Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
12. nov 2009

jasne simi, my sme to objednavali cez net

janka1874
autor
12. nov 2009

simi ja z fotolabu objednávam len cez net a potom si pre to idem do zberne

simka9122008
12. nov 2009

no super díky za radu

abetka
12. nov 2009

ahojte.
mnae dnes maly okaslal na autobusovej zastavke, vraj cikat. Prave nem isiel bus, ale nechcela som , aby sa popisal, tak som s nim letala a samoska, ze Tomas necikal a autobus nam usiel 😠

tinyleaf
12. nov 2009

abetka 🙂 sikulko je Tomasko 🙂

janka1874
autor
12. nov 2009

abetka to poteší

janka1874
autor
12. nov 2009

bože žienky mňa celé poobede brutal bolí hlava keby som si aspoň niečo na to mohla dať
asi si dám posteľ a bude to 😀 😀 😀

lenka85
12. nov 2009

jani ani paralen nemozes??

lucia79
12. nov 2009

ja som si dávala paralen

janka1874
autor
13. nov 2009

Dobré ránko všetkým
veru šťastný piatok 13-tehoj náš tatik dnes oslavuje meniny tak niečo chcem nachystať len neviem čo hlavne keď sme doma
ale uvažujem či sa už dá s 2 týždňovým bábom niekam von kukučkuje nám tu slniečko síce také zubaté ale lepšie ako ten nekonečný dážď

pokiaľ viem tak keď sa často kojí tak by sa nemalo nič ale dobre vedieť že možnosť paralenu tu je keby náhodou sa to opakovalo obávam sa totiž že asi sa mi vrátili migrény boooože nie nechcem tak som sa tešila keď som ich pri Sendy a po pôrode Sendy nemala zato teraz mi išlo hlavu roztruhnúť no čo už nemôžem mať v živote vo všetkom šťastie no nie? 🙂

martinaj
13. nov 2009

dobre ranko 🙂
vcera tu bolo vecer az podozrivo ticho 😀

janka1874
autor
13. nov 2009

veru včera večer tu nejako nikto nebol

martinaj
13. nov 2009

jani na tu migrenu existuje nieco z homeopatie, ja tomu sice moc neverim, ale kamaratka si to velmi chvali a davala si to pocas kojenia 🙂

silvika
13. nov 2009

dobre rano, asi sa nieco dialo, ale na FB som sa docitala, ze sa popijalo varene vinko 😉

martinaj
13. nov 2009

hej popijalo 😀 asi si cez vikend uvarime s muzikom 😀

janka1874
autor
13. nov 2009

silvika to som aj ja postrehla na FB 🙂 🙂 🙂
martinaj mne moc homeopatika nezaberajú aspooň na chrípku to nebolo nič moc ale dobre vedieť dík poprípade skúsim ak sa to bude opakovať mne dosť zaberala káva ale teraz ešte nechcem veľmi kávu piť

bocmanka
13. nov 2009

🤐 je tu asi veľa chorých, tak sa každý lieči ako vie, niekto vareným vínkom a niekto atb.. 😀
ja mám za sebou ranný zážitok u zubárky,
ja v kresle...
a môj brat s rominou na rukách oproti mne..
nemala som ju kam dať...uf... 😝 😝
teraz kukjáme bambuľku a asi pôjdeme spať...aby sme sa odšokli!

janka1874
autor
13. nov 2009

boc veď nech bráško trénuje ja som tiež chodila so Sendy k zubárke spala v autosedačke a ja v kresle no sranda to bola 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
13. nov 2009

dnes asi pôjdeme na prvú prechádzku kedže nám trošku vykukuje slniečko tak som zvedavá ako bude reagovať Sendy

simka9122008
13. nov 2009

Ahojte, tak ja som sa doteraz bavila stým kalendárom a hurááááááááááá podarilo sa, už som ho aj objednala, dokonca 3, 1 pre našich, druhý pre moju babku a tretí pre nás
Jani, len kľudne chodte, vyzerá byť celkom fajn, tak si tú prechádzku užite a urob nejaké fotky z bambuliek

janka1874
autor
13. nov 2009

no vidíš simka aká si šikovná
práve mi prišiel mail že aj happy foto má akciu ale myslím že sú drahšie ako na fotolabe

telinka
13. nov 2009

a nepovyberate aj z mojich foto na kalendarik...mne sa to nechceeee 😀

simka9122008
13. nov 2009

hej je drahší, lebo vo fotolabe víde jedna A4, na nejaké 8,30 eura po zľave

ajula25
13. nov 2009

ahojte
tak Lukyno spinká už po prechádzke vonku. Boli sme len trošku ale fajn bolo. Po nekonečných dňoch vnútri dobre padlo aj jemu aj mne. Len ku koncu už sa trepal na ruky, čo sa mu chodiť nechcelo 😅
Jani paralen sa môže aj počas kojenia.
A vyšívam traktor pre kámoškinho syna do izby. Sama neviem ako to dopadne 😅

Simi takže darček pripravený 🙂

zrzulka
13. nov 2009

Luculka: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1513883
To je ta kuchyna co chce moja mama pre malu... Tu istu cenu maju aj v Draciku🙂

Bocman ja som tiez takto chodila po lekaroch s malou.Aj ku kadernicke, kozmeticke....Ale teraz sa uz neda...
A co zub? uz v poriadku?????ta riadne potrapil.... Aj ja by som mala ist k zubarovi na preventivku. Minuly rok som bola posledne ale nejako nemam cas na to. teda cas by aj bol ale nemam kde malu nechat. Musim nieco prespekulovat.....

simka9122008
13. nov 2009

Tomuto darčeku sa fakt veľmi teším
Mne malá zaspala po stojačky, vlastne opretá s hlavou o gauč a tak hajká, doobedu ju dosť dusilo, tak som volala dokinu že čo jej mám dať tak mi bola babka kúpiť v lekárni ditustat, tak dúfam že jej zaberie
Ja mám dnes na obed kapustnicu

ajula25
13. nov 2009

Hm kapustnica....mňam. ale ja až na Vianoce uvarím. Bude lepšie chutiť 😉

Simi a určite sa budú tešiť aj obdarovaní. To je super darček pre babky a dedkov!

telinka
13. nov 2009

no zrzul paradna kuchynka , len podla mna bude stacit aj o rok ci dva 😅 netreba si vystrielat vsetky naboje , nechat nieco aj napotom 😀

bocmanka
13. nov 2009

😀 že vystrieľať náboje...
teli ty si ksicht...
čo tá vlna..neobjednaná... 😀
ja som si chcela pospať s malou a namiesto toho sa tiež bavím s tým kalendárom...kravaaaa 😲

ajula25
13. nov 2009

aj ja tu čumím do pc a idem asi niečo zmysluplné robiť. Len ten Marek zasa kde je....jááááááááááj ma švacne!