Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
14. nov 2009

mnááám marlenka 😵

neboj preziju to,,,, 🙂
inak mala uz nepije cey noc mlieko asi 4dni,,,jej poviem ze neni a musime rano kupit,,,tak si da len vodu,,,ma to mohlo aj skorej napadnut 😀

simka9122008
14. nov 2009

ja už mám tiež v pláne prejsť u malej na krabicové

luculka
14. nov 2009

ja malej uz robim krupicovu kasu z mlieka normálneho

simka9122008
14. nov 2009

No to som už robila aj ja
Mne teraz malá vstala a ja som si v pohodičke vyglancovala celý byt, jupíííííííííííííííííííííííí, okrem utierania prachu 😀

martinaj
14. nov 2009

ja mam pre malu kupeny sunar do zasoby a uz 3 mesiace nechce pit mlieko 😠

martinaj
14. nov 2009

ale snad ked bude vidiet maleho pit mlieko, tak si da aj ona 😀

simka9122008
14. nov 2009

Tak ja som dnes všetko urobila aj to čo som nemala v pláne, až sa cítim v tom byte lepšie 😀 😀 😀
Teraz som nám ohriala pizzu, ešte mi treba povešať jednu várku prádla a požehliť no to žehlenie si nechám na zajtra, nech sa nenudím
A mám super správu malá za celý deň zakašľala iba 2x, jupíííííííííííííííí, už ju ani nedusí

simka9122008
14. nov 2009

No ešte som sa dokopala prezliecť všetkým posteľné, po chorobe, tak idem ešte dovešať to prádlo a na dnes končíííííííííííííím 😝 😝 😝
A to som dnes konečne dostala aj mrchu 😀

janka1874
autor
14. nov 2009

ženy neviete ako zistím že malú trápi kolika ja to nepoznám ale maličká nám už viac ako 2 hodiny plačeeeee už fakt nevieme čo robiť

centik
14. nov 2009

Jani tusim by krcila nozickami alebo ich napinala..

simka9122008
14. nov 2009

Tak Simuša je už v postieľke a ja mám konečne trochu veget
Jani ako je maličkej?

lenka85
14. nov 2009

a mala by asi aj tvrde brusko a tak zvlasne sa zvrtala...

janka1874
autor
14. nov 2009

no žienky asi jej pomohla teplučká voda sme ju okúpali pomasírovali a dali papať a zatiaľ spinkáme tak dúfam, že noc bude v pohode
ale ďakujem budem sledovať ako sa správa a uvidíme

abetka
14. nov 2009

ahojte 🙂
Nas Tomi pri kolike strasne plakal a vemi krcila vystieral nozicky a nic nepomahalo. Uz som aj masirovala a krcila nozicky a nakoniec som strcila rektalnu rurku, kym sa mu neulavilo. Ale vraj to chce cas , aby crievka dozreli a pod. Nas nam aj kakal raz za 10 dni a pod. takze tak. A casto sa zjavuje v rovnakom case alebo v rovnaku cast dna

simka9122008
15. nov 2009

Dobré ránko všetkým
Tak vidím že sa tu včera išlo skoro spať 😲
Mi sme nedávno vstali, tak až teraz raňajkujeme a potom pôjdem navariť druhé jedlo a požehliť
Jani, akú ste mali noc?

simka9122008
15. nov 2009

A mám novinku, včera večer mi už malá vypila pólku mlieka aj teraz ráno, hurá, som šťastná, prešťastná 😵 😵 😵

abetka
15. nov 2009

simi, tak to je super, ze malej je uz lepsie.
Ja som dovarila, boli sme v kostole a ideme obedovat
Peknu nedelu vsetkym 😉

simka9122008
15. nov 2009

tak mne malá zjedla celý obed a ešte pýtala že ešte, no konečne je už fit, jupíííííííííííííííííí, keby aj počasie prialo, tak by sme vyšli trochu von 😒
Dobrú chuť k obedu všetkým, mi sa teraz s malým učíme a malá je už v postieľke

simka9122008
15. nov 2009

tak slečna nespala poobede ani minútku 😠 a teraz tu kradne malému z obeda, nejako sa nevie dojesť 😀

luculka
15. nov 2009

cafte no super ze je uz Simonke lepsie 🙂 🙂 🙂
u nas sa dovára,,,mala je s tatom a dedkom na pozemku,,,,,stredu kopeme základy,,,,juchuuuu 😵 😵

ozaj sledujete na markize bez servítky? v stredu bude u nas varit sesternicin muž,,,,,, 😀

telinka
15. nov 2009

lucul akoze u vas doma???? mne miska cosi rozpravala ze niekto odnas alebo z mor. jana tam ma byt 😕

simka9122008
15. nov 2009

No super Lucul, tak to si pozriem
A gratulujeeeeeeeeem, super že sa už budú kopať základy

luculka
15. nov 2009

ano akoye u nas doma,,,, 🙂 Natus bude hviezda 🙂 ,,,potom dam vediet kedy to bude v telke,,,,stredu to len budu natacat

no bude tam on potom este jedn z Ma,,,toho tiez dobre pozname,,,potom nejaka mamina na materskej,,a dalej neviem

centik
15. nov 2009

caute babule,

fiha Lucul, a preco pride varit k vam? 😅

tak aj my uz konecne neplienkujeme 🙂 Biba zacala sama od seba zrazu cikat stale do nocnika uz asi tak 3 dni tak hadam jej to uz vydrzi 🙂

simka9122008
15. nov 2009

Super Centi, gratulujem

tinyleaf
15. nov 2009

gratulujem centik, to je super, ze uz nemusite mat plienky 🙂 My sa bez nich nepohneme ani na krok ☹

luculka
15. nov 2009

centi no super,,,,nam sa teraz najako nedari 😒
rodinne dovody 😉

tinyleaf
15. nov 2009

dnes sme sa poobede rozhodli ist na prechadzku, ze obe deti budu spat v kociku...a malemu trvalo hodinu a pol, kym vobec zaspal, uz sme boli skoro naspat doma. Uplne si odvykol od spania v kociku ☹ No co uz, uz davno nie je mimino 😉

simka9122008
15. nov 2009

Kočky mne malá zaspala na gauči

lenka85
15. nov 2009

aj my sme sa presne takto zbavili plienok centi. Trva nam to uz asi tri tt a od tohto tyzdna do nocnika aj kaka, tak som z toho uplne hotova. Ani sme ju tam nedavali, jedno rano prisla so serblom, vycikala sa a bolo... Ale na von a na spanie ma..