Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
18. okt 2009

no musim teda niekoho zneuzit aby pri men stratil nervy a ukazal mi to:o))

silvika
18. okt 2009

luc posles aj tie chlapcekovske ciapocky ? myslela som link

aadula
18. okt 2009

ahojte 🙂

lucul ta evka čo si hodila fotku, to je naša Levičanka a už má malú Lucku, takže už je bez bruška...krásne fotky že? 😉

telinka je naša šikulka...tiež by som pre Samka prijala čiapočku 😵 a malý si dnes rukavičky v pohode dal..zistil, že mu je teplejšie na ruky...si začal v nich ťapkať..sa mu to páčilo 😀 , ale sadal si na zem...darmo som mu vysvetľovala, že je studená 😝

boc, ja tiež ešte sneh nie....... ešte trošku teplúčko by som prijala 🙂

janka1874
autor
18. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeee
tak sme doma všetko dopadlo dobre ešte sme 2v1 ale bolo to aj náročné máme zas sebou total neprespatú noc lebo už som si myslela že skončíme na pohotovosti tak mi bolo zle a keď sa mi podarilo aj nejako zaspať tak dedo chrááááápal ako keby robil zásobu dreva pre niekoľko rodín 😀 😀 😀 😀 ale ináč to bolo super 😀

janka1874
autor
18. okt 2009

telinka dodatočne všetko naj naj naj k tej 18-tke 🙂 🙂 🙂 🙂

Lukáškovi tiež všetko naj naj k meninám 🙂

no čo sa týka háčkovania a čiapok aj ja by som ocenila ak by ma to niekto naučil len neviem kto

janka1874
autor
18. okt 2009

no a boc k autu tak pre zmenu dnes nabúral jeden ťuťo do deda ešte že octavia má taký pevná zadný nárazník lebo neviem neviem ako by sme doadli a našťastie bol v aute sám tak sme sa nezľakli 🙂

janka1874
autor
18. okt 2009

čo sa deje že tu dnes nikto nie je
tak som si zjavne pokecala sama so sebou a idem radšej spať
majte sa 🙂

simka9122008
18. okt 2009

ja som tu, no asi som došla neskoro, kecala som s drahým na dráte 😀

bzuco
18. okt 2009

ahojte

simka, ajul, boc...nepotrebujete pre chlapcov?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6648901

abbi
18. okt 2009

tak takto som nasla Natanka ako sa hra vo svojej izbe 😉 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janka1874
autor
19. okt 2009

Dobré ránko
abbi super fotka poteší tak nájsť dieťa ale hlavne že sa tam nezavrel 🙂

martinaj
19. okt 2009

dobre ranko 🙂
lukaskom dodatocne vsetko naj 😉

bocmanka
19. okt 2009

jeej,v mt slnečno,ide sa von

anina1
19. okt 2009

ahojte, všetko naj Lukáškom k včerajším meninám 😉
my sme super spali, mlá sa zobudila o 22.30 a bola hore do 3.00, tak sme pozerali rozprávky a o 7.30 už bola vyspatá 😝
abbi pekná fotka 😀

martinaj
19. okt 2009

anina asi by ma porazilo 😠

janka1874
autor
19. okt 2009

boc u nás cez okno vyzerá vonku ako tak pekne slnečno ale keď pozriem na nejaký strom tak mám pocit že by nás odfúklo (teda mňa asi ťažko ale skôr Sendy) 😀 😀 😀 😀

anina ja ťa obdivujem ja pri Claudii by som asi už bola niekde v šalenom dome

anina1
19. okt 2009

keby aspoň vyzerala nevyspato, ale vôbec 😒

janka1874
autor
19. okt 2009

anina ja by som fakt Claudiu nezvládla

martinaj
19. okt 2009

aj my sme mali asi 2 take noci uz....

anina1
19. okt 2009

myslíš? 😀 😀, to je asi zvyk
ináč včera ma trafila s loptičkou a prišla za mnou sama od seba, že prepáč a pohladkala ma 🙂

janka1874
autor
19. okt 2009

zlaté

tak ja mám polievku uvarenú idem to tu trošku popratať a asi zaľahnem potrebujem dospať víkend 😀 😀 😀

simi a ajula no čo a ako dnes?

abetka
19. okt 2009

ahojte.
Tomasa som prave ulozila. Zo sanatoria mi dnes povedali , ze je cely stuhnuty, cvicia vojtovku, ale nejako na to nereaguje, doma masirujeme a stale sa to nezlepsuje. Asi je to kratka doba, ale aj tak ma to stve, no ale sestricky su tam velmi sikovne a dobre, tak snad nam to pomoze.
ja idem robit zapekane zemiaky s mletym masom a polievku asi az zajtra, nejaku so zeleninou 😉

janka1874
autor
19. okt 2009

joooj abetka to je blbé že sa to zatiaľ nezlepšuje ale musíš dúfať že je to len tým že tak zatiaľ chodí krátko a všetko sa zlepší časom

abbi
19. okt 2009

jejda ANI.. no to je na porazenie. ale aj natan to urobil posledne.. neviem co je vo vzduchu 😝 tiez sa zobudil o 12 a bol hore do 3 rana. a vcera v noci sa zobudili vsetci traja naraz 😠 ma skoro porazilo. Chalani, ze musia na zachod a natan dotoho zacal rozpravat. ale nesla som tam. asi pol hodinu sa pravidelne ozval.. a potom uz neviem. zaspala som 😀 😀 ale asi aj on, lebo rev by ma zobudil 😀 😀

csikike
19. okt 2009

ahojte, ja tiez nemam dnes svoj den, mala bola hore od 23,30 do 2,30 a len revala, a dnes ma v kauflande oklamali o 9€ a samozrejme som si nezobrala blocek a ta pokladnicka ho nebola ochotna hladat, lebo mala vela roboty 😔
baby, taka som bola nahnevana, tak ledva vyzijeme, ja sa snazim kupovat vsetko co najlacnejsie a ja krava si nezoberiem blocek (samozrejme som bola s dvomi detmi) tak som bola rada, ze mi vydala spravne a az doma som si uvedomila, ze som platila kapanek viac ako som mala 😢
a teraz som v zlosti nakricala na maleho ☹ co ma velmi mrzi ☹

bocmanka
19. okt 2009

😀 ahojte, tak jani mala si pravdu, síce slnečno ale otrasne fúkalo...tak sme ani moc "nepovonkovali.."
dnes mi romina prvýkrát povedala, že "karedá mama...", čiže škaredá, čo jej občas ja poviem, keď vymýšľa...
a ja som bola "karedá " preto, lebo som jej odmietla dookola púšťať gummi macka, no pochopíte?
keď zaspávala tak si ale pre seba šepkala, mami mami pekná..
tak si vyberte..
juj, kombinujem tú blavu ako sa dá, manželík má celý deň meeting a ja nem viem ako to urobiť, keď ma ráno vysadí v avione, že čo?..či pôjdem taxíkom do hotela, lebo končia až večer..auto mi nemôže nechať a aj keby, tak ja nie som schopná sa autom v ba orientovať...teli tak čo?

bocmanka
19. okt 2009

😝 csi, pamätáš sa, mne toto robila prvé 4 mesiace romina, vstala a revalaaaaaaaaaaaaa, zaspávala v kombinéze pri otvorenom balkóne...alebo rovno v kočíku na balkóne, tá bola iná nespáčka...
a ten kaufland by ma mrzel... 😖

abbi
19. okt 2009

Boc a v akom hotely ste?

glorita
19. okt 2009

cafte.....jej,boc a kedy dojdete? 😵
ja sem ani moc nestiham,akurat len vecer sem/tam FB ked sa k nemu dostanema to vyste uz neni tu,cez den mame vzdy nejaky ten program,ak sa mi podari 1 dopoludnie lea davam do jasli,ale nebol tam uz tyzden,kedze teraz kaslikujeme trochen/alekto nie,ze? 😖 no a teraz sme navstevovali posledne vikendy,raz u nas,na cely vikend ,raz my prec,takze mame to perne...s leom chodievame plavat do alvy,no mam pocit ze my an inedokoncime zasa vsetky lekcie,kedze ten kasel,aj ked,zapal to neni.....no ved uvidime,az dnes sme zacali sirupcekom,tusim trifed,na stiahnutie hlienikov,lebo vraj od toho tak kaslikujem,teda on vykasliava..Vcera sme boli gratulovat krnsniatku a ten tiez tuberakoval,no des to pocko a tie skolky,skratka masy ludi v uzavretych priestoroch pri takom pocku.....
No a inak nemame moc ani nic nive,akurat ze leo uz pekne rozprava,teda ak ma naladicku 😀 😀a pri cudzich moc nechce....Ste sa bavili o topankach,tak my mame cizmicky a uz sme ich mali dnes na nozke,ze 26 😀no ale Leo je taky ten mimo tabuliekvobec 😀 😀 😀no a mne sa trocha podarilo zhodit par kileciek,ale rychle som ich nabrala sat,same navsetvy,torticky,v sobotu hus v grobe a podo.aktivity,ch joooo a to zima je predo mnou,no musim sa krotit 😲

abet ,myslim na vas...vela trpezlivosti a stastia 😵

ajula25
19. okt 2009

ahojte
ďakujeme za gratulácie k meninám 😉

Sa teším dnes na stretko so Simkou a Jankou. Aspoň sa deťuše trocha vyhrajú. A mne trba upratovať. Komu sa chce nech dôjde 😀

abetka to je blbé. Držte sa ono to bude dobré 😉

Anina a ty funguješ pri Caludii? Tak ja by som bola odpísaná! Však ja teraz som ako bez duše a to sa zobudil len o 4.30 na mlieko a zaspal. A večer som s Marekom zalomila o 22.30 tak ja neviem čo ešte by som chcela, no nie?