Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zucha
21. aug 2009

ja som tiez uz baby ulozila. Este cakam, ze Ani vybehne, ze chce cikat 🙂 Klasika, to musi byt kazdy vecer po ulozeni.
Nam uz idu spodne zadne stolicky. Tie posledne. Zas trosku slinta, ale nastastie ine sprievodne javy nema.

simka9122008
21. aug 2009

No Zucha to máš super nás to ešte len čaká, myslím tie stoličky

ajula25
21. aug 2009

brý večer.
tak Luky dnes grcal. Vraj pekné meniny mama 😀 😀 to z tých blbostí.. tu schytí to tam hento a potom máme pekný večer z toho. Úžas. Ale tak upratala som a teraz ocino pri ňom je a čaká kým zaspinká.
Tak aspoň raz v mesiaci musí grciať. No neviem prečo...
Csiki Tomino ešte grcia tak ako predtým? Či sa mu to už nejako upravilo?

zucha
21. aug 2009

ajula a na tych vysetreniach, co ste absolvovali vam nezistili nic?

simka9122008
21. aug 2009

uff Ajula a už je lepšie, chudák Luky

ajula25
21. aug 2009

zucha čo sa týcka reflucu, tak všetko negatívne. Nič tam nevidela, vraj je to ok. Tak ja neviem. Akože to nie je nejaké extrémne....
A inak len alergia. Teda z krvi boli zvýšené hodnoty. TAk na alergo musíme ísť.

csikike
21. aug 2009

ahojte, predstavte si, ze to mal zo slovenskeho nutrilonu, teda predvcerom nam dosiel madarsky a kupila som mu slovensky vanilkovy a hned hodil sablu... nastastie sa mi podarilo zohnat madarsky, a odvtedy zase nic
inac gracal tiez rovno po mesiaci
jun a jul mal dost kriticky, tam gracal aj 2x denne niekedy, ale uz sme prisli nato, ze z coho, vraj sa nesmie miesat HAckovy s normalnym nutracom, takze to bolo z toho

ajula25
21. aug 2009

simi hej už je lepšie. snáď len mu prišlo zle.

ajula25
21. aug 2009

csiki aspoň že viete že z čoho to bolo.
My sme predtým používala France lait 3. To je vanilkové a prišla som na to, že z toho mu bolo blbo a grcal častejšie. Teraz už fakt tak raz mesačne. No neviem.

csikike
21. aug 2009

ajul, podla mna to uz robia len zo zvyku, alebo aby sme nevysli z cviku 😉

zucha
21. aug 2009

inak, ja kupujem len rakusky Aptamil, to je ako nas Nutrilon a raz som bola nutena kupit Nutrilon Comfort, ked mala tie hnacky a uplne to odmietla. Velmi revala, ked som jej to chcela dat pit, ale ked mala rakusky comfort, tak uplne v pohode. Ani nevedela, ze je to nieco ine

telinka
21. aug 2009

ahojte 🙂

ja som dnes unavena ako kon , sme mali navstevny den , sa u nas premlelo deti ako smeti 😅

peta nikdy nespoznala kedy mala aptamil , alebo nutrilon , jej to bolo teda sumafuk , a ked sme presli na sunar ....pohoda klidek , hlavne ze to teceeeeee 😀 😀

bocmanka
21. aug 2009

😵 aj ja som dnes unavenááááááááááááá
my sme boli v aquaparku, tatino si zobral dovču, tak sa všetci vyšaleliiiiiiiii..
simka, pekné fotosky...si sa dala na čelenkovú maminu???

aadula
21. aug 2009

ahojte,

simi, ale vám bolo dobre!! 🙂 ste sa vybláznili

zucha, Aňa je zlatááá 😵 malá žabka

boc, tak predsa vyhral aquapark? či to ešte inú akciu plánujete?

bocmanka
21. aug 2009

🙂 aadul, aquapark tento týždeň bol dnes už druhýkrát, bolo super...
aj dáke fotosky mám, ešte som nestiahla..
zajtra nám dorábajú pár m2 dlažby na dome, tak chalani budú tam s mojím ockom a svojím vlastným ockom..xixixi
ja mám zajtra žúrku, kamoška má 35r, radka, veď vieš aadul, obsadila stôl na pešej, bude tam aj klasika koncertík v rámci martinského kultúrneho leta...
čo jej mám kúpiť?...ja som od nej dostala swarovski set, ale ona také nenosí..

anina1
22. aug 2009

dobré ráno všetkým
tak ako s tou Nitrou? ja môžem tento týždeň pondelok, utorok, stredu, budúci nemôžem..
abbi a dokedy tam bývaš? ani neskôr poobede okolo štvrtej ty nemôžeš?

martinaj
22. aug 2009

ahojte 🙂 keby bola nitra v pondelok tak by sme isli aj my 🙂 a je nam jedno kedy presne 🙂

csikike
22. aug 2009

mne zatial tiez vyhovuje buduci tyzden cely...

aadula
22. aug 2009

ahojte,
nám vyhovuje utorok a streda

baby ja som už zúfalá z tohoto môjho drobca, hrozne je nervozny, také nervy čo vie chytiť..všetko plieska o zem, včera sa mi vonku hodil o zem a reval..predavačky vychádzali von a jedna dokonca zavrela dvere 😅 nech ho nepočuje... Niekedy fakt neviem čo s ním robiť... včera som ho nechala nech sa vykričí..potom sa ukľudnil...vybral sa smerom ku mne..a potom si to zas rozmyslel a šup na cestu, to už potom dostal po plienke

aadula
22. aug 2009

boc, no ťažko sa radí ... mne by sa páčilo dostať..napr. také šálky do kuchyne na vešiačikoch, alebo nejaký pekný kvietok v kvetináči a momentálne aj nejaká kniha by ma potešila 😀

huleni
22. aug 2009

ahojte ja som tu vcera nebola tak oneskorene vsetkym jankam vsetko len to najsamlepsie zo srdiecka prajem a idem si vas precitat co mate nove.o)

anina1
22. aug 2009

aadul mne robí to isté, dneska som myslela že nás aj vyhodia zo 101 😝 , tá jedna predavačka tak zazerala
minule chcela ísť na cestu a išli sme domov s revom, lebo som ju tam nechcela pustiť, a dnes si otvorila dvere že ide von, saša ju našla na chodbe, už musíme dávať retiazku na dvere 😝

huleni
22. aug 2009

baby ja uz ani o tom reve nehovorim, nikola sa hodi o zem a zameta so sebou vseetko..iak sa to ani neda napisat lebo ona si lahne na zem a hadze so sebou a skrieka a ja uz len idem dalej lebo mam pocit ze na nu nic neplati:O/ stale verim ze to prejde lebo si mozem hodit spagat:o/ ... a najvacsi skreto je ked nema hned co chce...dnes to bol 45minut hukotu za to ze ona chce glo glo ( pit) a isla som jej doliat vodu a zacala skriekat lebo to nebolo hned ak zakricala...no bude si musiet zvykat ze vsetko sa hned neda:o/..a snad si aj zvykne lebo neviem...

ajula25
22. aug 2009

ahojte
Lukáš sa našťastie nehádže o zem, zato hlas má riadny, keď spustí....
U nás od rána sa montuje batéria vodovodná v kuchyni. Som na meniny dostala a tá pôvodná, čo som dostala tak tiekla, tak ju šli vymeniť. Samozrejme vypredaná bola, takže museli kúpiť inú....a tak som sa na tú sprchovú tešila 🙄
Ale hlavná vec, že nebude všade okolo striekať voda ako doteraz....

simka9122008
22. aug 2009

Čafte kočky, tak ja som doteraz pratala, varila, no všetko dokopy, teraz si idem urobiť kávu, kým babuľa spinká, no a poobede fičíme ku babke, tak si užite peknú sobotu, vonku vyzerá byť celkom príjemne, večer sem mrknem, pa
Ajul to je fajn že meníte batériu, aj nám by sa už zišlo, no musí to trochen počkať
A s tým hádzaním sa o zem, zatiaľ sa to u malej neprejavilo 😀 , ale čo nie je môže byť
A najnovšie čo som si všimla, že jej dosť vadí plienka, ale ani toho sa nebude pýtať na nočník 😠 , vždy keď je má plnú, tak do nej zozadu pchá ruky a už sa 2x stalo, že strčila ruku do kaky 😝 😀 , takže odteraz ju musím ihneď prebaliť

janka1874
autor
22. aug 2009

Ahojteeeeee
tak sme konečne doma nakoniec z nášho jednodňového výletu bol 2 dňový lebo včera sme sa vypratali do poľska na trh ale trh funguje len štvrtok a sobotu tak sme prespali u Stanovej tety a išli dnes na druhý pokus no nie celkom podľa mojich predstáv úspešný lebo sme kúpili len jednu vec z 3 ale aj nejaké iné maličkosti tak som v celku spokojná no bolo to ťažké byť bez malej 2 dni iná fuška Vám poviem ale nakoniec sme to zvládli všetci traja aj keď celá ulica kde babky s dedom býva si asi myslí že som krkavčia mať lebo od rána od 7.00 chodila preventívne vykrikovať na balkón mama, tata pa no čo už 😀 😀 😀 😀

a dodatočne Jankám všetko naj naj naj kedže som tu nebola včera

abbi
22. aug 2009

baby no o 4 poobede uz mozem. koncime o 3 poobede.. ale zalezi v ktory den 🙂 inak ak by ste dosli v stvrtok tak tam kde robime tabor budeme mat zadarmo skakaci hrad. bude to v materskom centre Klokancek... mohli by ste aj tam` prist 😉 😉 ale aj v parku je SUPER 😉 😉

telinka
22. aug 2009

ahojte baby 🙂

tu lejeeeee uz asi 2 hodky....skazil nam dazd grilovacku 😠 este ze ma peto pri krbe veeelky slnecnik 😅

petulik babulik je nejaka nervoznejsia , tak neviem ci je to z tych navstev tento tyzden , alebo ze by sa tie trojky konecne zacali tlacut 😕stolica je castejsia....no uvidime 😉

nejake zachvaty zlosti sa u nej akosi este neprejavuju , ked jej nieco nechcem dovolit...tiez sa jej to nepaci , ale vzdy ju akosi dokazem presvedcit a odvratit pozornost , jej celkom staci ked jej poviem ze to dostane zajtra....chvilu si to opakuje....ako by sa uistovala ze naozaj zajtra a tak to nejako vysumiiiii 🙂

telinka
22. aug 2009

😀 tak som si pokecala a mozem ist spat 😀

krasnu nedelicku vsetkym zelam 😵 my pojdeme oslavovat filipa 😉

ajula25
22. aug 2009

ahojte
no teli v poslednom čase sa každá príde sama vykecať a zasa pekne odíde.... 😅
čo už. Myslím, že v zime to zasa tu ožije, no nie?

som strašne uťahaná idem ja spať. Len som chcela kuk, či niekto bol niečo napísať 😉