Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
30. máj 2009

boc...ked už budete nakupovať, ...aj nám treba novú lampu do obyvačky 😎 😉 😉

bocmanka
30. máj 2009

mne by sa zišiel kamión,čo všetko potrebujeme..xixi..vo štvrtok sme kúpili krovinorez na našu big záhrada,to sa bude kosiiť,pribalili nam aj notebook k nej,tak majú chalani darček na mdd,inak romy má 1.6. 1,5r

csikike
30. máj 2009

no jo, my uz mame doma 1,5 rocneho 😀 😵
strasne rychlo to leti 😵

centik
30. máj 2009

cafte,
ja makam v robotke 😀

boc mi tiez chodime do bialska do auchanu 😉

csikike
30. máj 2009

centik, ty uz robis? 😨 🤐

centik
30. máj 2009

sciki len v sobotu 😉

aadula
30. máj 2009

ahojte,

boc nám môžeš nejaké stoličky a stôl do kuchyne 😉

centik, ale to je fajn, aspoň máš trošku zmenu keď si v práci 😉

centik
30. máj 2009

aAdul tak to ano,
a vcera som bola predavat v bufete, hral u nas desmod to bola parada 😵

ajula25
30. máj 2009

ahojte
abbi včera som tu nebola, takže dodatočne ti prajem všetúúúúúúúúúúčko najlepšie ku narodeninkám. Máš úžasného manžela.... 😉

My sme dnes vstávali o 5.00 hod. No radosť neskutočná. Ale ležal pri mne v posteli do 7.00 aj keď nespal. No a o 11.00 už bol mimo. O 11.30 zaspal, tak som zvedavá, kedy sa zobudí ... a mňa nejako začína hlava bolieť. Úžas. No ale som popratal všetko už a už iba prádlo vyvesiť a suché požehliť. No ale teraz oddýchujem 😝

ajula25
30. máj 2009

lucul tie zúbky sa jej odvápňujú? alebo je to niečo so sklovinou? hm...
centi ja asi ujdem z domu, lebo už som mimo z tohoto tu .... tak ti troška závidím v dobrom, že sa odreaguješ.

aadula
30. máj 2009

centik no to musela byť paráda 😉 aj ti do uška zaspieval? 😀 😀 😉

aida
30. máj 2009

ahojte.
Centik tisko zavidim desmod 🙂
Abbi vsetko naj naj naj
My mame dnes den deti ale je skarede pocasie 😒

tinyleaf
30. máj 2009

ahojte 🙂 tak aj my dnes mame rok a pol, tymto pozdravujeme aj nasu rovesnicku zrzulkinu Misku 🙂 No a samozrejme aj csikinho Tomaska,, ktory nas o den predbehol 🙂

ivana26
30. máj 2009

ahojte,
no strasne rychlo to zbehlo, vsetkym 1,5 rocnym gratulujeme 😵 😵 😵
u nas hrozna zima, brrrrrr, len 10 stupnov.to su prechody, ma z toho porazi 😠

centik
30. máj 2009

aadulka do uska mi nespieval, ale mohol. nie? 😀

luculka
30. máj 2009

cafte,,ajul asi sklovina,,zubárka povedala len tolke ze jej máme davat elmex pastu 😒

luculka
30. máj 2009

dnes mali v kauflande,,zase plno blbosti za 1euro,,,som nakupila vrtulky na dvor,,,nálepky na stenu,,,motýle,,,havinkov,,, 🙂 ,,,zvoncek na bike,,"I love my Bike" 🙂 ,,,,a plno iných blbostííí 😀

simka9122008
30. máj 2009

Luci ty si taká jak ja, tiež pokúpim deťom blbosti a potom sa chytám za hlavu koľko som minula, to je len euro k euru a ono sa ti to pekne nazbiera

luculka
30. máj 2009

práve to je najhorsie,,ze jejj len jedno euro,,,, 😅

simka9122008
30. máj 2009

No veď to je na tom 😒

luculka
30. máj 2009

jooj ja uz sa neviem dockať ,,ked budemem malej robiť izbu,,, 🙂 🙂 ,,,už ju mám presne naplánovanú,,uz len zrealizovať 🙂

abetka
30. máj 2009

ahojte
Abbi- mas uzasneho manzela 😵
Moja mamca- to ma za sebou, ale velmi zle to vsetko znasa, ma teploty, je strasne bleda a nevladze ani chodit.Je to strasne vidiet ju v takomto stave a doteraz behala jak srna, tak snad sa rychlo dostane do povodneho stavu, aj ked povodny stav to nikdy nebude 😒
centik- ti v zavidim kulyho. Ja ho milujem 😀

luculka
30. máj 2009

😒 abet ,,,urcite bude dobre,,, 😉

simka9122008
30. máj 2009

Si to viem predstaviť ako sa nato tešíš, my budeme len maľovať, preriadim ináč steny v izbách, no už sa tiež neviem dočkať

simka9122008
30. máj 2009

Abi, niečo my uniklo, čo je s tvojou mamkou?

luculka
30. máj 2009

sme ju chceli dať povodne kde máme teraz spálnu,,tá je velká,,ale ked bude druhé,,,do tej v ktorej nakoniec bude malá by sme sa aj s postielkou nevpratali 😒 ,,,,
takze jej bude musiet stacit táto malá,,ale mám v pláne dat ju na fialkovo 🙂 ,,,len jednu skrinu,,,aby mala co najviac priestoru,,,na stenu tabulu na kreslenie,,,a hlavne kvetinky,,a motýliky na stenu 🙂 😉 🙂

simka9122008
30. máj 2009

to bude krásne, potom hoď foto keď to bude hotové

luculka
30. máj 2009

simi budeme to robit az tak na jesen,,, 😒

simka9122008
30. máj 2009

Nevadí, my už niečo budeme maľovať na ďalší víkend

luculka
30. máj 2009

chceme aj vystierkovať,,lebo steny uz su otrasne,,po tolkom malovaní,,,