Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
9. sep 2009

kombinovat mozes napr panadol s nurofenom , ale nie panadol s paralenom , lebo to je v podstate to iste

telinka
9. sep 2009

na konzistencii nezalezi

janka1874
autor
9. sep 2009

tiež tak viem že kombinovať sa môže len panadol s nurofenom a to po 4 hodinách

csikike
9. sep 2009

baby, neblaznite, ved sme boli uuuuuuuuplne zasite na druhej strane 😲 kde sa vsetky flakate?
ja som bola dnes cely den sama s malym, drahy pomahal otcovi zapucovat okna a potom doma natieral spajzu, lebo nam zatepluju a menili aj okna a murovali priecku v spajzi... a ked tak pozeram, tak buduci tyzden stihnem este aj okna poumyvat, tak micka uz pride dufam, do pekne uprataneho bytu 😵 a hned nato budem mat sluzbu vo vchode, a ked drahy bude robit, neviem kedy to stihnem poriadit, hlavne ten brajgel co tu teplosi nechaju

silvika
9. sep 2009

no vynimocne dobry vecer, mame uz aj po pohotovosti, volala som sanitku, maleho som doniesla domov vcelku culeho a ze 39.7 po sprche akoze studenej tolko isto stupnov, tak som sa uz trochu zlakla, tato ze stojiv zapche volal, tak teta po telefone radila o zabaloch a poslala mi detsku lekarku, teda moc privetiva nebola ale suma sumarum maly ma anginu 😢 tak sme prvykrat na atb.... co ste davali nejake probio popri nich?

csikike
9. sep 2009

silvi, biogaja su super probio 😉
drzim palce nech to alexika rychlo prejde.
Aky bol zaver lekarky?

simka9122008
9. sep 2009

Fúha Silvi, no nezávidím, budete mať asi blbú noc, chudák Alex, skoré uzdravenie a kde to chytil?, ja sa ináč tiež obávam tých blbých chorôb, skončilo leto, je tu jeseň a s ňou samé pliagy 😠

huleni
9. sep 2009

ahojte, tak som vas docitala a v prvom rade silvika vam prajeme dkore uzdravenie a jani neblazni s tym depcenim, sendy je sikulka, my sme boli skoro tyden tak ze vacsinou bez plienky aj vonku a potom zacala vsetko obcuravat..tak na to potrebuju fakt asi svoj cas a ten je pre kazdeho iny...hlavne ze je zdravucka...asi fakt kazdy mame nieco co nas trapi, ja si vecne poplacem koli tomu jej jedeniu, vcera po mne hodila cely tanier s jedlom a kricala fuuuj ani neochutnala a ked to skoncilo na zemi tak zacala kricat mnaaam..no co vam poviem a potom spapa 4lyzicky a je napapana.o((( no a to nervacenie tak to ma uz akoze inak stve...dnes sme odchadzali z restiky tak ze som ju drzala za jednu ruku a ona sa metala ako diva..lebo tam videla nejaku babu a nehcela si dat vysvetlit ze ju neberieme...potom sa vytrhla, hodila sa o zem a pozametala tam vlastnym telom...no ale hlavne ze sme zdravi 🙂

janka1874
autor
9. sep 2009

čaute huleni možno to bude aj tým že aj Sedny má teraz také trucovité obdobie a ja som oveľa citlivejšia tak to je blbá kombinácia potom tu jačím ako šibnutá až revem že prečo vlastne jačím no zrela na psychošku 😀 😀 😀
ale zároveň ak to prejde tak si uvedomím že Sendy je úžasné dieťa spí pekne aj papá občas lepšie občas horšie ale papá a to že je zdravá ani nehovorím to je to najvzácnejšie no to bude asi tým tehu lebo ináč neviem neviem 😀 😀 😀

silvi no to bude ťažká noc verme že to malému rýchlo prejde

csikike a nevie si niekto s tebou prehodiť službu v bloku?

abbi
9. sep 2009

Jani... je prirodzene ze sa bojis toho co pride, preto si len poplac kolko mozes. ja som tiez revala, ked som cakal druhe, ale zvladla som to a zvladnes to aj ty 😉 😉 tiez som si neverila... nemysli na buducnost. staci ked treba riesit dnesok 😉 😉

no my sme tiez maly den odveci. Mala som naplanovane ist konecne ku gynekologovi na kontrolu a on ma dovolenku. idem tam 2x do roka ale vzdy nieco take vychytim. 😠 potom som chcela ist pozriet otvorenie MLYNY (novy obchodny dom). Mala som ist na doobedie sama s kamoskami, ale Tobiasa v noci zacalo boliet ucho a muz musel ist k DR s nim. ma zapal stredneho ucha ☹ ale bez horucky. Tak som isla na otvaranie s Natanom ale s kocikom sa moc daleko nedostala ☹ a tak som sa od kamosiek oddelila a isla po 2 hod motania sa medzi ludmi domov ☹
Dalsi den, ked nic neslo ako som planovala 😖 poznate to??? aj vam sa to stava, alebo iba mne ??? tak casto sa mi to stava, ze uz som z toho unavena 😔

bzuco
9. sep 2009

ahojte
ja som dnes bola v meste a super som nakúpila 🙂
kúpila som v malému topky na zimu za 10 eur (PC 769,-) 😵 - mali veľa na výber (zimné, jesenné, sandálky), len už tak z posledných čísel, no ja som si našla a sebe som tiež kúpila také poloteniskové topky tiež zlacnené z 24 eur na necelých 10e

telinka
9. sep 2009

ale abbi , co take pesimisticke reci....ja som si uz na to zvykla ze nic nejde podla planu 😅 ako napr. teraz.....idem v tvojich slapajach....prave som poslala MM na povalu pre stary odkvapkavac na riad , pretoze mycka huci jak besna a voda nestrieka 😠 😠 😠 ....takze najprv sa vam pokazilo auto....to uz mame za sebou , potom mycka....to mame teraz . a potom kosacka???ci co mam cakat dalej 😅 😅 😅

ajula25
9. sep 2009

haloooooo čo to tu dnes je? samé pesimistické reči....teli ešte aj pekárničku si mala pokazenú, nie? 😅

baby čo vám deti chodia do družiny, ako ich vyberáte? Myslím, či osobne pri dverách alebo len niekde na ne čakáte. Lebo u nás je to tak, že pred velkými dverami na chodbe, kde sú triedy, majú službu dve staršie decká a volajú kto má ísť domov. No mne to príde divné. Však ak by niekto chcel, tak si môže kohokoľvek vypýtať a nikto nezistí, či to bol rodič alebo nie. Či to ma iba paranoja chytá? 😲

telinka
9. sep 2009

no je to veru divne ajul , o takom postupe som veru este nepocula 😕

vidis na tu som zabudla 😅 , no idem si vymocit ruky do saponatu a zajtra sa budem supat ako novorodenec 😒

bzuco
9. sep 2009

ajulka...ja som po malú chodila do družiny až ku dverám....potom už chodila sama

janka1874
autor
9. sep 2009

asi som Vás tu vaceré nakazila depkou 😒
no nič budem sa musieť polepšiť

ajula25
9. sep 2009

aj mne sa to vidí čudné. ja som s družinárkou ani v kontakte ešte nebola. Teda okrem začiatku šk. roka a rodička...
asi sa ich na to opýtam....

abbi
9. sep 2009

teli moja... nepoviem ti co bolo potom, lebo bude vsetko opakovat 😉 😀 ... dokelu ale ta mycka nastve ked nejde ☹ ☹

neboj neni som tak pesimisticka.. len niekedy napalena 😀 😀

ajul tak to je total odveci, urcite by som protestovala, ja mam rada osobny pristup, ved sa aj opytat ako sa mal, co sa dialo... pre mna to bolo dolezite 😉

abbi
9. sep 2009

joj baby uz pocujem Natanka zo spanku kaslat ☹ ☹ dufam, ze nebude chory od Tobiasa 😢 😢

ajula25
9. sep 2009

však to abbi. mňa to dnes tak napadlo, že dokelu však hocikto môže takto prísť. čo tie malé deti tam čo sedia, čo oni vedia kto je kto? v každom prípade je to divné. Zajtra sa na to opýtam.

ajula25
9. sep 2009

abbi snáď nie. A Tobias sa ako má? už je lepšie? Ušká to je zlá bolesť...

simka9122008
9. sep 2009

Ajul mi si zatiaľ deti vyberáme priamo v herni od vychovávateľky, ale je tam aj zvonček, ktorý dvíhajú deti a to sa mi vidí tiež divné, ja nezvoním, idem si po neho osobne na drzovku, tiaž sa pýtam družinárky aký je malý

ajula25
9. sep 2009

No však som zvedavá, čo mi zajtra povedia....

abbi
9. sep 2009

Ajulka no Tobkovi uz nic neni 😝 nic ho neboli, ale berie antibiotika. Mal 3 dni sopliky a DR povedal, ze Tobias, ked bude mat sopliky tak hned ho treba liecit, lebo behom 2 dni bude mat zapal stredneho ucha 😒 po tyzdni mame ist na alergologiu, je tam podozrenie, ze tu nadchu ma z alergie na chlpy (zvierata)

ajula25
9. sep 2009

Tak to je fajn, že Tobi je už ok. a máte havkáčov? že je tam dôvod, prečo by mal mať alergiu?

csikike
9. sep 2009

baby, mam sa pridat k pesimistom? tomi zase vracal 😖

huleni
9. sep 2009

no to s tou druzinou sa zda divne ze deti ale zas na druhej strane troska opimizmu hadam by to dieta povedalo ze to neni moja mama alebo tatko..i ked pri niki som si neni ista tej minule teda uz dvakrat sa mi staleo ze sa jej niekto prihovoril a ona dala ruku a isla s cudzim ale zas vdruzine uz su rozumnejsie deti no nie?.o))) a janka vobec si sem nepriniesla pesimizmus..kazda sa sem prideme vyrozpravat a ide o to ze sa nam troska ulavi a radi si poradime, tak hlavu hore zienky a s usmevom:o)

abbi
9. sep 2009

ajulka my nie ale na ulici kazdy ma a cestou domov uz ma svoju pochodzku kade ide a hladka ich. aj Mama ma a tam tiez hned ako sme prisli tak chytal psika a uz kychal ☹

abbi
9. sep 2009

Csikike... to je dobre na nervy...
no mne sa zobudil NATANKO ☹ IDEM TAM, lebo muzovi reve ☹

ajula25
9. sep 2009

abbi tak aha. to teda je možné....

csiki pevné nervy. asi z toho fakt musí len vyrásť.

huleni no neviem. ak by si niekto vyhliadol dieťa, tak za každú cenu by ho zobral....to ale zachádzam do ... ako sa to povie? aha! do extrému. 😅