Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
24. júl 2009

aida no tiez potesi 😖 😖
prave mi tatino povedal ze na dnes hlasili 1 stupen pohotovosti ☹ ☹ bojim bojim,,,vcera mi stacilo

simka9122008
24. júl 2009

Ahojte 🙂
No to muselo byť strašnéééééééééééé
Tak predsa to prekvapko bude pre drahého, v utorok nám prídu robiť okná, huráááááááááááá

janka1874
autor
24. júl 2009

tak my čakáme na odvoz a ide sa zas na chatu a Sendy bude mať super zážitok (škoda že si ho asi nebude pamätať) a to je jazda v kamióne totiž brat prechádza cez Košice tak nás berie to bude iná sranda 😀 😀 😀 😀 😀

a tá spúšť no to je strašné v poslednej dobe je toho nejako veľa

abetka
24. júl 2009

ahojte. Tak oficialne mame kiahne, uz je cely obosiaty 😝 . No snad to prebehne lepsie ako u Alzbety.
pekny vecer a pokojnu noc 😉

bzuco
24. júl 2009

ahojte

no my sme komplet chorí ☹ ...okrem ocina, ten sa zatiaľ drží...ráno som sa zobudila aj ja s boľavým hrdlom, teraz som merala malej teplotu a má 38 a bolí ju hrdlo, no a s maťkom sme včera na pohotovosti skončili, lebo mu nič neprechádza, dokonca sa mu totálne zapálili ďasná, že mu skoro ani zúbky nevidno, krváca mu to 😢 😢 😢 ...tak nám dala ATB a mundisal gel....v pondelok už nemal teplotu a túto noc zasa teplotoval ☹
dnes som konečne do neho aspoň troška polievky dostala, inak absolutne nechce jesť...dokonca nám dr. odporučila vysadiť mlieko, lebo vraj spomaľuje hojenie, tak sme na nemliečnej ovsenej kaši....riadna žbrnda 😝

bzuco
24. júl 2009

abetka...koľko po alžbetke dostal? po 2t?

abetka
24. júl 2009

bzuco/ presne dva tyzdne 😒

abetka
24. júl 2009

joj, v takom teple, takto chori. ja sa uz teraz toho bojim. Rychlo sa uzdravte 🙂

simka9122008
24. júl 2009

Abet, Bzuco choručkým skoré uzdravenie, nezávidím vám, pevné nervy, myslím na vás

bzuco
24. júl 2009

abetka...tie kiahne sú ako časovaná bomba - presné ako hodinky...aj maťko dostal presne 2t po barborke 😒

abetka
24. júl 2009

no tak to mas pravdu. 😒 casovana bomba a este aj cas presneho nalezu suhlasi 😝
Ako to znasal Martinko??

bzuco
24. júl 2009

on veľmi dobre...mal asi 7 pupencov a nemal ani teploty

abetka
24. júl 2009

jaj, vies ako ti zavidim. Ja viem, ze ste teraz chori, ale ja sa bojim, ze si to rozskriabe, lebo mu neviem vysvetlit, nech si to
nechyta. Ma este len pupaky a uz si ide do toho.
Aj aj b
Barborka je chora??

bzuco
24. júl 2009

hej ☹

telinka
24. júl 2009

ahojte kocky 🙂

prave som hovorila s boc , tak vas vsetky pozdravuje , maju sa uuuzasne , pocasie ukazkove 😵

abetka
24. júl 2009

teli aj ja ju pozdravujem anech im pocasicko vydrzi a taktiez aj nalada 🙂

simka9122008
24. júl 2009

Teli, vieš že som na nich dnes myslela, pozdravuj ich

abbi
24. júl 2009

jej super, teli aj ja pozdravujem 🙂

Abet teda, to je hrozne, teraz kiahne ☹
bzuco ☹
Natanko mal tiez dnes zvysenu horucku, a zapalene ocko, ale hned som mu dala kvapky tak uz je lepsie. dufam ze nebudeme aj my chory 😒

ajula25
24. júl 2009

ahojte
abetka, bzuco skoré uzdravenie....my sme tiež tak mali. Marek prvý kiahňoval a presne 2 týždne po ňom manžela tak luky....no des.

jani tak užite si chaty. My idem k mojej babke na 2 týždne ale asi až v pondelok.

teli tak pozdrav Boc.... 😉

luculka
24. júl 2009

cafte,,bzuco,, abet,,abbi,,, ☹ ☹ joooj skoro sa uzdravte

pozdravujeme bocmanovcov

luculka
24. júl 2009

tak toto je hrozne,,, 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 http://www.malacky.sk/emtv/

aida
24. júl 2009

aj ja som nasla video vcerajsej burky http://www.tvpezinok.sk/node/312

luculka
24. júl 2009

je tam aj tá preliezka na ktorej sme fotili Petku a Natus,,, ☹ ☹

bzuco
25. júl 2009

baby ☹ ☹ ...my sa z toho asi tak ľahko nevylížeme ☹ ☹ ☹
ráno sa malý zobudil a na spodnej pere - má riadny herpes 😢 😢 😢 ....čo mu na to dať - -zovirax nie je vhodný pre deti....už som zúfalá 😢 😢 😢

abetka
25. júl 2009

jaj bzuco a keby si skusila ten sprejik a LR alebo ten liecivy zazrak z oriflame, nam pomohol pri Alzbete. Liecte sa moja s vela sil

bzuco
25. júl 2009

zuzi...čo je LR

abetka
25. júl 2009

to je ta kozmetika a jej vyrobky obsahuju aloe vera. Ja mam ten sprejik a vola sa spray prvej pomoci a aj malemu nim striekam kiahne

abetka
25. júl 2009

abbi ako je malemu???
bzuco a mate vysoke teploty??? Vraj je zase nejaka viroza, tak vas to asi chytilo vsetkych naraz ☹

bzuco
25. júl 2009

abetka...barborka mala včera a aj dnes ráno do 38 a malý mal 39 ale už nemá

abetka
25. júl 2009

fuha, to vas riadne chytilo ☹
nas isiel spat, dobre sa najedol, co som rada, lebo vcera skoro nic nejedol.