Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
31. máj 2009

my v byte nejakú zimu našťastie nemáme

bzuco ty si chcela vedieť čo je vnovej mame a ja tak je tam cumel ako darček u nás mal úspech 😀 😀 😀 Sendy už len s ním behá 😀 😀 😀 😀

bzuco
31. máj 2009

a aký cumlík?...my máme ten MAM, iný sme ani neskúšali

bzuco
31. máj 2009

to je už júnové číslo, však?

no my bytovku zateplenú nemáme, boh vie, či je to aj v pláne...už minulý rok mali meniť balkony a doteraz máme staré.... 🙄

aadula
31. máj 2009

dobré ránko, som vás dočítala, na ráno sa trošku zabavila 😀

abbi super prekvapko, to poteší každého...teda až na ten riad potom 😅 😉 ale tm je fakt romantik ...moj si kedysi keď sme chodili spolu hovorieval, že posledný romantik 😀 ..vtedy bol..ale teraz už je len taký malý romantik 🙂

dúfam, že na stretko beriete kameru a ten tanec s tyčou si pozrieme aj my čo neideme 😀 😀 😀 😀

u nás je tiež zima aj v byte brrr.

nášho Samka včera včielka uštipla do pršteka, moje zlatko hrozne plakal, ale máčali sme to hneď v studenej vodičke a potom sme mu dali fenistil na to, tak mu to neopuchlo

janka1874
autor
31. máj 2009

bzuco neviem aký je mam cumel ale toto je výzorovo obyčajný a je to už júnové číslo
no a naš blok je síce vraj zateplený ale ešte z roku 5 lebo to tak ani nevzerá a ani neviem v ktorom roku to vraj robili ono my možno skôr preto máme ako tak teplo že sme rovno pod strechou

aadula no chudáčik samko no základ je že nemá nejakú reakciu na to uštipnutie

aadula
31. máj 2009

jani, moj otec bude šťastný, že nie je alergický lebo je včelár a už cez týždeň sa ho pýtal kedy s ním začne včelárčiť 😀 😝

som volala akurát s kamoškou, sú niekde vo Vrátnej Doline, teda včera tatiaľ chodili, že tam bolo krááásne počasie

janka1874
autor
31. máj 2009

no vidíš tak to je super aadula

no tu v Ke od rána prší neviem ako je inde

no a centik tak romantické raňajky sa teda určite nekonali lebo je mu ako ináč zle no nič asi mu bol prednejší liter vína ako pekný večer so mnou už som sa aj vykričala a samozrejme aj si poplakala už sa neviem dočkať ako si pôjdem pre malú keď vstane horšie to bude ako to uhrám pred našimi no to neviem necítim sa dnes na nejaké pretvarovanie asi sa aj tam rozplačem a to viem že sa moja mama akurát naštve že aj oni si mysleli že si urobíme pekný večer a dopadlo to takto už zas plačem 😢

aadula
31. máj 2009

janka neplač ... nabudúce bude lepšie 😉 on to iste odčiní ... to teraz v tebe aj hormóny robia svoje

janka1874
autor
31. máj 2009

no o tom pochybujem

janka1874
autor
31. máj 2009

ale ďakujem aadula ale už asi o také niečo ani nebudem mať záujem ja sa poznám teraz som sa tešila tak to mám preto potom už mi to bude ukradnuté ak teda nejaké potom bude ale tak skoro určite nie

bzuco
31. máj 2009

jani...nebud smutná...aj ked viem, že to len tak nejde, ked sa na niečo človek teší a potom to nedopadne podľa predstáv

ale ver, že jemu to bude 3x tak ľúto ako tebe a bude mať riadne výčitky svedomia 😒

aadula
31. máj 2009

dievčence boli ste niekto na filme Pokoj v duši? tuším niektoré písala, že áno...u nás to bude teraz 4.tého...či sa oplatí odísť

bzuco
31. máj 2009

ja nie 😝

janka1874
autor
31. máj 2009

no bzuco neviem síce prečo ale silne o tom pochybujem že niečo bude ľutovať fakt už neverím žiadnemu chlapovi

janka1874
autor
31. máj 2009

no nič tak som si popratala (to síce už včera) aby sme mali pekne a práve som aj požehlila tak aspoň niečo som porobila čo už a ide sa obliekať a pre malú hurááá už sa na ňu teším

bocmanka
31. máj 2009

😵 jani romantikuš bude večer, neplánovane...
u nás fučíííí, romy zaspala až teraz od rána, neviem čo sa jej po včerajšej ceste autom do poľska a späť porobilo, ale kakala dnes 3x do plienky, vôbec sa nepýtala,tak predpokladám, že ju štvú zúbky, celú ruku si strká do pusy..
😀
chlapcov ocko zobral na parné vláčiky a lokomotívy, vo vrútkach na železnič. stanici je nejaká akcia a keď vstane romy, ideme k našim na obedík a chystáme sa na výstavu arabských koní, na ceste do bojníc je taká dedinka volá sa kaľamenová..uvidíme ale čo počasie..
chlapci spali u našich, tak my sme po romantikuš ráno sa s manželíkom vrhli rovno na triedenie topánok..no po 5 ľuďoch si neprajte vedieť koľkoooooooo ich bolo....a koľko krabííííííííííc, romy bola vo svojom bordelárskom živle..

😀 a zistili sme, že nábytok, čo nás v poľsku oslovil, nám urobí kamarát, ktorý nám robí aj schody do domu, len budem musieť zohnať ešte nejaké šablónky s detskými motívmi...kto chcete, dám vám www stránky a môžte kuk, kto chcete zariaďovať detskú izbičku...

anina1
31. máj 2009

ahojte, u nás prší 😒
boc ja budem zariadovať, tak môžeš hodiť niečo 😉

aida
31. máj 2009

ahojte
Tak my sme vcera tapetovali malej tapety do izbicky uz len par detailov a uz ma izbicku hotovu 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ajula25
31. máj 2009

ahojte
tak v Košiciach od večera dážď. som zvedavá do kedy. A Luky stále teplotkuje. Síce len 37.5 ale aj tak som z toho na nervy. Ja už fakt netuším čo to on má... však pred dvoma týždňami dobral atb a zasa nejaká choroba ho trápi. To nie je ani možné.... 😢

ajula25
31. máj 2009

aidi no krása. ako z časopisu o bývaní... ste šikovní. 😉

bocmanka
31. máj 2009

🙂 aida prekráááásna, ružováááá..my musíme trošku popremýšľať, aby bola izbička aj pre chlapcov a aj pre romy..možno na dome, keď urobíme časom podkrovie sa budeme realizovať, to budú mať chalani svoju izbu a romy svoju...

aadula
31. máj 2009

aida, fakt krásne 🙂

ajulka, možno je to tento krát zo zúbkov 😕

náš drobec si tiež v kuse už 3 dni pchá ruky do pusy...celý je normálne zaslinený...už som od toho nejak odvykla

aida
31. máj 2009

dakujem

anina1
31. máj 2009

aida krásne 😉

boc ďakujem 😉

ajul veru to nepoteší, keď je stále choručký 😒 , nech mu to prejde rýchlo a na dlho

ajula25
31. máj 2009

aadul v kútiku duše verím, že iba zúbky. Aj keď sa už fakt začínam báť... pri Marekovi som takéto starosti nemala. JA už netuším, čo a ako.... ☹

luculka
31. máj 2009

cafte,,,no boc super dvor,,,, 😉 🙂

tak ja sa tesím kedy mi pride bambulka,,s tatinkom,,,,torticka pripravená,,,darceky zbalené... 😵 😵

luculka
31. máj 2009

ozaaaaj a konecne mi poslali new heslo na FB,,som uz mla absták,, 😅 🙄

bocmanka
31. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

luc...dvor ešte len bude super, aspoň dúfam.....

ajul..my sme boli takto v kuse chorí cez zimu, pamätáš...?...stále sa nám to tu krútilo...

ajula25
31. máj 2009

boc veru. pamätám. len dúfam, že na stretko budeme môcť prísť....
a krásne to budete mať. Teda už máte, lae keď sa to zazelená a rozkvitne....jáj to bude!

luculka
31. máj 2009

no aj ja sa bojim aby sa do stretka nieco nepokaslalo