isla spinkat ako motýlik,,aj hudbu si kázala pustiť 😀

a to som sa bála ze ich nebude na sebe chcieť 😵

janka1874
autor
25. jún 2009

alinka založíme firmu ty ušiješ poťah ja to budem plniť a boznis je na svete 😀 😀 😀 😀

alinka76
25. jún 2009

jeeej, luci, to si viem predstaviť, aká musí byť zlatá. ale k tvojej mi skôr rožky pasujú 😎

jani, beriem ťa za slovo 😉

luculka
25. jún 2009

ali aj rožky máme,,,v decembry na fotenie aj tie vytiahneme,,,, 😀

alinka76
25. jún 2009

na mikulášske fotenie sa teším aj ja 😵

aj my máme rožky, také blikacie a Samo ich dáva mne na hlavu. prečo asi? 😀

alinka76
25. jún 2009

Luc, dačo na háčkovanie pre teba. Teoreticky by som to mohla vedieť aj ja spraviť 😉

http://auxpetitsriens.canalblog.com/

luculka
25. jún 2009

ali na take ja niesom,,ja len tak capicky a dost,,, 🙂

no idem do hajan dobruuu

alinka76
25. jún 2009

a to dnes nebude mejdan?

janka1874
autor
25. jún 2009

alinka takže čakám finálnu verziu a potom sa dohodneme 😀 😀 😀 😀

alinka76
25. jún 2009

jani, oki, posnažím sa. ale neviem ešte čo dám na vrch za aplikácie. mám nejaké fotky, musím sa rozhodnúť.

synovec sa tu vo vaku vyvaluje akurát a už mám objednávku od neho. lebo by ho chcel dlhší, aby sa mu aj nohy zmestili 😀

abbi
25. jún 2009

Ali a kolko ta vysiel ten vak???

alinka76
25. jún 2009

abbi, no poviem ti, keď došijem, zatiaľ bez vrchnej látky 30€

bocmanka
26. jún 2009

ja dnes prváá..xixi,ali super ten vak,ja milujem šitie,ale vidíš,ja sa flákam kde tade a na šitie mi čas neostáva..ja som dnes 7.15h vyrazila so všetkými tromi na pasové-pas markovi a pred nami 8ľudí..ešteže mi tu robí mamča,kým čakáme vyfasovala 2ks detí..inak pekný deň..a plodný,musím variť,chystať oslavu,dôjde svokra,naši and comp.

alinka76
26. jún 2009

ahoj boc, a ja som ťa dnes chcela prekvapiť, že pôjdeme do mesta na zrmzku a ty už máš taký program ☹