Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
8. dec 2009

aj tak ste zlaté že sa snažíte mi pomôcť a tolerujete tu moja vyplakávanie

bocmanka
8. dec 2009

😝 😝 no večerné plače sú dosť aj na koňa...fakt je každé dieťa iné..

janka1874
autor
8. dec 2009

veru je to des ale asi sa podarilo ju uspať tak idem radšej aj ja ak bude zajtra deň v norme tak pridám na FB nejaké nové fotky 😀

ajula25
8. dec 2009

jani a kam by si inam šla? veď na to sme tu! kľudne píš....
No mne môj Marek nie veľmi dobre spával. A tiež bol maminin a doteraz je. Však povedz, v 7-mych rokoch s ním chodievame večer spať. No nie je to už veľa? Ale tak som povedala, že do 15-tich ho to snáď prejde.
A doma mal tiež také 20 minútovky, zato v kočíku dokázal aj 4 hodiny spať, len sa kočiar musel hýbať. A zaspával priamo na mne asi do takých 8 mesiacov. Tiež to nebol ideál. Ale vyrastol z toho.
Takže Jani držímpalec, nech Viki z toho skoro vyrastie. 😉

zrzulka
9. dec 2009

uff jani tak to nezavidim nosit cely den na rukach, to by som ani ja nezvladala. Michaela je nastatie taka ze ona to nevyzadovala... Neskusala si satku alebo manducu???? Ja viem ze by si si pripadala ako indicka mamicka ale mne tieto veci velmi pomohli pri noseni....

bzuco
9. dec 2009

dobré ránko

simonke všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵

zrzulka
9. dec 2009

Aj my prajeme dnesnym oslavencom vsetko naj naj naj. Dnes oslavuje aj Kikusina Lenka 2 rociky🙂

janka1874
autor
9. dec 2009

Dobré ránko
tak nakoniec sa nám podarilo ju uspať o 22-hej a potom už spala dobre aspoň niečo po tom včerajšom poobedí som zvedavá čo to bude dnes

Simonke a Samkovi všetko najlepšieeeeeeeeeeeeeee k 2 rôčkom

ten čas šialene letííííí

martinaj
9. dec 2009

dobre ranko 🙂 vcerajsim a dnesnym oslavencom prajeme vsetko naj 😵 😵 😵

anina1
9. dec 2009

dobré ráno Samkovi, Simonke a Lenke všetko najlepšie k narodeninkám 😵

bocmanka
9. dec 2009

😵 aj my sa pripájame ku gratulantom, simonke a samkovi nech sa začne tretí rôčik nádherne...
😵 😵

ja som dala variť kuraciu polievočku, asi ju necháme najemno vrieť, potrebujem ísť na poštu a markovi dať zašiť zimnú bundu, škoda, že nie je teli nablízku, treba rozpárať podšívku a tak, tak radšej pôjdem do opravovne odevov...

dnes naobed si chcem pripraviť mňamkové italy jedlo, kto má rád kapary a balkažány, píšte, dám vám recept, podľa mňa je to tak úžasné ako moja "červená ragú omáčka.."

bocmanka
9. dec 2009

😵 anina..a lenka nemá až zajtraM, či už dnes? 😵

anina1
9. dec 2009

boc v pase má napísané dnes 😉
a ako si dopadla s tou babou?písala si jej?

janka1874
autor
9. dec 2009

juj fakt aj Lenke všetko naj naj

u nás budú dnes na obed pirohy nejako mi dochádza fantázia a ani mäso nie je vybraté tak to by som už asi nestihla aj navariť 🙂 a polievku ešte máme takú jednoduchú zemiakovú

janka1874
autor
9. dec 2009

neviem čo je Sendy ale od 9-tej chce ísť spať chápete? a pritom vonku svieti slnko čiže počasím to asi nebude chorá nie je aspoň sa teda nezdá fakt neviem čo jej je a aj noc bola kľudná tak ani malá ju určite nemohla budiť

bocmanka
9. dec 2009

😵 my sme už prišli zvonka..
a tiež sa nám chce spať, obom 😀 😀 😀

anina, písala som jej, koľko by vyšla dobierka z čiech, zatiaľ neodpísala a nemyslím si ani, že odpíše, bude to asi riadne číslo 😝 😝 😝 😝

tinyleaf
9. dec 2009

ahojte 🙂 Aj od nas ide gratulacia dnesnym oslavenencom, vsetko najlepsie 🙂

bzuco
9. dec 2009

práve som urobila kúpu storočia
u nás pri detskom centre funguje tu na sídlisku taký bazárik, kde ľudia donesú veci, čo im netreba a oni to potom predávajú a nechajú si zisk z predaja - a kúpila som klasickú trojkolku na retiazkový pohon za 5 eur 😉 ...mm ju troška zrenovuje - nastrieka farbou , vyčistí a bude super 😵
presne tieto majú v dráčiku nové po 60 eur 😕

janka1874
autor
9. dec 2009

bzuco ty si fakt na štrenie expert 😀 😀 😀 supeeeer

bzuco
9. dec 2009

a aj samkovi a lenke blahoželáme 🙂

bzuco
9. dec 2009

jani 😀 😀 😀

lenka85
9. dec 2009

ahojte, som sa sem konecne dostala. My mame dnes hrozny den, mala je ako z divych vajec, teda dufam, ze ked sa poobede zobudi bude lepsie, lebo ju asi predam 😀 😀 😀 😝 A aj noc bola zla, sa zobudila aj Hanka, to sa nestalo uz hroooozne davno a aj maly bol v noci hore viac krat a ma nejaky kasel, dufam,ze nic vazne, bo ma rachne... No ako hovorim, dnes mam hrozny den!
A pripajam sa ku gratulantom

lenka85
9. dec 2009

ja sem pridem a tu mrtvo... hovorim, ze zly den

silvika
9. dec 2009

lenka naaapodobne my sme tiez dneska mali viacej stretov s malym ani spat nechcel na obed vymyslal ze chce jest a podobne teraz sa po polhodke zobudil lebo dychal ustami aach jaj

lenka85
9. dec 2009

ale dnes od vsetkych co som stretla pocuvam, aky "fajn" den...

silvika
9. dec 2009

no ja som mala aj v pondelok taky "fajinsky" tak neviem ci to mam prilepsenie k sviatkom aby som si zvykala takto po troskach

lenka85
9. dec 2009

ja som mala minuly piatok.... Ale to bude aj tym "krasnym pocasim", ma z toho uz poraziiiii

ivana26
9. dec 2009

ahojte,
dodatocne vsetkym oslavencom vsetko najlepsie k 2 rocikom,
my soplikujeme, v noci sa aj pogrckal ☹
pocasie o nicom, chyta ma nejaka depka....
vsetkym choruckym skore uzdravenie
vcera sme boli v poradni, adam ma 15kg a 95 cm, velky chlap je to 😀 nechcel odist od doktorky, tak sa mu tam pacilo, taky rev spustil, ze sme ho len rychlo obliekli a utekali prec. otrasne sceny vie urobit 😠
je mi aj hrozne luto, ze sa nam nepidarilo ist na slovensko pozriet nasich este pred vianocami, tak som si aj porevala trosku.
no a tak.....

silvika
9. dec 2009

no super ivi ty tiez mas nejake vesele obdobie, my nasmu vselico musime poslubovat ked zacina robit sceny lebo po zlom ked robime tak je este horsi.
a teda chlapa mate nas slabych 13.5 kg a nieco nad 90 a to uz nejaky cas ale on od isteho casu moc nesplha do vysky, sak ani nema velmi po kom ze ....
nieco dobre si daj alebo sladke ci kysle, take co ti ozaj zachuti
na slovensko uz ani nepojdes? lebo zasa teraz to tu nie je tie znic moc zima a blato vsade.