Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
19. dec 2009

No on už tam je skoro 2 roky, naposledy bol doma na dovolenku v lete 😝

martinaj
19. dec 2009

no mas moj obdiv 😅

simka9122008
19. dec 2009

Ďakujem
u nás začalo, krásne snežiť

martinaj
19. dec 2009

no sneh u nas asi nehrozi, aj ked mrzne poriadne 😖

zrzulka
19. dec 2009

Simi normalne to prezivam s tebou🙂)))) To si ho fakt nevidela od leta?:((((( Musi to byt tazke aj pre deti....Ale asi sa da zvyknut, jak na vsetko v zivote nie??? Mne ked segra odchadzala do Uk tak tiez som si hovorila ze to nezvladnem. Tak mi to bolo luto ze bude tak daleko a ze ju uvidim len par krat za rok ale teraz to beriem uz tak ze ona ma svoj zivot tam a ja tu. bala som sa ze to zmeni nas vztah, ale nezmenil. Tiez sa na nu strasne tesim. pride v pondelok....Vcera v spravach davali ze ten strajk nepovolili tak by to malo byt bez problemov.... Chvala Bohu. A co tam drahy robi????

ivi ono to pride, ked to teraz necitis take zeby si chcela dve deti tak naco to silit???? ja som tiez pred casom nechcela dve, a teraz sa aj tesim ze Michaela bude mat surodenca... Sice to prezivam uplne inak ako pri malej ale tesime sa, i ked si uvedomujeme ze zo zaciatku to bude sakra tazke....

simka9122008
19. dec 2009

Zrzul, on tam robí v mäsovej výrobe
Super že ti príde segra v pondelok, veď to je ako sviatok keď niekto takto príde domov po dlhej dobe, baby ja som ešte nič neurobila, neviem sa na nič sústrediť a len sa tu po byte motám 😝

zrzulka
19. dec 2009

Presne tak, v pondelok budeme oslavovat jej prichod....🙂))) vsak kasli na vsetko, dnes mas na to narok....Prajem tvojmu muzikovi stastnu cestu... nech je cim skor pri svojej sqelej rodinke....

simka9122008
19. dec 2009

Tak MM bude už za 2 hodiny vo Viedni, už meškajú 6 hodín, doma ho môžem očakávať tak okolo 22.00 😒

janka1874
autor
19. dec 2009

simi tak sa motaj nič ti neújde moj ujo stejne hovorí že upratovanie je len zbytočné nabehnanie kilometrov po byte lebo o chvíľu sme tam kde pred upratovaním tak načo to siliť nie?
neboj dorazí v poriadku už keď bol vo Viedni to je o chvíľu na Slovensku a to je už v podstate doma musíš to tak brať

my sme mali super noc tak sa hneď normálnejšie cítim
a medovku pijem pravidelne ale asi nefunguje na Viki 😀 😀 😀 no magnézium si určite kúpim a persen uvidím trošku sa toho tiež obávam ked kojím a ku gyndošovi idem až 13.1 síce ešte mám volať svojmu čo som u neho rodila

a veru na druhé dieťa sa treba pripraviť ja som moc nebola a možno aj preto to zvládam takto náročne aj keď je to úžasné pozerať na ne ako ju Sendy mojká a tak strašne jej chce pomôcť keď plačká hneď uteká hľadá cumel, čajík donesie aj kvapky len aby sme jej pomohli moja zlatá pomocníčka ale je to náročné neuveritlne

janka1874
autor
19. dec 2009

čo tu dnes nikto nechodí
tak sa pocvhálim polievka sa varí, skúšam to kuracie od alinky a už sme aj zamiesili na linecké a griláž je tiež urobená no nezdáme sa 😀 😀 😀 deti náhodou dnes spia v rovnakom čase len to moje žehlenie je zas v nedohľadne 😀 😀 😀

abetka
19. dec 2009

ahojte
Mne uz perie tretia pracka a este ma caka dalsia varka, som prezliekla postelne pradlo , vyriadila spalnu, maly zaspal a idem si vas este precitat 😉

simka9122008
19. dec 2009

Ja dnes nevarím, nám doniesla obed babka, s malým som sa naučila, malá spinká, tak idem žehliť

lucia79
19. dec 2009

ja som včera robila tú kuracinu od alinky a malo to u MM úspech, a to je čo povedať, spravila som k tomu slovenskú ryžu.
dnes máme Maťkovu oslavu, svokrovci návštevu odvolali, tak príde len brat s rodinou, no nevadí...

bzuco
19. dec 2009

neviete o niekom, kto zháňa?
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

moje decká to už nebaví, iba mi to zavadzia, lebo malý v záchvate srdu vždy všetky rozhádže po izbe a ja to potom nejdem pozbierať 😅

simka9122008
19. dec 2009

tak a je požehlené, idem si ešte vychutnať kávu kým malá spinká a potom chcem ešte pozametať a pozmývať a nakoniec sa idem krášliť

simka9122008
19. dec 2009

dnes som aj vyprala jednu várku prádla, umyla kúpelňu, Wcko a povysávala, celkom aj stačí na dnes, no nie 😀 😝

simka9122008
19. dec 2009

kočky do mňa dnes obed vôbec nejde 😝 , tak si teraz dávam aspoň jogurt s piškótami

zrzulka
19. dec 2009

No my dnes mame kremovu cesnacku (treba vyhnat chripkove bacily🙂)) a granadir.... Len tak na rychlo som varila. muz isiel pomahat kamosovi, pride az vecer domov...

Jani ale ved na dieta sa neda pripravit. kazde jedno je ine. To sa hadam ani neda ci ano??? ja sa priznam ze na Michaelu sme sa teda poctivo pripravovali a nakoniec to bolo aj tak nanic kedze to bolo uplne inak ako sme si predstavovali a vlastne nakoniec ta nasa priprava aj tak bola zbytocna. teraz sa uz nepripravujem.... Zvladli to ini, zvladneme aj my.....A zase my nebudeme mat az taky maly vekovy rozdiel. 2.5 roka. Skor sa obavam ziarlivosti... Uz teraz je Michaela taka mala liska. stale sa chce len tulit. Pritom to vobec doteraz nerobila.... Asi citi ze nieco sa deje, lebo tym ze mi byva dost zle tak si cez den musim niekedy lahnut a tym padom sa jej az tak nemozem venovat.....Ale zlata je, normalne mam pocit akoby to chapala. Vzdy jej poviem ze maminka si musi na chvilu lahnut, ona sa sama hraje, obcas pride ku mne a tak sa prituli . je to mile.

centik
19. dec 2009

aku kuracinu od alinky spominate???

simka9122008
19. dec 2009

Baby tá cesta je nekonečná, dnes sa zase nevyspím, MM mi písal že ešte nedorazili do Viedne, že sú katastrofálne cesty 😝 , on dôjde až zajtra, čiže po polnoci určite

abetka
19. dec 2009

simka su to nervy , ale nech len dojde 🙂

simka9122008
19. dec 2009

No je to otrasné, žalúdok sa mi od nervov chveje, strašné 😖

centik
19. dec 2009

dakujem Leni 🙂

luculka
19. dec 2009

simi nebooooj doraziii 🙂 🙂 🙂 🙂
konecen som dopiekla,,,jezkovia aj pernicky su hotove,,,tieto sa mi nejako nevydarili,,tie prve su lepsie 😖

za hodinku idem na koncert kmetobent,,,tesiiim sa,,,, 🙂 ale asi si budem musiet dat lyžiarsku kombinezu,,,vonku je kosa 🙄

simka9122008
19. dec 2009

Luci, riadne sa naobliekaj, je fakt kosa, brrrrrrrrrr 😝

simka9122008
19. dec 2009

tak MM je teraz v Blave a do Košíc dorazí okolo 1.00 v noci 😝

aadula
19. dec 2009

ahojte 🙂 u nás tiež sneží, boli sme trošku vonku, malému sa hrozne páčilo, sedel na sánkach ako malý snehuliačik 😵
a vidí sa mi, že doobeda bolo vonku oveľa chladnejšie, teraz bolo tak prijemne štipkavo 🙂

simi, tak už sa iste neviete dočkať 😉 užite si to 🙂

konečne som včera upiekla medovníčky, podľa receptu od telinky, sú fakt perfektné 😵 dnes som zarobila na vanilkové rožky, tak zajtra ma ešte tie čakajú, nejak sa mi tento rok nechce, ale vždy sa premôžem a kde čo urobím...poviem vám je to fuška chodiť do práce a rodina a domácnosť k tomu 😝

bocmanka
19. dec 2009

😵 ahojte, tak som konečne zapla pc,
dnes ani neviem ako ubehol deň,
ale v každom prípade sme už sánkovali a bobovali v jasenskej doline,,
kuk foto

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a ja idem kuk čo je nové u nás..

aadula
19. dec 2009

boc ahoj 🙂 akurát som hodila, že fotky a čo nevidím bocmankovcom 😉 Pekné fotečky, vám bolo fajne 😵