Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
27. sep 2009

Ajuli tak super ze vam to takto vyslo. A ako prezila rodinna seslost lebkovu tortu? Hlavne ta starsia generacia🙂?

ajula25
27. sep 2009

No tú som tam neneisla. tam som niesla zasa inú. Takú pre babku som robila s ružičkami tak to bolo v pohode 😉 Lebkovu sme zjedli včera doma, keď boli gratulovať svokor a švagriná. No a z mojej strany sa to tak dokopy spojilo a všetci gratulovali aj babke aj MArekovi. Najviac sa mi páčilo, keď Marek gratuloval jeho prababke a babka gratulovala jemu. Zlaté to bolo. 😵

zrzulka
27. sep 2009

Tak to ano, dufam ze hodis aj fotky na FB. Inak aj tak sranda ze sa narodili v ten isty den. Michaela sa zase narodila v ten isty den s mojou sesternicou🙂))

ajula25
27. sep 2009

Zrzulka akurát ich sťahujem ale no daj mne foťák do ruky....zasa som nafotila kvantum. 😀

anina1
27. sep 2009

csiki krásnučká je malá babuľka 😵 😵 😵

huleni
27. sep 2009

ajulka ja sice ako posledna ale taktiez marekovi vsetko len to najsamlepsie🙂)) inak ked pisete tierovnake narodenia tak kamarat ma narodeniny naraz so svojou dcerou:o))) tomu hovorim najkrajsi narodeninovy darcek pre tatina.o)

simka9122008
27. sep 2009

Jéééééééééééééj Hanička je nádherná babuľka aj ja ceeeeeeeeeeeem také malé mimčo

simka9122008
27. sep 2009

Jani ja som si aj myslela že ste vyrazili na chatu

zrzulka
27. sep 2009

Ajuli pozname s tym fotenim🙂)))Muz mi kupi na vianoce novy objektiv do fotaku takze to uz bude diagnoza🙂)) Tesim sa na fotky....

ajula25
27. sep 2009

no ja by som prijala nový foťák ...ale tak som dostala na vianoce tento. nemôžem byť náročná v čase krízy. Možno keď vyrastiem, tak si kúpim nejakú zrkadlovku... 😀

Huleni ďakujeme....

zrzulka
27. sep 2009

Ze ked vyrasties🙂))))))))))Aj ja musim na nejake veci este dorast🙂))))

ja sa tak strasne tesim. prave som sa dozvedela ze jedna znama porodila dvojcatka - dievcatka🙂)))))) tento vikend je plny prekvapeni. Narodili sa o 7 tyzdnov skor, drobetka malilinke....

ajula25
27. sep 2009

Zzrul niekedy si stále pripadám malá....hlavne keď je nutné rozhodnúť dôležité veci.

Nech sa detičkám darí....

A ja sa lúčim. Ma zmoril dnešný deň. Brú noc 🙂

zrzulka
27. sep 2009

Ajuli z duse mi hovoris, hlavne ked mas este za niekoho zodpovednost a nechces sa rozhodnut nespravne. To poznam velmi dobre....
Idem aj ja spat, tiez mam dost....

janka1874
autor
28. sep 2009

dobré ránko
škoda že sendy neostalo spanie ako na chate teda skôr vstávanie o 7.30 😀 dnes už klasika o 6.00 budíček no čo už ešte že tato vstával do práce 😀 😀 😀

ajula25
28. sep 2009

ahojky.
jani my o 6.30...ale ja tak aj tak vstávam, lebo varím čaj do školy a chystám desiatu....

tinyleaf
28. sep 2009

csiki, Hanka je krasne babatko 🙂 Tomik bude mat co robit, aby ju ochranil pred napadnikmi 😀

csikike
28. sep 2009

ahojte, tak hlasim, ze noc bola hrozna 😖 , hanka sice pekne spala do 0,30 od 19,30 ale potom... bola hora az do 4tej, len plakala a v kuse chcela papat, a pritom hladna urcite nebola, tak nakoniec zaspala na drahom, lebo mna vzdy kopala do jazvy
inac brutalne to boli, ledva chodim
dodatocne prajem vsetko naj marekovi

martinaj
28. sep 2009

ahoj csiki 🙂 idem pozriet fotos 😉

janka1874
autor
28. sep 2009

no csikike tak pevné nervy a držíme palce nech sa to čím skôr upraví na normálnu noc

ajula mňa takéto ranné vstávanie značne ničí a to som išla spať už o 22.00 no dosť som buntošila dnes v noci ani neviem prečo len mám pocit že sa mi nejaké bludy snívali tak to asi preto
a dnes sme so Sendy ako mechum udreté obe len sa tu váľame po zemi poležkávame na vankúšoch no lenivosť prvého stupňa len horšie je že mi treba variť 😒

martinaj
28. sep 2009

jej ake krasne babatko 😵 ale na tomiho sa asi moc nepodoba 😉

silvika
28. sep 2009

csiki ten tvoj manzel ma tusim nejake terapeuticke brucho, na nom tusim aj tomasko skludnel ... 😉 nech si ho pekne pestuje .... a uz sa nebali teraz nasiroko ? pribuzna sice rodila v rakusku ale tusim ani tu sa uz nebali nasiroko len z preventivnych dovodov ako este dva roky dozadu ... ci neni tak?

abetka
28. sep 2009

jaj csikike, neboj bude lepsie. Ona sa musi asi prisposobit a zvyknut si.
A na tu jazvu skus Betatine roztok. Obsahuje jod a je velmi dobryy na hojenie. My sme to velmi aj v spitali pouzivali.
Hlavne oddychuj, ja viem , ze je to tazke pri drobcoch, ale ako sa da, tak oddychuj, aby si mala dost mliecka 😉
Mala je nadherne babenko, hned by som si priala, ale MM ma odhana s takymi myslienkami teraz 😝

ajula25
28. sep 2009

ahojte
csiki neboj. to sa upraví. Skús sa nejako prespať cez deň, aj keď pri dvoch drobcoch je to ťažké....
a ďakujem za Mareka. 🙂

Jani ja nejako to ranné vstávanie neriešim už. Skrátka je to tak a basta. No ak si buntošila v noci, tak verím, že moc sa ti nechce teraz byť čulá....poobede si schrúpneš so sendy 😉
Ja keď som bola tehotná, tak som MArka do škôlky šupla a tak potom do postele dospať noc. Lebo v tom poslednom trimestri aj ja som v noci často buntošila..... samozrejme, keď užs om doma bola. Tak v tom som to mala dobré, že teda Marek už chodil do škôlky...

simka9122008
28. sep 2009

Ahojte maminy, no u nás klasika či je týždeň, či víkend vstávame rovnako od 6-6.30 😒 , už som si aj zvykla 😀
Csikike, neboj to sa ešte upraví, ten nočný režim, držím palce

janka1874
autor
28. sep 2009

no ajula asi to bude tým buntošením lebo ináč to ako tak už zvládam to ranné vstávanie 🙂

ajula25
28. sep 2009

Jáj dnes bolo ťažké ráno. Som aj plakala. Marek nechcel ísť do školy. Majú tam Lea, ten je agresívny, nedáva, bije deti, olieva ich...no skrátka nezvládnuteľné dieťa. Marek sa ho bojí, že vraj búcha a kričí a on to nemá rád a bojí sa agresie. Tak ja neviem čo budem robiť. Vraj toho Lea riešia, ale ak by mal s ním chodiť do triedy a mal mať z toho nejaké psychické problémy, tak ho preložím radšej inam. Mi ho tak ľúto bolo chudáčik môj. On je strašne citlivý na takéto veci. Nie je zvyknutý na agresiu. My sa doma s MM nehadáme. Akože máme stavy,že sa aj hneváme alebo tak, ale nikdy nekričíme na seba, netrieskame....on nie je na toto naučený. Už cez prázdniny som mala problém, že nechcel chodiť von, lebo tam sú opití a cigáni a on sa ich bojí. A teraz toto! JA neviem. Dúfam, že toho Lea čo najskôr matka preloží inam, lebo toto ja neviem riešiť. Mi to je strašne ľúto, nedokážem slzy udržať, keď Marek atakto musím nechať niekde....

Jaj som sa vypovídala....

simka9122008
28. sep 2009

No Ajula to ma mrzí, verím že sa to vyrieši a že ho preložia niekam inam

janka1874
autor
28. sep 2009

ajula v pohode sa vypovídaj ale podľa mňa treba aj Marekovi vysvetliť že niektoré deti sú proste také zlé a nech sa nebojí a nejako podobne poprípade pokecať s nejakou psychologičkou lebo faktom je že v terajšej dobe to potom bude mať dosť náročné teraz je veľa takých agresorov a musí sa aj Marek naučiť bojovať s tým aspoň to je môj názor asi by som hľadala niekde radu odborníka pravdu povediac neverím že toho Lea poriešia možno ani jeho mama si s ním nevie dať rady a preloženie jej problém tiež nevyrieši

martinaj
28. sep 2009

ajula ☹ chudak Marek..... sikanovanie na skolach, to je otras ☹

janka1874
autor
28. sep 2009

ale baby to šikanovanie nás čaká všetky je to hrúza že s tým nevedia nič robiť ale veľa krát sú na vine aj rodičia čo mám kamošku a učí na 1-4 a keď mi hovorí ako sa niektorí rodičia stavajú k problému tak to je hrúza