Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
19. mar 2010

🙂 no ahojte staro-nové kočky...sranda aká verzia ::????

😀 😀

abbi
19. mar 2010

ahojte tak uz aj ja konecne fungujem, neslo mi prihlasenie, ale uz je to OK.. 😉 skoda, ze sem nedali viac druhov tychto smailikov 😉 😉
no novy kon je zaujimavy, ci sa mi paci este neviem
boc pekna fotecka malej

alinka76
19. mar 2010

no čaute, tak kukám jaká zmena tu nastala, hmmm

janka1874
autor
20. mar 2010

Ahojte
tak dnes válčime s Viki samé keď bude spinkať tak sa budú umývať okná a dávať dole zimné dekorácie na oknách 😀 😀 😀
ale tak sa mi nič nechce no čo už musím
idem si tak kafíčko ešte chvíľku sa pohráme a ide sa hajať 🙂

abetka
20. mar 2010

ahojte. Ja som umyla dve okna, zmyla dlazky , povysavala, periem, vcera som pozehlila. Este mi treba umyt schody na spolocnej chodbe, ale uz mam aj dost 😝 .
Jani, nas Tomas este nespal bez nas, ale uz by som to potrebovala, lebo to dieta je neskutocny zivan a musim ho mat neustale na ociach, lebo vzdy nieco vyparati 😠

abbi
20. mar 2010

ahojte.. ja sa tiez chystam umyvat okna.. len vcera som strihala vinic aj jablone a mam presilene ruky 😒 ale co uz zapreme sa a ideme dalej 😉

janka1874
autor
20. mar 2010

no abetka mne pred pól hodinkou zaspala malá a tiež už makám som si prišla dať na chvíľu pauzu ale musím to všetko zmáknuť dnes pre istotu že už večer by Sendy špekulovala zatiaľ je vraj zlatá a ona spávala bežne už našich od 1 roka čo som ju prestala kojiť a potom keď už sme vedeli ž bude druhé bábo tak sme ju tak dávali ešte častejšie hlavne ku koncu tehu aby sa potom nebála ale teraz na ňu prišlo že 2 týždne o tom nechcela ani počuť tak sme to zas skúsili a hľa súhlasila tak uvidíme ako dlho ju to bude držať 😀 😀 😀
no nič idem pracovať ďalej 1 práčka perie 1 okno umyté ešte jedno a podlahy a podobne no koooopec roboty ma čaká

simka9122008
20. mar 2010

Ahojte, tak ja som dnes prezmenu navarila už aj na zajtra, povysávala a nedávno som vyšla zo sprchy, o chvíľu príde mamina, dnes bude robiť au-pair a ja idem na to stretko zo školy

janka1874
autor
20. mar 2010

tie moje deti mi to robia naschval inokedy malá spí minimálne do 13-tej aj dlhšie a teraz ako na potvoru vstala o niečo po 12-tej ma porazí a ja nemám doupratované a to som s ňou chcela ísť vonku juj to mi robí naschval však? 😒

tak som sa prišla ukľudniť a môžem ísť

Katka dobre sa zabav a uži so to

abbi
20. mar 2010

simka veeeelmi si to uzite. Ja neviem nikoho najst zo strednej.. s nikym nie som v kontakte ☹ bolo nad 31 bab a 2 chalani, baby sa asi vydali a nemam na ne ziaden kontakt ☹ tak velmi by som sa s nimi chcela stretnut... joj zavidim ti tu stretavku.
U nas bola jedna ked sa mal narodit Adamko, a bola som tesne pred porodom a nemohla som ist ☹ a odvtedy sa mi nikto neozval.... a zo zakladnej vobec. to mi je tiez luto, takze ked ja nic nezorganizujem tak nic nebude 🙄

aadula
20. mar 2010

ahojte

simka prijemné stretkovanie 🙂 uži si to

my mávame stretávky..väčšinou ich organizujem ja... mňa to celkom baví..dokonca zo základnej by sme mali mať teraz po roku znova, keďže sa všetkým páčilo 😉

vonku je tak krásne, hurá..konečne je tu jar.... Ssamino sa vyspinkal a tak ideme trošku von a po ceste gratulovať mm tete 🙂

abbi
20. mar 2010

my este spime, ale uz ho idem budit, lebo vecer nezaspime 🙄

abetka
20. mar 2010

aj mne dnes Tomasko spinkal 4 hodky. Normalne som ho isla zobudit, lebo som sa aj bala. Dospava asi cely tyzden lebo v sanatoriu ich budia po 2 hodkach a to je jemu asi malo

silvika
20. mar 2010

nas spava tak dve hodinky asi vzdy, my zasa tvrdneme vo vnutri, lebo cakame kym sa chlapec pojde vycikat. aaach jaj tie plienky bola ozaj pohoda.

abetka
20. mar 2010

a kde ste??? co vsetky upratujrte??

aadula
20. mar 2010

my von dávame ešte plienku, pre istotu.. ešte sa musíme naučiť cikať po stojačky 😅

bzuco
20. mar 2010

ahojte

tak riadite vo veľkom...
ja som tiež začala - vyriadili sme s malou detskú, lebo čo tam mali za haraburdy 😝 😝 - tak sme to riadne pretriedili...
okná budem asi v týždni - má ešte pršať, tak až potom, nech nemusím 2x

aadula
20. mar 2010

my ideme ešte tento týžden podlahu do spálne dať..tam sme ešte nemali a vymašovať...tak okná musia počkať 🙂

janka1874
autor
20. mar 2010

a Sendy je na ceste domov prišiel na ňu plač že chce ísť domov tak ju dedko nesie domov ale stihla som aspoň všetky okná umyť 😒

janka1874
autor
20. mar 2010

ja som poriadila čo som stihla a poobede som bola s Viki vonku to sa nedalo neísť keď bolo tak kráááásne no a po návrate som rýchlo ešte popratala detskú okno a tak práve sa doprala záclona tak asi ešte to zavesíme

ajula25
20. mar 2010

čaute
tak vidím, že jara sa vkráda do domácnosti, upratujete vo velkom. Ja som dnes stihla klasika poupratovať byt a balkón poriadiť. Vyvesila som si tam aj prádlo už, no super to je.
No a celý deň som sama s deťmi. Furt len doma a doma. Čakám ho jak dilino a on príde a v dveráchs a otočí a odíde. Normálne mi do plaču bolo. Som chcela ísť pokukať foťák, ale nedá sa mi. ☹ Nič si neviem kúpiť ani zariadiť. Bo stále je kdesi. A to vraj o hodinku som doma. Odišiel asi o 17.00...ale to už poznám tújeho hodinu.
No tak jsem se vypovídala. .... 😀

telinka
20. mar 2010

ahojte krasky 🙂

ajulka sucitim s tebou...doverne tieto situacie poznam 😒

my sme dnes vybehli nakupit volaco...kooooonecne , lebo od tej nasej nehody som este nikde nakupovat nebola 😅 babam som len dala prachy a behali si same co potrebovali a ja som peti potrebovala botasky a chcela som nejake cierne lakovecky k suknicke ......no hviezde sa ziadne nepacili lebo ona chcela len "kityynkove" , tak som jej kupila sandalky s kitty ,uz nech ma dievca dusu namieste , botasky ked som jej skusala tak mi len ze "nejsu pjekneeee" no horor s takou babou , potom som nasla take jedny nike co mali nakreslenu ceresnicku...tak tie "byli pjekneee" no aspon ze som jej a aj sebe konecne ulahodila 😝 lakovecky neboli ziadne tak musim este inde pokukat , ale nakupila som aj nejake oblecko pre nu lebo zo vsetkeho vyrasta,tak som sa kulturne vyzila dnes 😀 😀 😀

ajula25
20. mar 2010

teli tak aspoň že ste úspešne nakúpili.... 😉

aadula
20. mar 2010

teli, musí byť zlatá keď si už tak vyberá 😀
Samino mal včera nové topánky...včera v pohode..ale dnes keď sme išli preč..tak ukazoal na zimné...a že nové ..nové...hovorím mu..toto sú staré..nové sú tuto...a on ich nechcel..ktovie či ho trošku neomíňali...však sú ešte také "tvrdé" ...som našla ešte jedny botasky čo sme na jeseň väčšie kúpili a tie sú mu dobré..sa normálne potešil 😀

janka1874
autor
20. mar 2010

no telinka tak to je super

ajula blbé ale poznám ja som aj dnes bola sama a aj zajtra ide stano do roboty ale teraz mi to zatiaľ nejako nevadí lebo dlho bol doma a šeky sa nepoplatia samé ☹

telinka
20. mar 2010

no mne sa to moc zlate nezdalo , ked si predstavim ze to bude cim dalej horsie s nimi 😅 😅 😅 😝

aadula
20. mar 2010

kočky asi je to presne o tom..keď chlapov doma nemáte...tak ste doma a sú peniažky...a tento môj robí na smeny...v podstate je doma často..ale musela som ísť do práce...tak neviem čo je lepšie 🤐

teli, mne to Paťka robila keď bola škôlkarka..ešte teraz si to pamätám ako si tielka poskrývala za skriňu...ja som ich hľadala..ako blbá...že kam som ich odložila...a raz som ich potom našla..že vraj ju hrýzli...hoci čo si na seba veru nedala..a aj teraz je to tak...len horšie je. povie..jeej mami aké pekné...kúpime..a potom to nenosí 😠 ..to ma vie riadne naštvať... a ešte si pamätám..že posledný rok keď chodila do škôlky sme museli výlučne len dva vrkoče robiť..a to nám dávala zabrať ak náhodou boli na krivo...od druhej triedy tuším len jeden vrkoč nosila...a potom vyššie...už len rozpustené 😝 😝 😝

janka1874
autor
20. mar 2010

no ak to budem mať doma dvojmo hodím si to 😀 😀 😀 😀 ale zatiaľ je pohoda

telinka
20. mar 2010

no preto s velkackami nenakupujem , ale vedia ze nemaju kupovat rifle z ktorych im trci zadok , tricka nad pupok a s vystrihom po pupoka pod 😀 a kupuju spolu takze to musi jedna druhej odobrit no zatial to funguje , samo ze slavnostne oblecenie musim vidiet ale take na bezne nosenie zvladnu 🙂

aadula
20. mar 2010

to máš fajn...ja Paťka posielam nech ide sama..ale ona mi vždy zavolá..maamiiii....a neviem či si toto mam kúpiť 😝 😝 😝 a teraz fičí na modrej vlne..všetko by chcela len modré 😅