Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
26. jan 2010

my sice planujeme len 2 deti ale tak .... keby som sa dockala na "stare kolena" este jedneho tiez by som sa tomu tesila.....
Moja byvala kolegynka mala 17 ked sa jej narodil brat ... i ked nevlastny ale tiez ked ho kocikovala tak kazdy si myslel ze je to jej dieta a nie jej bracho....

zrzulka
26. jan 2010

jani to vazne?🙂))) vy ste ako dlho vlastne spolu?

janka1874
autor
26. jan 2010

tohto roku to budú 4 roky neskutočne to letí
no simi teba nestihneme ale trošku nekôr to plánujeme ale možno ešte tohto roku všetko sa uvidí hlavne podľa financií to je u nás rozhodujúce lebo naša predstava je trošku iná

simka9122008
26. jan 2010

No super, tak gratulujem

aadula
26. jan 2010

jani ...to fakt? tak koník dopomôže aj svadbe? a na kedy?

mužova teta mala malého tiež v 40-ke..takže vlastne sa hráal s našou Paťkou 🙂

aadula
26. jan 2010

ale zas mám spolužiačku zo zš, tá mala dcéru tuším v 16? a teraz sú ako sestry..manželstvo jej klape..tak aj ju zvyknem dať za príklad..že aj ked sa mladí brali...vydržalo im to 🙂 dcéra jej tuším už 18 toho roku bude mať

janka1874
autor
26. jan 2010

aadula to je ešte ďaleká budúcnosť podľa financií sa rozhodne lebo takto snívame už od kedy sa Sendy narodila a stále nám do toho niečo vbehne

huleni
26. jan 2010

ahojte, ste tu tak rozoberali tu svadbu ze mi az neda napisat,..ale ja bohuzail nespominam na nic v dobrom>o} akoze muza mam super, sme stastni ale tak nam do toho vsetci kyblovali a do vsetkeho sa starali ze az des..teda jedine akoze nasi na tych nemozem zleho slova, moja mamka bola tak zlata ze povedala ze aj keby sme sa niekde tajne zobrali ze by to brala v pohode, ona moc nie je taka ze medzi ludi tak trpela kym si kupila co si oblecie atd..no a svokor ten sa celu svadbu s nami nebavil nakolko sme nepozvali jeho sestru, lenze my sme robili malu svadbu a kazdy si vyberal koho chce a proste ked ju moj muz nechcel tak preco som ja mla za nu orodovat, ja som ju v zivote nevidela a vraj to je cita alkoholicka a stale sa s nikeym hada, tak on ze ju tam nechce, no a proste tak svokrovci urazeni a to vam dost poserie aj te najkrajsi den...no tak hlavne prajem vsetkym co vas to caka nech mate len krasne zazitky a nie taketo ako ja..
a lucul ja normalne rozmyslam nad tym fotenim ze by som ta aj navstivila, my chodime sem tam za kamoskou do BA...ja som teda akoze cisty antitalent na cesty ale myslim ze nebyvas ty nejako daleko od BA, ci sa pletiem..a aj kamoska ma krpanu tak by som ti doniesla rovno dve deti na fotenie ak by si nas vzala..samoska by sme ti dopredu dali vediet 😉

bocmanka
27. jan 2010

😵 tak my sme sa práve zobudili, aká som len oddýchnutáááá
pekný dníček dievčatá..
tu máme -11stupňov...brrrrrrrrrrrrr

silvika
27. jan 2010

boc dobre rano, tu je -13

bocmanka
27. jan 2010

🙂 jujha aká kosa, dnes by ma na lyžovačku nikto nenahovoril..
jani 🙂 🙂 tá svadba aj so simkou, super nápad, v jeden rok dve nevestičky v bielom, nádhera !!!
🙂
teli ty stará korčula.....či pardón stará kára,
každý je taký starý na koľko sa cíti, ja sa cítim na 18hahahahaha
a keby nééééééééé...
rodila by som aj v 40 ke akurát by som už psychicky nevládala vstávať v noci, teraz už romy spinká celú noc a vstane až ráno, pri kojení bolo vstávanie aj každé 3h

silvika
27. jan 2010

boc sak das umele mlieko od zaciatku a oni sa casom umravnia nie? tam moze vstavat aj muz kludne .... take mlieko poda aj ina osoba ako mama 😝 😉

silvika
27. jan 2010

zeny aj vase deturence su taki "puclomaniaci"? nam vcera tato este dvoje dokupil .... dokonca aj pre nas, este netusim kedy bude ten cas na ich skladanie, lebo s chlapcom by sa nam podarilo asi hoooodne z nich postracat

silvika
27. jan 2010

a jani vsimla som si na facebooku ze mas dost tmave vlasy, ale svecia ti. ty budes asi ten typ co jej kazda farba sekne co?

silvika
27. jan 2010

zas som tu sama? tak radsej aj ja stichnem

simka9122008
27. jan 2010

Dobré ránko
Jani, fakt it ten účes aj farba pristane a super fotka v pase

martinaj
27. jan 2010

ahojte 🙂 silvi nasa mala je lego maniak 😀

abetka
27. jan 2010

ahojte
Krasny den vam prajem. Ja na svadbu velmi v dobrom spominam, aj ked som bola urevana. Vsetko mi prislo luto a ked som dakovala rodicom, tak som si celz make up rozortrela , lebo som plakala a bolo 😀
Ale , kludne by som si zopakovala, ale hladat chlapa sa mi nechce 😀 😀 😀

abbi
27. jan 2010

ahojte dobre rano 🙂 alebo dobry den 🙂 🙂
ja mam dnes ticho, tak upratujem, triedim. MM isiel do BA a mama si vypytala Natana tak som sama doma. vecer pridu spolu s MM domov. tak toto mam pravy krat 😉
ak u nas je zima 😝 velka zima 😝

janka1874
autor
27. jan 2010

🙂 ahojte
tak u nás rušné ráno ako každé jedno ale už sa tu čiatočne spí a práve chystám aj Sendy na spánok tak bude dúfam chvíľka kľudu 🙂

simka9122008
27. jan 2010

Ahojte, tak ja som si už zarervovala výzdobu na svadbu, juj sa teším, bude krásna, aj som volala mojej kozmetičke, aby o mne vedela a budem mať už asi aj košíček pre malú na lupienky a vankúšik na obrúčky, ten bude niesť malý k oltáru

simka9122008
27. jan 2010

Nejako som sa rozšupla do toho vybavovania, nechcem všetko nechať na poslednú chvíľu, lebo na leto bude určite nával a už je tu pomaly február 😝

janka1874
autor
27. jan 2010

no ty si sa riadne rozbehla veď už skoro všetko má vybavené 🙂

simka9122008
27. jan 2010

No jani, takú necelú polovicu, no určité veci musíš vybaviť dosť skoro

ajula25
27. jan 2010

ahojte
Tak teda svadby sa riešia? Ja som už 11-ty rok vydatá. Znie to až neuveriteľne. Znova by som sa už nevydala, ak by teraz....ale inak to bol skvelý deň.
Jani prajem ti to. Nech vám to výjde! 😉
Simi no teda si sa rozšupla fakt....bude to skvelé vidieť deti ako ti asistujú pri svadbe.... 😉

My sme dnes s Lukym poriadili a teraz si dávam pauzičku. Onedlho dorazí aj Marek a poobed eidem za segrou doučať anglinu...som zvedavá čo ju ja naučím 😅

telinka
27. jan 2010

zdraviiim 🙂

boc , ze -11...to ake teplo tam mate 😅 u nas rano okolo 8mej bolo -18 a ked isla anus o 9tej do skoly uz len -13 ,teraz cez obed sviiici sunicko aj je uz teplo "enem" -10😅 😅 😅

abbi tak teda dnes ti je hej 😵

ja dnes varim len z toho co som doma nasla , kto by sa pretrcal povonku v takej kose 😀

centik
27. jan 2010

caute,
tak aj u nas je len nejakych -10 😅

Teli a co si nasla? 😀 mne babka doniesla francuzke zemiaky tak nevarim 🙂

lucia79
27. jan 2010

zdravím 🙂
čo sa týka svadby, tak ja som svadbu zorganizovala za 2 týždne, tiež by som na nejakú išla, ale ako hosť 😅 probém je že sa žiadna nečrtá
u nás podobná zima, ráno -13, teraz je nejakých -6, ja už by som prijala aj apríl 😎
a na obed boli resp. sú gril. kur. krídelká s ryžou a fazulová polievka s údeným mäsom

simka9122008
27. jan 2010

Lucia79, vy máte dnes skvelý obedík, dala by som sa k vám pozvať
Mne dnes malá štrajkuje v obednom spaní 😒
a na prvú skúšku šiat idem tak koncom februára, volala som teraz tej pani do salónu

lenka85
27. jan 2010

cafte, my sme boli dnes na divadielku, vonku je taka kosa, ze az...