Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
25. jún 2009

silvi ono to cesto je lepivé....to sa musí dať na panvicu na olej, potom lyžičky namočiť do oleja a tak to "rozotrieť" na langoš a vypiecť...teda ja som to nikdy nerobila, ale moja mamina to tak robieva 😉

silvika
25. jún 2009

teli mozno este nemali obed

ajula25
25. jún 2009

a možno scela napísať večer 😅

silvika
25. jún 2009

noo sak ja som bola mudra a my sme v rukach natahovali ale mamina bola cela dolepena, tak som ju prisla zachranit a natahovali sme s olejovymi rukami aj pizzu tak zvykneme 😉 ze az na panvici sa to moze som netusila, sak taketo vychytavky gazdinkovske treba hned napisat

ajula25
25. jún 2009

luci aj toto som už pozerala raz...no čo dodať. krása

ajula25
25. jún 2009

silvi moja mamina to tak robí...tak vyskúšaj nabudúce tak... 🙂

silvika
25. jún 2009

lucka tak neviem, ale mne sa zdaju na rovnakej urovni tie tvoje hlavne co do napadov scenerie

luculka
25. jún 2009

silvi no nápady neni problem,,,len to osvetlenie ,,,,potom tie fotky vyzeraju uplne inak

luculka
25. jún 2009

no musim ja malej kupit v dráciku tu vílovu sadu,,,krídielka,,korunku,,, 🙂

telinka
25. jún 2009

no dobre teda lucul , tak si nas napis do poradovnika....dojdeme sa pofotit 😉

luculka
25. jún 2009

Nati uz bola hore,,,splnila normu 2 hodky,,,plakala tak som isla pre nu,,,a ona znovu zaspala 😵

ajula25
25. jún 2009

silvi však vravím, že lucka má na to vrodený talent....a niektoré sú dokonca krajšie
http://mojich365.blogspot.com/

silvika
25. jún 2009

co jaaa viem mne sa zdaju tvoje krasne ale tak isto ma teta fotografka nejaky 40000 aparat ak nie aj drahsi. cize ak tebe chyba k dokonalosti len pristroj to je minimum, no fakt

luculka
25. jún 2009

🙂 🙂 teli Ok,,,,,sak niekey mozme dat rande v parku zámockom a pofotit baby aj spolu aj zvlásť,,,donesies Petke nejake dokorejšn,,,kočík a tak,,,a mozme fotit 😵 😎

silvika
25. jún 2009

veru aj blog mas krasny to je poznat ze ti to ide, ze sa nemusis nutit ako my poniektore. ja by som skor pisala do aleluja ako potom stvarnila aj farbou a detailami

telinka
25. jún 2009

tak ta berem za slovo, ked sa pocasie umudri 😎

luculka
25. jún 2009

minimum,,nejakých 1500 eur 😅

ajula25
25. jún 2009

aj ja chcem také super fotky ☹ luci prídeš do KE? 😀 😀

silvika
25. jún 2009

luc sak ci sa teli nechcela fotit 😉 😝

luculka
25. jún 2009

teli jasne 🙂 ,,ajul dojdi aj ty,,,

ajula25
25. jún 2009

jáj objednam si špeciál 😀 doletím 😀 😀

silvika
25. jún 2009

no kamos ma nejaky pristroj ze fajnsmekrovsky za 40000 este tak 5 rokof dozadu ale jakosik fotky nikdy nevidime, aj ked foti jak blazon....sa smejeme ze archivar

silvika
25. jún 2009

noa hned bude aj na aparat 😉

luculka
25. jún 2009

😀 silvi žeby??? 😀

huleni
25. jún 2009

ahojte tak my sme totalne aleze totalne zmokli, a to sme este chytili autobus lebo ja neviem by sme sa v tej vode asi utopili 😀 sme sedeli s kamoskou a detmi na kofce a vsetko v pohode a zrazu lejaaaaak..no a sme utekali som naskocila na autobus ona utekala k mame ..autobus isiel cez celu Prievidzu ale hlavne ze niki zaspala lebo pol cesty bola na rukach tak som ju musela drzat a nohou pridrziavat kociar lebo pan autobusar mam pocit jazdil relly ci ako sa to pise no desne vyberal zakruty:o)))) no a dobre vysledky som tu citala ze ma martinaj tak sa tesim aj ja, co sa tyka boc tak akoze to je u mna titul MATKA ROKA...to akoze ja si pripadam bezmocne a nie este pri 3detoch..akoze skutocne klobuk dolu... 😉 no a lucul akoze tie fotky ked kukam tak asi tak ako ty kukas na tieto co davas linky tak s takym obdivom ja vzdy kukam na tvoje, fakt si myslim ze mas talent na to a atelier by si zmakla mat lavou zadnou a zakazniciek mas minimalne nas vsetky si myslim na zaciatok:o) no a teraz este oneskorene ajul mysim ze ty si mi robila pre svokrusu to podakovanie pravda, ten taky scrapik ci ako sa to vola..tak vcera mi dakovala ze je to super, tak este raz dodatocne vdaka:o))) no a co sa tyka tych langosov tak sup sem receptik ste ma uz navnadili:o)))ja som akurat dopapala polievku kedze niki ten autobus nejako uspal:o)

silvika
25. jún 2009

na sak a nie luci aj na domcek sa co to zide 😝 😉 😀

luculka
25. jún 2009

huleni,,,,ty si iná spisovatelka,,,, 😀
a dakujem za poklonu 🙂

huleni
25. jún 2009

no lucul ja sa tu bud neukazem alebo pisem na pol strany.o)) ale skutocne si sikulka 😉

silvika
25. jún 2009

huleni no to mas super, ze ti mala prespi aj cestu aj prichod domov aj ti da napapt. nas ked sa zmenia podmienky tak ma tusim pocit ze musi vsetko vysledovat co sa deje co noveho tak sa preberie nadobro.