Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
27. nov 2009

silvi, tak alexik uz ma aj nevestu dohodnutu? ci uz aj servitky na svadbu zhanas?

silvika
27. nov 2009

jasne a uz aj oblek siju .... 😉

silvika
27. nov 2009

co si myslis, ze len tak n a bezne nosenie mu natacam furt tie vlasy?

csikike
27. nov 2009

aha, esteze si ma uviedla na spravnu mieru 😀 , som myslela, ze to ma od "prirody" a ty sa ho tak rychlo chces zbavit... ci chces aby si doniesol nevestu ku vam... aha, az teraz mi doslo, takze druhe dieta nie, ale pocitas s tym, ze chalan si uz teraz daku nacapa na ten anielsky vyzor a ty nebudes musiet odrodit 😉
dobre to mas vymyslene 😵

silvika
27. nov 2009

preco nie druhe dieta, sak s nevestu naraz nem? co len boc moze so svokrusou kocikovat?

ajula25
27. nov 2009

baby ja umrem. Marek doniesol poznámku: Marek vybral papier zo záchoda. Porozprávajte sa s ním!
ty kokso sa nemôžem prestať smiať. Toto už čo je za poznámku? Hovorím mu: marek keby si aspoň poznámku doniesol, ale že vyberáš papier zo záchoda? ja toto nechápem.

simka9122008
27. nov 2009

Ahojte, tak mi sme od rána nemali elektrinu 😠 , som myslela že sa tu s malou zbláznim, aspoň som sa dostala k čítaniu časopisu máma a já 😀
O chvíľu ideme pre malého do školy a potom ho nesiem na 17.00 k spolužiačke na párty, juj tak sa už teší a ja s ním 🙂
A mám novinku predsa budem mať tie fotokalendáre ako darček k vianociam, jupííííííííííííííííííííííí, spomenula som si že mamina kamoška má reklamnú agentúru, tak som to objednala u nej, sa teším ako malé decko
Už vás asi nestihnem dočítať, treba mi ešte ožehliť malému košeľu a fičíme do školy, večer sem mrknem 😉

silvika
27. nov 2009

ajula teda to je na vazny rozhovor .... taky na piatok 😀

janka1874
autor
27. nov 2009

no ako Vás tak čítam tak my asi vážne nikdy nebudeme rozprávať u nás sa teda slečne nejako nechce a furt len to isté bude mlieť mama,tata, baba, ja, alebo ovo(dedo), baba(ako babka), popo(to má byť akože mlj brat Peťo) a nič viac potom už len také že ano, nie a potom ešte zopár maličkostí ale nič normálne už som z toho na nervy nechápem kde robíme chybu alebo čo

silvika a to čo si opisovala ako problémy s očkom a podobne to ako keby som o Sendy čítala všetko sme tiež mali a aj cvičiť z nôžkami sme museli
ten sinupred sú kvapky do nosa?
a už aj zvlhčovač vzduchu sme včera kúpili lebo 4 v jednej izbe tak to fakt ráno je hrozný vzduch

janka1874
autor
27. nov 2009

Sendy s tatom išli do obchodu a malá spinká tak idem rýchlo farbiť hlavu držte palce nech malá spí nie že dopadnem z farbou na hlave a začne revať lebo neviem neviem čo budem skôr ratovať 😀 😀 😀 😀

abetka
27. nov 2009

baby ahojte
NO tie vase deti krasne rozpravaju. Nas ked sa chce natriet tak mi ukaze prstom na licko, ked ucesat, tak si prehrabne vo vlasoch, ked nieco ine, tak ta zavola a ukaze , ale nepovie nic. 😠 Ale pismena pozna, M,R, U,S.A.E, a na Z povie, ze ..mama.. som ho ucila ako Z ako Zuzka a on teraz mama 😀

janka1874
autor
27. nov 2009

tak napatlané na hlave to mám už len zmyť potom a to už snáď nejako zvládneme aj samé 😀 😀 😀

abetka podobne sme na tom ajmy mne akurát čo povie Sendy ak chce nejaú také vec alebo činnosť čo si písala povie len toto a ja mám vedieť čo chce a keď sa robím že nerozumiem normálne začne na mňa kričať že toto alebo revať lebo vie že viem len sa robím tak bude na silu revať

silvika
27. nov 2009

a sak nas moc nerozprava ale opakuje len vacsinou pokomoli kava je vaka, kasa je sava, co ja viem ako na niektore kombinacie vobec dojde... sinupret su jani kvapky ktore jej das na lyzicke "zjest" ale rozpusta hlieny tak aby sa neusadili na dolnych cestach, a aby nahodou nezhustli niekde v nosiku

janka1874
autor
27. nov 2009

aha silvi ďakujem...ale aspoň opakuje aspoň sa o niečo snaží ale Sendy ani to nebude ona sa vôbec nesnaží

juj a čo ste to tu písali o reklamách a podobne tak naša Sendy akurát čo fakt zbožňuje v telke tak to je kaviareň slávia, repete a teraz po novom senzus a veci tomu podobné (na STV) to ide všetko bokom a tancuje sa to aj od jedla ide preč 😀 😀 😀

no farba zmytá tak som to stihla len ešte uvidíme aký bude výsledok no pri najhoršom čiapky nejaké mám 😀 😀 😀 😀

silvika
27. nov 2009

no ked sa ta deti neboja uz to je pozitivne jani
no to nas inac fici na MTV potom mu este aj klipy musim vyhladavat na "jutube" aby mohol spokojne pozerat pesnicky

abetka
27. nov 2009

ajula- chlapec je setrnyyy 😀 Niektore poznamky su fakt smiesne 😀

janka1874
autor
27. nov 2009

silvi ešte ma nevideli možno aj utečú z domu keď sa sendy s tatom vráti a malá sa práve budí tak uvidíme ako to dopadne 😀 😀 😀 😀

abetka
27. nov 2009

jani, mozno prestane aj plakat 😀 😀 😀

janka1874
autor
27. nov 2009

no abetka mladšia sa ma síce nezľakla ale ani plačkať neprestáva 😀 😀 😀 uvidíme čo bude večer al badám že dosť tmavé to je ale nevadí 😀 😀 😀

janka1874
autor
27. nov 2009

no žienky teraz keď mala maličká ísť do vane ona si zaspinká ale dnes je zlatučká no masírujem jej bruško pri každom prebaľovaní s pupíkom tak možno pomáha teraz keď vstala o piatej sa pekne napapala a ležkala a kukučkovala na nás bože ten čas letí veď o pár dní má mesiac páni

a staršia posádka s tatinom sa nezľakli a neušli tak asi je tá farba v pohode 😀 😀 😀 😀 (ale už je tma tak možno aj to ich pletie 😀 😀 😀 😀 😀 )

simka9122008
27. nov 2009

Jani veď oná má mesiac dnes 😀

janka1874
autor
27. nov 2009

fakt no to akože podľa dní narodenia ale nie dňa 30-teho bude až v pondelok

simka9122008
27. nov 2009

jááááááááááj no hej 😀 😀 😀 , už je to riadna kočka, pokiaľ prídem ku vám ju ani nespoznám

simka9122008
27. nov 2009

Ja idem až okolo 20.00 po malého na párty, k malej mi príde suseda

abetka
27. nov 2009

jani, fakt to strasne leti... ☹ Moja kamoska mala termin ako ty a si pamatam, ze som jej vravela, ze si uz porodilaa ake velke babo. A ma uz aj kamoska,

simka9122008
27. nov 2009

Tak malý je už dobrú hodinku doma, doteraz mi rozprával zážitky ako skvele bolo, no normálne asi ani nezaspí, tak sa úžasne vyšantil 😀

janka1874
autor
27. nov 2009

simi tak to je super aspoň bude mať zážitky
no žienky tá malá ešte stále nespinká ale aspoň neplače zatiaľ klop,klop,klop

simka9122008
27. nov 2009

to je fajn jani že neplačká, nech jej to vydrží, už ste si užili až až. 😝

janka1874
autor
27. nov 2009

juj zatiaľ je ticho a spinká v postieľke sa vytešujem do zblbnutia len nech jej to zostane aspoň dnes bol kľudný deň

abetka
27. nov 2009

no super jani. Mozno to masirovanie jej fakt pomohlo. 😉