Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
11. jún 2009

no teraz nás len vážili a merali a dala mi zase recept na fenistil kvapky. neviem načo, ani som to nevybrala. mám gél. vidíš na ten by som zabudla, že beriem. a tiež na kolená fastum gel, lebo s tým mávam ja problémy a tiež na alergický výsyp od slnka taký gél, to dostala Lenka nedávno, ale aj mne sa na hrudníku vysype a strašne to svrbí.

alinka76
11. jún 2009

no vieš, ani my sme nemávali a vtedy sa mi dalo ho aj pekne posadiť na nočník, lebo som videla, že tlačí a teraz nehrozí. či to zmenou stravy, neviem, alebo sunarom 😒

zrzulka
11. jún 2009

fenistil je na alergie nie? aj my sme ho raz vyfasovali ale nedala som jej ho. Ja si musim zbalit hlavne svoje lieky.
A vigantol davas este?Dokedy sa to berie, nehovorili ti v poradni?

alinka76
11. jún 2009

fenistil je aj na poštípania, keď to svrbí, na zmiernenie svrbenia.
nie, vigantol už neberieme. naposledy sme dostali v roku takú kapsulu, čo som mu do úst vytlačila a odvtedy už nič. a tebe ho stále predpisuje doktorka?

zrzulka
11. jún 2009

menila si nejako radikalnejsie??? Mne dnes imuno povedala nech davam malej telacie maso lebo je mierne anemicka. nastatie nam nedala maltofer tak budem davat hovadzinu a telacinu, cokoladu🙂))) lebo doteraz som davala hlavne kuracie

tinyleaf
11. jún 2009

potvrdzujem, ze baileys je fakt super, len skoda ze som posledne 2 roky stale bud tehotna alebo kojim a preto nemozem dopit ten ten co mam uz celu vecnost otvoreny v chladnicke 😀 A moj muz je total abstinent, do neho nedostanem ani 1% alkoholu 🙂

zrzulka
11. jún 2009

No boli sme tam asi pred meisacov a kazala mi davat ale jej ho davam uz len sporadicky. ved je dost vonku na slniecku

Joj a inak co sa tyka UM tak dnes mi imuno povedala ze pokial nie je na mlieku H tak je to to iste akoby som malej davala kravske mlieko.

tinyleaf
11. jún 2009

este k tym vysielackam, nedavno som bola s kamaratkou, co mali tiez konikove stretko v Terchovej a spominala ze vysielacky sa im veru navzajom rusili

zrzulka
11. jún 2009

Tiny to vazne?🙂)) Aj moj svagor je taky. ja neviem po kom je moj muz, on keby nemal kazdy den pivo tak asi koniec sveta...

alinka76
11. jún 2009

ani nie, stále v podstate to isté, len od 14-tich mesiacov ten sunar. a popapá aj banány, dnes spučil polovičku. ale to aj čerešne pojedol, kukuricu, to vidieť v plienke 😀 neviem aké jedlo spôsobuje mäkšiu stolicu. no, predvčerom to bolo asi, jedol špenát, a ten je riadny bordel 😎 😎 😎

zrzulka
11. jún 2009

tak v tom pripade bude musiet vzdy jeden z rodicov ostat pri dietati🙂 Alebo zoberte vsetci uska a nechame im zapnute mobily🙂 to by sa nemalo rusit nie?

tinyleaf
11. jún 2009

ja uz tiez vigantol nedavam, prestala som pred mesiacom

simka9122008
11. jún 2009

Ahojte kočkz, tak dnes sme od rána u mami, bola tu aj kamoška s malým, konečne mám trochu veget, malá hajká na balkóne a mama si išla tiež ľahnúť 😒
Tak ako sa tu máte čo nového?, už sa pomaly asi chystáte na stretko, tak si to užite, teším sa s vami
Abbi na dnes ráno sa my s snívalo s celou tvojou rodinkou 😀

alinka76
11. jún 2009

aké háčko? kde by to malo byť napísané?

zrzulka, tak to si naši chlapi budú rozumieť, v lete musí mať pivko, ale ja sa mu nečudujem, celé dni na streche, tak to dobre padne. a ja tiež veru neohrdnem, takým rezaným s tmavým 😎

simka9122008
11. jún 2009

sorry kočky, prepáčte za chyby 😒 😀 😝

zrzulka
11. jún 2009

myslim ze tie ceresne mohli sposobit hnacku. AJ ked mi sme nemali ani z ceresni. lenze my mame s vyprazdnovanim strasne problemy. Minule muz musel zastat a sme malej pomahali pri ceste v kufri auta sa vykadit... ked clovek musi tak musi🙂

alinka76
11. jún 2009

zrzulka a kto to má prísť spraviť reportáž? som to nejako nezachytila dobre.

alinka76
11. jún 2009

a to som dobre čítala že centíkovci idú s nami? ja to stále tvrdím, že kaša sa neje taká horúca ako sa uvarí. tešíme sa 😵 😵 😵

aadula
11. jún 2009

myslím, že od čerešní môže byť hnačka..ale Samko mi nechce nič..ani čerešne, ani jahody..ani papriku..tú len olizkáva..ani paradajku... ale keby som mu kus mäsa dala do ruky, tak to zje hneď...on ani sladké nič nechce... dnes keď som videla ako pekne papali deti čerešne a Samino len krútil hlavou nie nie...a odtláčal mi ruku keď som mu ponúkala...

a už viem kde bola chyba, že nevedel zaspať..dva dni čo nekakal..muselo ho už bruško tlačiť..išla som ho pozrieť a už na chodbe som cítila smráádek 😀 teraz zaspal za chvíľočku 😉

zrzulka
11. jún 2009

Ali mam pocit ze myslela hypoalergenne mlieka. myslim ze na krabici by to malo byt nejako oznacene. tieto mlieka sa davaju detom co maju alergiu na BKM ci reflux. Dnes mi povedala ze nema alergiu ani na mlieko, ani na zltok a v podstate len jeden parameter mala trosku pod normou ale vraj u tak malych deti je to v poriadku. Inak je imunologicky v poriadku. dala nam len poistku Imunor keby na malu nieco liezlo tak jej ho podam. Tak som aj rada ze je to tak jak je.... UM tak s tym vela skusenosti nemam. my sme zacali len nedavno davat. ved len pred 3 tyzdnami sa odstavila. inak mlieko sa mi stale tvori. nechapem z coho🙂

Ali pri muzovi som sa aj ja naucila pit pivo ale len tak trosku mu vzdy odpijem. Vsak je to aj zdrave. A tvoj muz je murar? to som ani nevedela. No co aspon je pekne opaleny. iny za to cvakaju pekne peniaze v solarkach. on ma zadara🙂

zrzulka
11. jún 2009

Ali to som len muza podpichovala s tou reportazou, ked je od fachu🙂))

alinka76
11. jún 2009

ja mám akosi lepší pocit, že malému dám UM ako to krabicové, myslím že to vôbec nemá v sebe toľko živín ako riadne mlieko od kravy, že z neho scedia, čo sa dá. a teiž si vravím, že 14 mesiacov sme sa kojili, čo-to som aj na mliečku zarobila, tak teraz mu doprajem aspoň rok UM a potom prejdeme na riadne mlieko 😉

nie, nie je murár, ale strechár. a to máš pravdu, že je opálený, ale hnevám sa, že sa ničím nenatrie. a v tejto dobe, keď je to slnko také nebezpečné zvlášť. ale nezávidím mu to, keď si predstavím že je 12 aj viac hodín na streche v tom úpeku, tak by som nemenila. ale baví ho to, je to jeho život. ja len zdola na neho pozerám ako skáče ako kamzík po streche a krúti sa mi hlava.

alinka76
11. jún 2009

tvoj je od fachu? a čo robí? o našich chlapoch toho moc nevieme, asi by sme aj im mali dať na stretku úlohu sa trošku predstaviť, i keď neviem či z môjho dačo vytiahneme, on nerád rozpráva, iba pri poháriku sa mu jazyk rozviaže 😎

aadula, môj práveže aj surové zemiaky chrúme, nemá so žiadnou zeleninou problémy. aj papriku chrúme, čo ja vôbec nemusím. ale zase ich nebolo tých čerešní toľko, len zo 5, lebo u nás ešte len dozrievajú.

aadula
11. jún 2009

ja dávam plnotučné krabicové..kojila som 15 mesiacov...a potom sme rôzne skúšali..nechcel..a toto vypije..tak som rada, že aspoň toto 🙂

ja som takááá šťastnááá...robím stretávku po 20r. zo ZŠ-ky .. a ďalší spolužiak sa mi ozval..my sme boli super partia..a zopár spolužiakov je porozliezaných po Slovensku aj ďalej...a práve tí sa ozývajú a prídu jupii 😀 😵

zrzulka
11. jún 2009

Ali ano je od fachu. Teda jedno z jeho zamestnani. to najhlavnejsie samozrejme.
vacsina manzelov je z pocitacoveho fachu ze jo?Aspon povacine na stretkach ked sa bavime o muzoch tak IT a pod pocitacove odvetvia vedu🙂

ajula25
11. jún 2009

No baby čo beriete postielky zmena: tá včerajšia recepčná vraj je nová a nevedela, že nie je tolko postelného prádla. Takže do postielok si postelné prádlo určite vezmite, lebo inak chúďatká detičky.

čo sa týka soboty: izvby budú pripravené o 12.00. Samozrejme ak tam nebude nik ubytovaný a izba bude voľná, nebude problém hneď ráno sa ubytovať. Horšie bude ak niekto bude ubytovaný. To potom sa nebude dať.

bocmanka
11. jún 2009

taaaak, a som tuuuuu

janka má úlohu splnenú... 🙂
a ešte tie čo som písala..
glor
ajula
bzuco

alinka76
11. jún 2009

aadula, my sme mali pred týždňom po 15-tich. z 32 nás prišlo 18, tiež pekne. a baby boli tiež spokojné. teraz je to super jednoduché, lebo na www.spoluziaci.sk môžeš vytvoriť triedu a baby tam môžu chodiť a vkladať o sebe údaje. nám to dosť pomohlo, aj fotky sme tam podávali (teda zatiaľ len ja 🙂 ) a ak dačo, tak tam nájdu infošky o babách.

zrzulka
11. jún 2009

ja som sa neodvazila este na kravske mlieko. Aj jogurty davam malo. Ona mi po nich grcka, nechapem preco ked alegriu nema.
jedna kocka mi ponuka mliecny kefir na vymenu tak skusim jej davat ten ze aka bude reakcia. ma to blahodarne ucinky hlavne na traviacie tazkosti.

bocmanka
11. jún 2009

🙂 a ešte luculka..nemá splnenéééé...xixixi