Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. nov 2009

juj prišla som sa ku Vám skryť lebo Stano práve rieši Viki s tou rektálnou rúrkou a ja na to nemôžem ani kukať

telinka
20. nov 2009

jani si to zaujimavo napisala ze "riesi" 😅 ved to ju neboli neboj nic 😉

simka9122008
20. nov 2009

Chúďa Viki ☹ ☹ ☹

luculka
20. nov 2009

boc na modrej streche,,,tiez som tam ako luculka

u nas sa este pozera krtino

bocmanka
20. nov 2009

🙂 mňa tak napadlo, že veja a aida už nepíšu,
čo je s nimi???????????? 😲 😲 😲

telinka
20. nov 2009

veru boc , na veju som aj ja myslela nedavno 😕

uz budem mat pozehleneeeee.....teda miska bude mat pozehlene 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. nov 2009

telinka no nevrím že ju to nebolí ale keď to tak strašne vyzerá 😒

veru veja asi od oravy nepísala

telinka
20. nov 2009

a ako dopadla operacia????ulavilo sa malinkej???

janka1874
autor
20. nov 2009

uľavilo ale aj tak poplačkáva moja zlatá dnes to bude asi ťažká noc tak idem radšej aj ja zaľahnúť pre istotu

bocmanka
20. nov 2009

😝 no vydržte jani...
teli, že operácia... 😀

bocmanka
20. nov 2009

http://www.navliecky.sk/index.php?m=1&sub=4&kat=6

nezdajú sa vám tieto obliečky drahé?

simka9122008
20. nov 2009

Veja nás prekvapí a ukáže sa tu už s druhým drobcom 😀

abetka
20. nov 2009

jani, tak sa dobre vyspite
Boc- no neviem, ale ja som videla uz aj za 40€ 😝 😠 Tak to nasej ani nejdem kupovat. Az ked bude mat svoju izbu a bude starsia, tak ak to bude este ,,in,, 😀
Simi- dakujem. Ale je to mensia svadba, 35 ludi, ale z rodiny od zenicha sme pozvani my a svokrovci 😝 . No budem tancovat s detmi a sadnem si na opacnu stranu ak budem moct, lebo aj Peto ma z toho nervy. Ale prezijeme. Najem sa kolacikov, mnam.

simka9122008
20. nov 2009

Jani, kedy plánujete krstiny?

luculka
20. nov 2009

ja som to raz tu tycinku kupila pre mlu,,,ale akosi som sa k tomu neodhodlala 😖

ozaj baby co kupujete laptop...drobcom,,aký??? ja som pozerala a jedny sa mi nezdaju este vhodne,,,a druhe zase moc detske,,,pre uplne male deti

zrzulka
20. nov 2009

Abet uzite si to na svadbe🙂)))Dobre sa zabavte, najedzte.... hned by som aj ja sla.... ale az ked porodim...🙂)))

Lucul my sme kupili len ten Tesco laptop. Ale mala sa s nim uz hra... my jej hracky davame postupne nech toho nema zase naraz vela. Oslavujeme az 5.12 to bude aj Mikulas.... bude mat z toho vsetkeho gulas v hlave....

luculka
20. nov 2009

zrzul neviem ktorý

zrzulka
20. nov 2009

taky cerveny rozprava to slova, pismena, cisla, je tam kalkulacka, hodiny nejake hry.... malej sa paci ako sa to vsetko na takej mini obrazovke meni.... na to aby to ponicila staci aj tesco laptop🙂)))Ona vsetko trieska o zem. vsak uz aj struna odtial vypadla🙂))) A to ho ma asi tyzden....

ajula25
20. nov 2009

čafte
hlásim sa aj ja po vykecávačke so sudedou....jáj dobre padlo. Som sa nasmiala.

Inak Lukáš pozerá len Pat a Mat. už to vie aj pekne povedať. A sem tam aj krtka. Najvoac sa mu páči časť s dáždnikom. Na tom sa rehní 😀

luculka
20. nov 2009

joj mala sa hrozne rozkecava,,,,dnes som sa jej pýtala kto bude bývat v nasom domceku,,,ze mamino,,tatono,,a hapo,,,,akoze havo,,,

a ked sa jej opýtam kde budeme mat bábo,,,tak ukáye na svoje brusko,,,a na mna ze neeee,,,neee,,a potom ye babo,,,mnam,,,akoze mliecko,,,a na seba ukze ze ona nie,,,, 😀 😀 ,,,lebo som jej hovorila,,,ze babo bude pit mliecko,,a ona uz nie

ozaj ale neviem povedat dedo,,,dedka vola Paji,,,(pali)

janka1874
autor
21. nov 2009

Dobré ránko
tak noc nebola nič moc malá stále pomrnkávala nakoniec spala s nami ale to som sa tým pádom vôbec nevyspala ja tak neviem spať lebo mám strach že ju zaľahnem alebo že spadne a také blbiny ma napadajú
teraz pekne spí tak nech len spí lebo aj Sendy nespala nejako dobre dosť často sa budila a tak to aj vyzerá teraz za všetko plače a veľa krát ani nevie sama prečo nie to ešte aby som to ja vedela kedže ona sa vôbec neplánuje rozkecať ani za svet

janka1874
autor
21. nov 2009

simi a krstiny budú budúcu nedeľu čiže 29.11

bocmanka
21. nov 2009

😵 čaute, tak ja som hore už od piatej, už na pol šiestu som mala kaderníčku 😀 😀

aby som nevypadla zo sobotného rytmu...
a decká s mužíčkom ma prekvapili doma bombou, triedia ešte letné veci preč do space bagov, vyberajú čiapky, šály, rukavice...no úžas...
romy má ruksak a chodí akože turistika..
je tu hmlaaaaaa...
abet.uži si svadbičku, kde ju máte?...predpokladám, že aj ty sedíš u kaderníčky alebo vizážistky.. 😵 😵

simka9122008
21. nov 2009

Jani, musíte nejak preklenúť to obdobie, kým bude Viki spinkať lepšie, no musia si aj na seba kočky zvyknúť, vieš pokiaľ nebola Viki tak bolo v noci tichúčko a zrazu viki poplačkaáva, tak to možno Sendy trochu ruší, nebola na to zvyknutá, ale neboj sa vydržte to, viem že toto obdobie je najhoršie, sa pamätám že aj malý sa zvykol budiť na malinkej plač noci keď sa budila na kojenie, no potom si už na to zvykli
Ale zato aj teraz keď boli chorí, najprv malý tak som sním spala v obývke a malá bola sama v detskej a potom si to vymenili, keď už bolo malému lepšie, tak spal sám v detskej a ja v obývke s malou, lebo sa dosť často budili
Mi zase na počudovanie, od kedy sme boli chorí, tak malá krásne ráno vstáva, cez týždeň o 7.30, no dnes spala ukážkovo od večera od 20.00 do rána do 8.00 😲 , ale zato pri zaspávaní má svoje fanty, vylieza z nej a kým zaspí, tak to aj trvá 1.5 hodiny 😒

simka9122008
21. nov 2009

boc a čo tak skoro u kaderníčky, idete niekam? 😲 😲 😲

janka1874
autor
21. nov 2009

boc o pól šiestej kaderníčku tak to by ma nikto nedostal 😀 😀 😀

abetka užite si svadbu aspoň v rámci možností

martinaj
21. nov 2009

ahojte babulky, tak ja som tu po 100 rokoch 😉 tento tyzden som vobec nestihala 😠
nieco nove? nejaka nova tehulka? nic? furt som posledna ? 😀

martinaj
21. nov 2009

uz som si nasla zrzulku 🙂 ako novu tehulku tak parada 🙂

aadula
21. nov 2009

ahojte, u nás je tiež hmla..čakám, že vystúpi a bude slniečko..ale zatiaľ márne 😅

teli ty si to vieš zariadiť..že budem mať požehlené 😀 som sa dobre pobavila 😉

jani, ja som si toto s bruškom pri Paťke užila tiež..ona stále plakala a do 7 mesiacov v kuse vracala a vtedy ešte také, že reflux ani asi naša dr. nepoznala..proste vracia a hotovo...

my sme sa konečne po neviem koľkých nociach vyspali..som ustlala v obyvačke pre nás dvoch so Samkom, aby sa ocino vyspal...a napodiv aj malému sa tu viac páčilo..sme sapli až do ôsmej 😵

boc, ty si hviezda..ranné vtáča... 🙂

my chceme ísť konečne malému zimné topánočky kúpiť.., len týmto mojim sa nejak nechce vychystať 😝

abetka, dobre sa zabavte dnes

janka1874
autor
21. nov 2009

aadula tak to si ma moc nepotešila ja sa už druhý deň utešujem že už len 2 mesiace a niečo vzdržať a bude dobre a tz že do 7 boooože to už je moc