Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
7. júl 2009

ajul nas je taky isty neboooj my budeme tie posledne aaaa aspon mame akoze babo kym plienkuju 😝

alinka76
7. júl 2009

Glor, ja som asi na druhý deň, alebo tretí dostala príznaky. v robote sme mali chlebíky majonézové.

alinka76
7. júl 2009

ajul, aj my sa krásne plienkujeme. môj akurát ráno ma drmal z postele, skoro mi hlavu odtrhol od krku, lebo chcel, aby som mu posranú plienku vymenila. to si uvedomuje, že ho dačo hryzie 😀

ajula25
7. júl 2009

liluška tak držím prsty, nech je všetko ok 😉

janka1874
autor
7. júl 2009

ja mám dnes poslednú hodiny salsy ale ani sa mi moc nechce tam ísť lebo kamoška čo sme chodili spolu že už mimo košíc no ešte uvidím čo bude

ajula25
7. júl 2009

ali on kašle na to že plienka je okakaná...funguje s takou. Kým si to nevšimnem a teraz má taký zadok chudák vyštípaný, že hrúza....aj viac kaká aj som to nejako prešvihla....no des. tak mu hovorím, že má bibinko na dupe, že do nočníka treba robiť aaaa....kašle na to! 😠

glorita
7. júl 2009

ajul,ali,ja som vcera spokojne na jeho pokyn doniesla nocni k TV,sedel tam asi 5 sekund,dvihol sa pobehol a cestou nechal stopy 😀 😀 😀 potom hajde spokojne nas5 do nocnicka a ze kaka povedal tak spokojne...este pol dna bolo citit ten xapach zo zeme 😀 😀 takze aj my budeme mat ako silv napisala este dlho babo doma 😀

jani si super aktivna,ze tehulka a salsa,to ja ani netuha nie som ale leniva ako za 3 tehulky....

liluska ,no jasnacka ze myslim a drzim palce... 😵

alinka76
7. júl 2009

Glor, môj teraz kadí takým riedkym, neviem si predstaviť maťto na dlážke 😝 😝 😝

ajula25
7. júl 2009

glor tak toto ja poznám...na nočníku pol hodky a ako náhle odbehne Marek kričí: mamiiiiiiiiiiiii ona sa mi po.... v izbe! fuuuuuuuuuuj 😅 no radosť 😠

luculka
7. júl 2009

liusl no super,,tak cakáme na správy,,,,

ajul to dojde sama,,aj nasa mala obdobie ze vobec na nočník,,a teraz sama od seba zacala,,,

glorita
7. júl 2009

babule lucim sa zatial s vami,utekam k leovi,navarene uz mam a prajem se pekny dnik...vecer doficim 😎

alinka76
7. júl 2009

Luculka a ty už plienku cez deň nedávaš, len gaťky?

ajula25
7. júl 2009

glor pa. hlavne nech ti je lepšie 😉

luci no dúfam, lebo inak bude v plienkach až kým do školy nepôjde... 😀

luculka
7. júl 2009

ali sem tam,,ale tiez mame este nehody,,,ukáze uz ked jej to tecie po nohách,,,

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janka1874
autor
7. júl 2009

ajula to presne hovorím aj ja že pôjde v plienke ešte aj do školy

huleni
7. júl 2009

ahojte, tak my sme dnes s niki boli vonku na pesi tak som nejaka unavena, v noci som tepovala koberec lebo som mala pocit ze bol uz kompletne ocikany a dnes od rana chodi na nocnik a cika tam a teraz driemka a nechala som ju s holou ritkou tak len kontrolujem ci sa nepokaka.o) no to by nebola sranda.o) no a ked sme boli vonku kazdu chvilu si davala dole plienku a ukazovala mi ze chce cikat tak ja ako krava som ju vyzliekla skusila dat cikat ona nic zasmiala sa a utekala mi s holou ritkou, no uzasny pohlad som ju nahanala s kabelkou pliankou a gatami v ruke a ona sa rehotala..no takze ja este tiez budem mat nejaky cas babo, ona sice cika do serbla ale ked ma plienku tak aj do nej:o) a kaknie sa snazim vystihnuta ju rovno polozim na serbel..takze nic moc..ale ved ma cas 😉
glor tebe hlavne nech je co najskor lepsie prajem a liluske nech dnes povedia co chce pocut.o) a lucul ten uces je super sekne ti:o) no a tie fotaky pridavam sa do klubu snivajucich:o))))) ja teraz pred dovcou nemozem ani len ukazat na nieco lebo by sme asi nikam neisli..este stale sa rozhodujeme kde vlastne pojdeme tak ja neviem kde v tom chorvatsku vlastne skoncime 😀 a hlavne nech tam je voda.O)

telinka
7. júl 2009

lucul , tusim si zase omladla 😉

luculka
7. júl 2009

😕 😀

glorita
7. júl 2009

ajul,vdaka,no dufam,ze ma to do vecera prejde,lebo som ako matoha..

luc,nekomentujem,ja starnem a ty mladnes!!!! 😀 parada ,super,kvitujem ho!!!!

ajula25
7. júl 2009

luci super účes.... 😉

ajula25
7. júl 2009

ale tak snáď nie jani....však ono to príde. 😉

silvika
7. júl 2009

baby a ja idem napisat ze luc vyzera take starsia ze uz aj za mamu by som ju tipla, ale asi spatne kukam tu fotooos 😅

alinka76
7. júl 2009

Lucul, pristane ti ten účes. ja som včera tiež musela nafarbiť, Džordž prišiel neskoro, tak som si sama nacapkala farbu. už mi hrozne povyrastala.

ajula25
7. júl 2009

ali a inak džordž ti farbí vlasy? 😲

luculka
7. júl 2009

silvi uz nie za starsiu sestru ci susedu???? 😀

telinka
7. júl 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1137524
toto si akurat annamaria vydrazila , no len tie cudne velkosti 😒 som zvedava ci jej budu , prinajhorsom budu miske 😅

silvika
7. júl 2009

teli ze drazi cela rodina ...

luc tak, ze uz ste v inom pribuzenskom pomere s malou

alinka76
7. júl 2009

jeeeej krásne. ja by som tiež také cez brucho zakryté potrebovala.

ajula, hej, džordž mi farbieva 🙂

aida
7. júl 2009

ahojte
tak aj my sa pokusame nocnikovat ale moc nam to nejde teraz mame 2 dni hnacky tak sme si dali pauzu aby som nemusela tepovat. 😀

luculka
7. júl 2009

teli krásne su,,,,
silvi 😀