Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
20. okt 2009

ja si idem tiež dať, akurát že bez vychutnania, lebo moje dieťa dnes spalo až hodinu 🙄

anina1
20. okt 2009

ahojte
moja ešte nespala vôbec ani nechce ísť, ale v noci spala super 😉

ajula25
20. okt 2009

tak anina to je niečo. buď nespí v noci, ale schrúpne si aj cez deň alebo noc je super a deň odignoruje....

no tak som dala aj ja fotky zo včera na FB

abbi
20. okt 2009

simi moja 😵 😵 verim, ze bude OK.

luculka
20. okt 2009

cafte,,,,,tak to spanie a stávanie,,,fuuuha mate to pestre,,,my si teraz v poslednej dobe chrapkame do pol deviatej 😀 😀

no ale zase vecer zalomi az o desiatej,,,pol jedenástej,,,tak asi preto,,, 😀

ozaj teli tu bundu co som vydrazila,,,vcera prisla a malej je dobrá,,teda rukavy ma ohrnute,,,ale fajn,,,,ani nechce druhu ja ze ju bude mat na jaro,,,or buducu zimu,,,podla tých rozmerov,,,ale dá sa,,,, 😵 😵

luculka
20. okt 2009

a ozaj si ma inspirovala tou ciapkou pre Rominku,,,som mala jednu rozrobenu hnedu len uz som nemala bavlnku,,,tak lezala nedorobená,,,tak som tam vcera pridala fialkovu,,,a háckovala som do jednej v noci,,,som ju chcela dokoncit,,,, 😅 ,,,,nestihla som,,, 😀

janka1874
autor
20. okt 2009

tak u nás sa v poslednej dobe vstáva ráno dosť skoro o 6.30 a niekedy už o 6.00 ale večer ide spať o 20.00
no a spanie cez deň to je u nás večná dilema že ako to má robiť lebo chodíme spať pomerne skoro okolo 10.45 je s vpotieľke a zaspí do tej 11-tej vždy a vstáva okolo 13.00-13.30 len potom je to fuška vydržať do večera lebo okolo 17.00-18.00 na ňu príde dosť únava len o takom čase ju dať spať je už blbé

telinka
20. okt 2009

super lucul , len nezahalaj 🙂

ja som vcera dorobila petke salik s ciapkou , ked pojde von nahodim...z takej zinylkovej priadze , je to nadherne makucke , prijemne , ale ciapku som podsila upletom , lebo je to acryl...straaasne sa mi to paci 😵
idem objednavat priadze , tak ked to uvidite kocky a mali by ste zaujem napiste , budem robit aj na predaj , lebo som si kupila mlyncek na pletenie , tak aby som nan zarobila 😅

abbi....ty napis aku ma natko zimnu bundu...budem robit aj chalanskeeee 😉 idem pohladat tu chlapcensku , ci sa ti bude pacit

telinka
20. okt 2009

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1946
abbi taketo by natkovi pristalo , nie??? 😉

janka1874
autor
20. okt 2009

telinka ja sa hláááááásim čo k tomu potrebuješ?
mne sa tvoje čiapky čo som doteraz videla na Peťke a Romine videla sa mi veeeeeeľmi páčia

janka1874
autor
20. okt 2009

ajula super fotky večer poposielame caz skype

telinka
20. okt 2009

no nic len farbu a obvod hlavy , ale pockaj az vyfotim , lebo ta potvora si nechce ciapku nasadit len tak vnutri , tak az pojde von 😀

anina1
20. okt 2009

teli aj ja sa hlásim do rady 😀

janka1874
autor
20. okt 2009

o.k. telinka potom mi určite daj vedieť bude pekný vianočný darček jupííííííí sa tešííííííím

telinka
20. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=608197

takto to vyzera....v pripade potreby a tie snurky daju pod bradou zviazat ked je velka zima 😉 ostatne info cez IP

luculka
20. okt 2009

teli nááááááááádhera,,,,,, 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ked robis takuto aj na uska tak urobis klasika normálnu a potom nadháckujes?? alebo zadok robis dlhsi????

luculka
20. okt 2009

ozaj aj kráááásnu bundicku,,,,chlpatuuuu mate 😎

abbi
20. okt 2009

teli laska moja 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ANO 😵 😵 😵 😵 😵
nadhera, vazne mi urobis. velmi chcem... co ti mam k tomu dat?

simka9122008
20. okt 2009

Telinká nádherná čiapočka

luculka
20. okt 2009

teli no stíhas to vsetko,,,,, 😀 😀 😀

abetka
20. okt 2009

teli, to je nadherna ciapka. Ja pre Tomiho mam, ale pre Alzbetku sa hlasim do poradovnika 😵

aadula
20. okt 2009

ahojte, čítala som len posledné príspevky

telinka aj ja si prosííííím pre Samka 😵 , tiež poskytnem čo treba a potom samozrejme zaplatím za prácu 🙂

abetka
20. okt 2009

teli normalne rozmyslam aj pre maleho, ale ten ich ma dost, tak nejdem pokusat, ale Alzbetka plati 😵

ajula25
20. okt 2009

no ahojte
Teli ty si môžeš živnosť založiť. Ja sa tiež hlásim pre oboch chalanov. 😉 Krásne čapice robíš....úžasné.

bocmanka
20. okt 2009

aj ja sa prihlásim...teda sa hlásim teli 🙂
to vieš, u nás čiapok a topánok nie je nikdy dosť

janka1874
autor
20. okt 2009

tak žienky asi sa lúčim na dnes nejako sa mi tu nechce sedieť a zajtra máme ten pohreb tak sa neobávajte keď sa tu neobjavím

abetka
20. okt 2009

jani ides na pohreb???

telinka
20. okt 2009

no zalozim si zimnu zivnost , lebo cez leto ma to nebavi 😀 😀 😀

csikike
21. okt 2009

ahojte, my sme mali opat rusnu noc, mala si o 3tej zmyslela, ze jej sa uz nechce spat, tak bola do 5tej hore, ma islo rozdrapit 😝
a dnes ma opat cakaju papierovacky, ale tie aspon budu mat zmysel, idem vybavovat prispevok pri narodeni 😀
teli, zaloz, krasne vecicky robis, tak by sa ti mohlo darit 😉

ajula25
21. okt 2009

ahojte
csiki no to stále "poteší"....
my sme mali super ráno. Kým ja som Mareka chystalal do školy, Lukáš mi rozbil tieňovú lampu. No som z toho na vetvy. Keby to nebolo moje decko, rozdrapím ho. 😒