Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
21. jún 2009

fúha Jani, dúfam že to nebude nič vážne

alinka76
21. jún 2009

ahojte, my sme sa pred hodinkou vrátili z aquaparku, nič iné sa v tomto počasí ani robiť nedalo. decká sa vybláznili, dokonca aj so Samkom sme boli na tobogánoch, tomu sa to páčilo najviac. a som ustatá ako kôň, ale zrelaxovaná 😵 😵 😵

aadula
21. jún 2009

jani nebude mať alergiu keď jej očká slzia? ... mne je zas Paťa chorá...už nie len hlasivky..už aj sople a teraz už aj kašle...a zajtra musí ísť aspoň na matiku ....dovrzala koncoročnú previerku s čím sme teda vôbec nerátali..tak musí ísť opraviť..tak už mi tu fňukala, že ona chce ísť do školy 😝

jeeej a musím sa pochváliť...Samko povedal havo 😀 😀 konečne niečo !! 😵

tinyleaf
21. jún 2009

caute, zelam pekny nedelny vecer 🙂
my sme dnes boli len doma, konecne som upratala izbu, z ktorej bolo zatial skladisko a potriedila som muzovi srobiky, klince a podobne vecicky do teglikov. Samozrejme predtym som si musela sama zlozit kovovy regal do garaze, lebo muza som o to prosila uz mesiac a vzdy mal nieco "dolezitejsie". Zatila regal drzi, tak dufam ze nespadne aj s naradim 😀

tinyleaf
21. jún 2009

zda sa, ze maly sa konecne naucil ako zaspavat, uz place vecer len asi 5 minut, potom zaspi a zobudi sa o piatej. Takto to funguje uz 3 dni, tak super, uz sa nebudi kazde 2 hodiny. Este by mohol potiahnut do rana a bolo by to super 🙂 Nadranom som ho bravala k sebe, aby este zaspal, ale dnes sa mu to podarilo po chvili placu v postielke 🙂

bzuco
21. jún 2009

ahojte

martinaj 😵 😵 ....gratulujem k tehu 😉

bzuco
21. jún 2009

my dnes u svokrovcov - boli sme blahoželať svokre k narodkám a dostali sme pozvanie aj na obed, takže dnes som vegetila...a potom ešte u našich...je deň otcov, tak sme boli zavinšovať aj ocinom
počasie u nás je príšerné - furt prší a tá zima...brrrrrrrrrrrrrr 🙄 🙄

simka9122008
21. jún 2009

Želám pekný večer, ja sa idem pustiť do toho žehlenia, mrknem neskôr 🙂

simka9122008
21. jún 2009

A dodatočne všetko naj všetkým našim ocinom 😵

bzuco
21. jún 2009

ali...ja už pomaličky nakupujem 😅 ...mikinky, svetríky, nohavice...už 92ku
akurát pozerám nejaké tričká s dlhým rukávom, mám asi 3 a nejaké bodynká, ale to už ako 2-ročný nebude bodynká nosiť, takže pokukujem po tričkách...no neviem či niečo nájdem, asi skočím do KIKu, tam som minule kúpila nové za 2 eurá a na MM B sú nosené minimálne za toľko

neviem či vám bude na jeseň 86ka dobrá 😒

luculka
21. jún 2009

ali ja uz teraz kupujem malej niektore letne 92,,, 🙂 ,,,takze aj s dlhým budem 🙂 ,,,,radsej ohrniem

ja som nasemu tatovi nedala nic na den otcov,,,ani ja som nic nedostala na den matiek 😔 ,,,sice mi dal penazenku,,ze si mám nieco kupit,,,ale to ja neuznávam,,,,
ale mám prenho cokoládu,,,,tak váham,,, 😝 🙄

glorita
21. jún 2009

cafte..tak ja na skok...este som ani nezacala balit na dovcu,ale asi najvyssi cas..Aspon ze zakladne veci ako kremy,apod.kupene,len to nema kto za mna dat do kufra 😀

jani tak nech sa Sendy da do fitu c najskor.Ani sa necudjem,ze deturence teraz tolko soplikuju a kaslu,ved to zmeny pocka su hrozne aj pre dospelaka,nie to pre detsky organizmus,ktoreho imunita sa stale buduje 😕 Ja nemam teraz pre zmenu hlas(asi som to schytala od martinaj 😀 )ale oproti piatku je tp uz lepsie,ved som vypalovala hrdlo poctivo slivovicou v tych piestanoch.. 😀
anina,nevolala som Ti ,lebo nebolo ani kedy.Do piestan som s Leom za MM dosla v piatok vecer ato sme stihli tam akurat ihrisko a veceru a teda aj pad do bazena,ked sme sa na tu veceru premiestnovali 😀 ale leo musi vyskusat vsetko 😀 no a hned v sobotu doobeda sme sli naspat do Ba,kedze uz tak prsalo....

ajula25
21. jún 2009

ahojte
janka To bude nejaký vírus asi, nie? Nech je Sendy čo najskôr fit... 😉

Glor kam to idete na dovolenku? Si to užite 😉

ajula25
21. jún 2009

a kde ste všetky? Pozeráte slnko seno....? 🙂

bzuco
21. jún 2009

ja som tu 😉

janka1874
autor
21. jún 2009

no ajula toho sa aj ja obávam tak uvidíme čo to bude zajtra len zaujímavé je že mala teplotu včera večer a od rána vôbec noč len zas ku večeru no nechápem

ajula25
21. jún 2009

jani však uvidíš ako ráno bude na tom...snáď to bude lepšie 😉

ahoj bzucko 😉

simka9122008
21. jún 2009

Ja som už konečne dožehlila a medzitým pozerám kameňák

glorita
21. jún 2009

aj ja som tu na striedacku......
jani,ja som uz rezistentna na leov kasel,ci teplotky.Ja viem,ze ta to trapi,ale vedz ze deticky zvyknu reagovat na tie zmeny rozne...niekto len teplotkou,plnym nosom kaslom a pritom nemusi byt ziaden alergik...este to fakt je tazko zistit v tomto veku ci dietatko trpi alergiami.Niekto hovori ze az po 3 rokoch ma vyznam chodit na odborne vysetrenia...

ajul,grecko--rhodos.

bzuco
21. jún 2009

aj ja som chcela žehliť - som včera povešala plný balkon, no ale v takejto kose to vôbec neschne, tak som to len teraz večer všetko presunula na sušiak do izby, lebo by to schlo na tom balkone ešte 2 týždne 🙄

tak ja asi zajtra 😉

janka1874
autor
21. jún 2009

no ja sa v chorobách teda fakt neorientujem Sendy bola len raz chodá a aj to sme skončili v nemocke tak dúfam, že teraz to bude buď len zo zúbkov alebo nejaká nádcha nič viac

ajula25
21. jún 2009

glor jak je vám fajn? a káblik z foťáka si už našla? že teda aby si aspoň z rodosu nejaké tie fotky popridávala, keď sa vrátite 😉
No a kašel....my sme teraz boli na odberoch a tie ukázali veľmi vysoké hodnoty na alergény...a taktiež na krčnom povedala, že hrdlo má akoby popálené prhľavou...vraj sa takto prejavuje u alergikov. Tak neviem ako to je....

bzuco ja mám prádlo už týždeň pripravené na žehlenie a sa neviem dokopať 😔

ajula25
21. jún 2009

jani ale teplotka bola iba zvýšená, trocha soplík a kýchala? to by mal abyť "iba" nádcha....daj tomu tak 3 - 4 dni a ukludní sa to 😉

janka1874
autor
21. jún 2009

no presne tak ajula zatiaľ nič viac aj to kýchanie nebolo toho veľa tak uvidíme a teplota zatiaľ len do 38 tak snáď vyššia nebude

glorita
21. jún 2009

ajul fakt?chudatko Luky,ale zasa pomaly kazdy druhy clovek je alergik..... 🤐

no a tenkablik este pohladam,kedze sa akurat balime... 😀

janka1874
autor
21. jún 2009

no nič žienky idem ja spať v tej telke stejne nič nedávajú na čo by sa aj dalo pozerať

ajula25
21. jún 2009

veru glor. ale už som kludnejšia. Lepšie vedieť že to bude alergia, ako sa trápiť prečo je stále chorý 😖
No hladaj káblik chceme fotky vidieť 😉

Jani snáď to nebude také hrozné.

Tak dobrú jani 😉

luculka
21. jún 2009

aj my kasleme ale teraz zase taký suchý kaslik,,,ale len sem tam,,, tak uz to neriesim,,ani nic nedávam 😒 .... a kaká stále 4 x za den,,,takze zubky 😝

luculka
21. jún 2009
glorita
21. jún 2009

luc,podobny ako moj teda leov Jane....da sa...je taky subtilny,vojdes kam chces a uplne bohato postaci na prevoz,aj tak nase hyperaktivaky radsej behaju,alebo sa hadaju a biju 😀 😀 😀 😀