Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
28. sep 2009

no u nás je to skôr tak že viac detí ako 2 neplánujeme vôbec

a to tam mám dať normálne liter octu?

abetka
28. sep 2009

jani ja nedavam liter.

janka1874
autor
28. sep 2009

ja práve to neviem že koľko toho dať zatiaľ som nič také nerobila

no ajula a k foteniu mne je fakt jedno ja môžem aj o 16.30 len Teba nechcem otravovať tak sa skôr ty rozhodni a možno by sa pridala aj simka ak by to bolo tu ale mne je to fakt jedno je to na Vás

ajula25
28. sep 2009

jani no teoreticky by sme mohli aj doobeda. Robo by mal byť doma. Tak zajtra ešte dohodneme, ok?

lucia79
28. sep 2009

😀 sa tu smejem, že uši loveckého psa 😀 baby kde na tie prirovnania chodíte?? 😀 😀 😀
a čo mám hovoriť ja??? ja ešte stále kojím, ale na plastiku by som nešla, ja mám strašne nízky prah bolesti a neviem, či by som dokázala žiť niečím cudzím v tele, aj keď výsledok sa mi páči.

abbi
28. sep 2009

Luci ty este kojis??? asi si uz posledna co koji. wow super 😉 😉

lucia79
28. sep 2009

abbi áno kojím, Maťo bude musieť ísť asi na nejakú odvykačku 😀

simka9122008
28. sep 2009

kočky ja zajtra nemôžem, už mám niečo naplánované, mrzí ma to, tak som vás chcela vidieť, ale užite si to aj bezomňa a urobte krásne fotky

ajula25
28. sep 2009

simi v stredu, nie zajtra... 🙂

anina1
28. sep 2009

ahojte 😉
tak ja som mala raz tiež taký problém keď začala Saša chodiť do školy a som išla za tým chlapcom a bol pokoj 😵
teraz mám opačný problém, že sa mieša do všetkého do čoho nemá a každého si zastáva 😠
a s tým spánkom malá tiež tak jedávala každé dve hodiny hore a ani keď som prestala kojiť nepomohlo, ešte stále neprespala od narodenia celú noc, tú poslednú bola asi 4x hore a zuby má už všetky 😝

janka1874
autor
28. sep 2009

no anina vy s tým spánkom fakt asi až do puberty nebudete mať pokoj si užiješ pri nej

ajula no v stredu doobedu by to aj celkom šlo

janka1874
autor
28. sep 2009

tak idem ja spať dobrú noc

janka1874
autor
29. sep 2009

Dobré ránko
ako vidím tu nikoho niet
v Ke síce zamračené ale čo už také ideálne počasie na spanie 😀 😀 😀

anina1
29. sep 2009

dobré ráno, všetko najlepšie Miške k meninám a veľa zdravíčka 😵

janka1874
autor
29. sep 2009

jeeej fakt dnes oslavuje meniny každá Michaela tak všetko naj naj naj všetkým 🙂

martinaj
29. sep 2009

dobre ranko 🙂
vsetkym miskam prajeme vsetko naj 🙂

bocmanka
29. sep 2009

😀 michalom a michaeleám dnes pekné meninky želáme..
u nás teplúčko a slnečno, ideme rýchlo čosi rýchle na obed vymyslieť a šup von, škodaaaaa, že nebývame v domčeku, bolo by to superské, dieťa na dvor a maminka si môže porobiť...

janka1874
autor
29. sep 2009

no boc to je krásny sen taký domček 🙂 🙂 🙂

zrzulka
29. sep 2009

Ti lovecke usi aj mna pobavili🙂)))) No zase u mna to nie je aaaaaaaaaaz take strasne, urcite by som nesla este teraz. Ani neviem co taka sranda stoji... kym sa nevratim do roboty tak mozem zabudnut🙂)) A mozno k nam este prileti bocian, kto vie? tak to na par rokov odlozim ale urcite by som uvitala zmenu aj v tomto smere. nech sa mozem na seba pozriet do zrkadla.....🙂))

Mysicka dakuje ze ste si na nu spomenuli. Dostala novu smyklavku tak sa tu z nej vytesuje🙂)))Dufam ze sa neprizabije.Aj my prajeme vsetko naj k meninkam nasim spolumenovkynam Telinkinej Misicke a Huleni Misicke🙂)))

simka9122008
29. sep 2009

Ahojte maminy, tak dnešným meninovým oslávencom, Michaelám a Michaelom, všetko naj, dúfam že to skloňujem dobre, ak nie tak sorry
Žienky ja tento týždeň nemôžem vôbec, mám pestrý program až do svadby 😒 , tak si to užite bezomňa
Ja som teraz rýchlo navarila, hrachovú polievku a druhé som obalila syr, taká rychlovka, za obedom utekám po malého, idem s ním na rehabko na kontrolu, potom idem pozrieť kamošku a jej drobca do pôrodnice a nakoniec do mesta na skúšku šiat, zase dorazím k večeru s vyplazeným jazykom a to ešte budeme musieť písať s malým úlohy, no a nehovorím že ma ešte čaká kopa žehlenia 😝 , kde nabrať toľko energie, aby som to v pohode zvládla

abetka
29. sep 2009

Vsetkym Miskam, Miskom len to najlepsie.
JA som zase rano hrala na taxikara, kym som to rozviezla a sa nemozem dockat, ked pojdem pre maleho. Baby idete uz od septebra dat deti do skolky. Lebo rada by som naseho dala tam kde chodi Alzbetka do skoly, nech nechodim ako odtrhnuty vagon, ale zvyka si pomaly v sanatoriu, tak neviem. 😝
V MT pod markom, trosku prival studeneho vzduchu a fuka mierny vietor.
Tolko spravy z domova
pekny den 😉

abetka
29. sep 2009

a kde je centik??
Nas nejako zanedbava, stale viac 😒

michell
29. sep 2009

ahojte maminky tak ja som tu po strasne dllllllllhom case

martinaj
29. sep 2009

no centi sa uz dlho neozvala ☹
ahoj michell

michell
29. sep 2009

tak pozeram ze deticky nam krasne rastu a maminky sa zase zaokruhluju.Gratulem a zelam vsetko naj

tinyleaf
29. sep 2009

ahojte, aj ja sa pripajam ku gratulaciam dnesnym oslavencom. To mi pripomenulo aka som ja neporiadna manzelka, ze som mangelovi ani tortu na dnes nespravila ☹ Ale vsak aspon nepriberie 😎

janka1874
autor
29. sep 2009

abetka ja už som bola v škôlke pre prihlášku a od septembra tam dávam Sendy no už bude veľká slečna a doma sa bude s nami určite nudiť a ona má rada detičky

tinyleaf
29. sep 2009

dnes mame poradnu so Sofiou, asi budem musiet zobrat aj maleho, tak uz vidim, ako tam zvalcuje celu ambulanciu ☹

tinyleaf
29. sep 2009

my ideme do jasiel teraz vo stvrtok, tak som zvedava ako to dopadne

silvika
29. sep 2009

ako chodievate k lekarkam? ja vzdy s niekym, sak maly tam neobsedi by tam behal o chvilu by mu uz jedna miestnost nestacila a vyrazil by na chodby, a to by sme do ordinacie ani nedostali sak tam vychadza sestra a vola si ludi ... a veru vzdy sme tam okolo tej tristvrte hodiny 😒