Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
30. nov 2009

ahojte 🙂 dakujem za gratulacie
Dnesnym oslavencom prajeme vsetko naj 😵 😵 😵 ale tie 2 roky rychlo ubehli 😵
csiki drzime palce, nech to dobre dopadne

silvika
30. nov 2009

jeeejda csiki to su teda spravy ... strasne drzim palceky nech jej pridu na nieco co sa da riesit.

tinyleaf
30. nov 2009

csiki, je mi luto, ze sa takto trapite kvoli mamine. Hadam to nebude nic vazne a vsetko bude v poriadku

tinyleaf
30. nov 2009

dakujeme krasne za gratulacie, aj za tie nedavne na FB 🙂 Pamatam si, ze rano takto pred dvoma rokmi krasne vonku snezilo 🙂
Aj my posielame velku narodeninovu pusu Miske, nech je pre rodicov nadalej take slniecko a sikulka ako doteraz 🙂

bocmanka
30. nov 2009

csi..všetko je nevyspytateľné,musíš mať silu za všetkých..aj my sme mali včera smutnú oslavu,svokrin priateľ,s kt.už roky žije nastup.do mt nemocnice,dnes mu robia 5h operáciu,tzv.radikálny rez,má rakovinu prostaty,pritom je sám Dr. aj svokra,tá mu to odhalila,je urológ,môj ocko to absolvoval pred 1,5r a žijee a výsledky negatívne

tinyleaf
30. nov 2009

boc, smutny pribeh ☹
aj ja sa dnes k Vam asi pridam na stretko, uz som sa dohodla so zuchou

silvika
30. nov 2009

to pekne stretkovanie a vsetky vsetko pofotte

ivana26
30. nov 2009

Ahojte,
Tomaskovi k vcerajsim, Miske, Adamkovi a Matkovi k dnesnym narodeninam vsetko najlepsie.
csiki, ako je mamke?

telinka
30. nov 2009

ahojte 🙂

aj my posielame cmucky oslavencom 😵

drzime palecky maminke csiki....

blavacky tak si to uzite s bocmankou 😉

ja idem vyrabat babam adventny kalendar....by ste neverili ale anuska by to neprezila keby nemala 😅 😅 😅

silvika
30. nov 2009

teli tak to verim, ja tiez okolo vianoc niektore veci ked nemam som ako salenica

telinka
30. nov 2009

tak uz som skoncila 😒 vyslo mi len 10 balickov a dosiel mi vianocny papier 😠 musim doplnit zasoby a vecer dokoncim 😉

silvika
30. nov 2009

fiha a to ako robis? ja reku nalejes nieco do tych formiciek a bude si kazdy den vylupovat jednu

abetka
30. nov 2009

ahojte
Csikike- vela sil a treba verit, ze vysledky budu pozitivne.
TEli -sikovnica. Sa nezapries 🙂

telinka
30. nov 2009

nastrkam sladkosti do tej kartonovej rolky z toaletaka , alebo z papierovych utierok-tie nastriham , zabalim do vianocneho papiera jak salonku a na snurku zavesim na tycku zaclonovu ...tam bude visiet 23 balickov a 24ty vacsi , v kazdom su po 3 sladkosti spolu pre vstky baby 😉

ajula25
30. nov 2009

ahojte
tak všetkým oslávencom všetko najlepšie. Včerajším: Tomáškovi a Martinaj a dnešným: Miške, Maťkovi a Adamkovi...krásne narodeniny a oslavy.
Csiki držím prsty, aby to s maminou dopadlo čo najlepšie....myslím na teba a maminu ....

teli ja mám mikulášske čižmyčky našité s číslami a to vešiam na palicu a tam sú sladkosti. akurát to nikto neje, takže je to iba dekorácia 😅 ale tvoj nápad je skvelý...

luculka
30. nov 2009

boc super foto ,,,krááásna oslava

csikike
30. nov 2009

teli, super napad, ja sa chytam pre tomika a draheho spravit tak, ze na parapetu dam kazdemu jedno vedierko a kazdy den v nom najdu nieco, tak budem mat cas pripadne aj nieco dokupit a mozem dat aj ovocie a nemusim sa bat, ze sa pokazi... a drahy obcas anjde aj pikantny papierik, pripadne sexi nohavicky a bude sa moct od rana tesit na chvilku kedy deti pospia 😵

luculka
30. nov 2009

csiki super nápad,,,, 😀 😀 😀

telinka
30. nov 2009

no csiki ty to mas teeeda super prespekulovaneeeeee 😀

silvika
30. nov 2009

csiki a to si sama na to prisla? alebo si niekde "kupila" ? a ze s tebou sa nemaju doma kedy nudit 😉

csikike
30. nov 2009

xixi, nasla som tennapad s kyblikom a ostatne som uz ja vymyslela...
inac tiez som asi dost drbnuta, lebo teraz doma vyrabam vianocne gule 😵
kupila som polystyrenove gule a umely sneh, lepidlo a glitriky, namazala som gule a ovalala som ich v umelom snehu zmiesanom s glitrami, su nadherne, este idem dopit gule a zajtra spravime vyzdobu 😀 , uz sa tesim, konecne vianoce

simka9122008
30. nov 2009

Ahojte, tak ja som od rána s malým behala po lekároch, ráno na krv, potom na EEG, rýchlo domov nakúpiť, naobedovať sa a hajde naspäť na kontrolu na neurológiu, ale výsledky má super, ďalej máme brať lieky, tak je to na dobrej ceste 😵
Všetkým dnešným oslávencom, všetko naj, hlavne zdravíčko,Miške Maťkovi a Adamkovi
Csikike, neboj bude dobre s maminou, držím palce, myslím na vás
Boc, super fotky z oslavy 😉 a tie fajnoty, no dala by som si z nich, vyzerajú skvele, si šikovná
Mi sme dnes išli s malým cez mesto, už máme v meste stromček na hlavnej, juj ako sa už teším na vianočné trhy, varené vínko, pečené gaštany, ešte nech príde náš tatino a hotová balada

silvika
30. nov 2009

csiki a gule a glitre mas odkial? aj ja by som potrebovala nieco povyrabat

simka9122008
30. nov 2009

Ako to vy všetky stíhate ešte vyrábať vianočné ozdoby a pri malých drobcoch 😲

silvika
30. nov 2009

ja byvam s rodicmi takze to nemam az take zle a hlavne chlapec rad pomaha a mne nevadi neporiadok co narobime .
csiki a ukazes vyrobky?

simka9122008
30. nov 2009

No ja niekedy pri dvoch nestíham ani domácnosť, som taká rozlietaná a potom chcem stihnúť všetko naraz 😠

janka1874
autor
30. nov 2009

ahojte
nemám síce prečítané čo ste pipísali lebo som sa sem dnes ešte nedostala doobedu sme boli odniesť zákusky do práce a potom deti spali ja som pratala veď to poznáte no a potom sme išli do poradne tak malá má 4750g páááni iná váha 😀 😀 😀 😀 😀

a zas sa pochválim opäť sú 2kg t.z. už mám len 70kg čo bola začiatočná váha pri Viki tak som zvedavá či to bude aj pokračovať alebo som skončila ale teší ma aj to že tých 15kg čo som pri nej pribrala sú fuč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silvika
30. nov 2009

vidiiis jani to su asi aj na to dobre tie tazke noci s viki - strazi ti aspon vahu

janka1874
autor
30. nov 2009

no zbežne som Vás prečítala
dnešným oslávencom všetko naj naj naj
csikike neboj mamine sa polepší a bude dobre
no a vyrábať vianočné ozdoby fakt nestíham ledva sem upatlali adventný veniec včera 🙂

janka1874
autor
30. nov 2009

no veru ale včera bola relatívne dobrá noc len hodinku cirkusovala a potom sme pekne spali 😀