Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abbi
28. nov 2009

zrzul a nie je to tym, ze mas zlu ruru? na akej teplote pecies??

abetka
28. nov 2009

Abbi- Adamkovi prajem len to najlepsie. To za chvilu budes sledovat, aku babu si domov prinesu 😀
My sme boli u nasich a inak NAtanko ma od tety MArcelky krasne ciapky a zvazujem nekjaku pre maleho, ale teraz ma dost, tak teli objednavam si na jat nejaku, farbu este rozhodnem a urcite aj o rok na zimu. Krasne to robis a mas moj obdiv 😵

luculka
28. nov 2009

zrzul ja som uz 2x robila cesto na tortu ako na babovku,,davam tam aj orechy,,a slahacku a veeelmi chutila

tak medovnicku su hotove,,,,a sú mnáááám,,,teli dik za receptik 🙂 🙂
este asi niektore ozdobim,,ale to uz radsej bez natus 😀 😀 ....

abbi malemu vsetko naj prajeme,,,, 🙂

bzuco
28. nov 2009

abbi...krásne čiapočky mu urobila telinka - hlavne tá s tým šálikom je bombová 😵 😵 😵 ....no naši majú tiež čiapok habadej, tak potom na jar, alebo na budúcu zimu tiež budeme otravovať telinku 😅 😎 😎

simka9122008
28. nov 2009

Aj ja sa objednávam do poradovníka na najbližšiu zimu 😉 , Teli je fakt šikovná, dole klobúk
A z čoho robíte tú zmes na ozdobovanie perníkov?

luculka
28. nov 2009

ciapocky samozrejme kráááásne 🙂 🙂 🙂 🙂

simka9122008
28. nov 2009

Tak baby ja som sa pustila do žehlenia a malá na moje prekvapenie, zaspala ukážkovo, chytila bábiku pod pazuchy a spolu hajkajú, zlatunká je 😵

bzuco
28. nov 2009

inak baby...raďte!!!!!
malý si začal obhrýzať nechtíky ...ide ma poraziť 😠 ...ako náhle nemá nič na robote, už má prsty v ústach a obžúva 😒 ..

simka9122008
28. nov 2009

No Bzuco aj moja si poslednú dobu dosť často pchá prstíky do pusy, dokonca niekedy si ich tam vopchá skoro všetky 5 😲 , ale obhrýzať, to nie, také nepoznám

lenka85
28. nov 2009

teeeda simi, som kukla fotky tvojich detureniec - neskutocna podoba!!!

bzuco
28. nov 2009

presne...aj ja som to chcela napísať.....tí sa nezaprú ani keby veľmi chceli 😝 😀

telinka
28. nov 2009

dakujem kocky...som sa pri vas vypracovala 😉

bzuco veru tu je kazda rada draha....moja prvorodena si obhryza uz od detstva...vacsinou vecer nez zaspala si to vzdy , jeden cas som jej urobila rukavicky na spanie ...to pomohlo , ale ked ich nemala tak sa k tomu vratila a teraz jej ani gelove nehty nezabranili 😝 😝 😝

simka9122008
28. nov 2009

A to sú od iného otca, ale matka je istá 😀

bzuco
28. nov 2009

teli...ja som si tiež obhrýzala ako decko, ale nie takéto malé...to som už do školy chodila...ale našťastie len tak jemne 😅 ...ani naj kamoška niekoľko rokov nevedela, že si ich obhrýzam...nebolo to vidno, kedže som nešla až na "doraz" 😅 ...ona si vždy myslela, že ich mám stále tak nakrátko ostrihané 😅

no krpcovi to začína byť vidno ☹ ☹ ☹

aadula
28. nov 2009

simi zlatí sú 😵 a tá fotka v postieľke nemá chybu 🙂

nepozeráte slávika?

abbi Adamkovi všetúčko najlepšie k narodeninám ... 🙂 pozerám, že mu riadne vlásky už podrástli 🙂

aadula
28. nov 2009

takže Desmod 😵 a Tomeček krásne spieva tú tublatunkU...Dnes mám rande so svojim mestom 😅 ach jo...moje mladé časy 🙂

simka9122008
28. nov 2009

tak malá sa presunula ku mne do obývačky a tu odfukuje na gauči, asi musí cítiť moju prítomnosť 😀
Ináč u nás doma v poslednú dobu skladáme s malým rubíkovú kocku a hrajeme karty

aadula
28. nov 2009

simi aspoň vám čas trošku prejde...a mozgové bunky si poprecvičkuje Peťko 🙂

simka9122008
28. nov 2009

To hej, no poviem vám je to riadna makačka na mozgové bunky 😝

aadula
28. nov 2009

ja som od rána stále seknutá 😝 keď som tak lepšie rozhýbaná, tak si to ani neuvedomujem a potom urobím nejaký prudký pohyb..a až mi ostane mdlo... 😝

bocmanka
28. nov 2009

🙂 ahojte, vidím, že sa tu medovníčkovalo až až..
abii...aj z martina všetko naaaaaaaj adamkovi, za pár dní má aj meninky, takže vianočný darček spolu s meninkovým...
tak ako u nás kopec osláv pred aj po vianociach, romy to zajtra odpáli...
už od rána máme tortičku, kamoš nás bol pofotiť, lebo zajtra bude chaos..hostia a tak 😀 😀

😵 ja som sa rozhodla nazajtra urobiť taký raut nastudeno, potom dám receptíky, hodí sa to aj na silvestra a už teraz sa mi zbiehajú slinky...

aadula
28. nov 2009

boc, netuším čo to je raust...ale aj mne sa začali slinky zbiehať 😀

simka9122008
28. nov 2009

Boc, tak na to sa aj ja teším 😉

aadula
28. nov 2009

boc a zajtra prajem prijemnú oslavu 🙂

telinka
28. nov 2009

no boc tak to budu same dobrotky 😵
raut...to su plne stoly na tych vecierkoch co vidis v telke 😅

aadula
28. nov 2009

teli ahaa ďakujem za vysvetlenie...mňam

bocmanka
28. nov 2009

jááááj "raut" to je ako posedeníčko s teplými a studenými jedlami, ktoré si každý porcuje a naberá sám, aspon u nás sa tomu tak hovorí...
kvôli špecialitkám som si aj kúpila knižku / odporúčam.. /, od jamie olivera..jamie po taliansky a už sa teším na ich prípravu

🙂 chladnička je plná a predpripravená na môj nájazd...heheheh
a špeci pre tích čo milujú italy kuchynu..

niektorí z najlepších výrobcov olivového oleja v toskánsku stále platia svojich robotníkov olivovým olejom, nie peniazmi, môže to byť až 6 litrov oleja denne a získajú tak olej pre svoju rodinu na celý rok...

a ešte taliani vzhľadom na svoju stravu sú v dlhovekosti hneď po japoncoch a islanďanoch tretí v poradí...

simka9122008
28. nov 2009

No vidím že zajtra je čarovný deň, a veľa osláv, tak prajem všetkým príjemné oslavy

bocmanka
28. nov 2009

😉 ten mokrý je ksicht na tom sláviku..
simka, aadulka..dakujem dúfam, že oslavička dobre dopadne...a csiky už dnes slávi, že???