Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lenka85
10. dec 2009

luc vo fotolabe robia kalendare do 13.12.

simka9122008
10. dec 2009

no dúfam že malý nebude zase chorý, nejaký je divný, aj mal trochu teplotu 37,2, bože veď nedávno bol chorý, pomoooooooooooooc ja chcem mať kľudné sviatky bez chorôb, určite sa zase niečo nalepilo na neho v škole, no ak sa bude zajtra zle cítiť, tak ho nechám doma jeden deň

simka9122008
10. dec 2009

Bzuco to je krásne, no vidíš, ako vám to vyšlo

alinka76
10. dec 2009

Ivanka, ale veľa z toho spravíš, my sme celú dávku spravili medovníčkov a ešte zostalo veľa.

telinka
10. dec 2009

csiki...nedostal pokutu , on je obet nehody , nie vinnik , jeho brali kamery , lebo tam bol jediny schopny rozhovoru , ostatny soferi boli v soku 😒 viezol aj material a ten tam zrejme spevnil to auto a preto sa strecha velmi neprevalila a na pasoch su nejake pyrotechnicke patrony ci co a tie ho po naraze tak pevne pritiahli ze to ho zachranilo 🙂

simka9122008
10. dec 2009

To sú také špeci pásy, Teli to je super, aj že bol pripútaný, chvála bohu

ivana26
10. dec 2009

Ali, je to fakt super, dobre sa s tym robi 🙂 dakujem za tip 😉 🙂 a nie som cela polepena 😀 😀 😀

anina1
10. dec 2009

všetko najlepšie Martinkovi k narodeninám 😵
teli videla som manžela v tn, ešte že je v poriadku on a nič sa mu nestalo 😔

simka9122008
10. dec 2009

no zatiaľ sa mi vidí malý v poriadku, teplotu nemá a spí v kľude, no do rána ešte uvidíme 😒

ajula25
10. dec 2009

ahojte
ali že sa aj ukážeš. 🙂
Teli no teda až mi zimomriavky po tele chodili, keď som to čítala. Šťastie preveliké mal. blbci šoféri, ktorí si myslia, že všetko sa smie.... 😖 ja radšej za volant nesadám, lebo to neviem.
Martinkovi všetúčko najlepšie k 2 rôčkom. 😉

Ja som dnes konečne došila anjela pre Mareka. Bral si ho do postele miesto manžela 😀 a čuduj sa svete prvý krát sám zaspal!

ajula25
10. dec 2009

bzucko pekné fotky. 😵

luculka
10. dec 2009

😀 😀 😀 ajul no super,,,si mohla aj skorej došiť,,,,

luculka
10. dec 2009

aj k nám dorazi kamion,,,buduci piatok,,,,aj ste boli dnu pozrieti??? peken fotecky 🙂

ajula25
10. dec 2009

luci no však keby som bola vedela, tak šijem....len som zvedavá do kedy ho to bude držať. 😅

bzuco
10. dec 2009

luci...dnu nie...tu bol taký nátresk, že som sa bála, aby nás neušliapali 😖 ...ale Barborka s kamoškou sa dostali dovnútra a budú mať aj fotku so santom 😉

bzuco
10. dec 2009

tak....tá posledná fotka je z ich stránky 😉
ešte teda by mala byť aj so santom ale musím počkať, kým to nahodia 😉

abbi
10. dec 2009

Jejda TELI 😲 😲 😲 😲 prave citam a wow no je mi to hrozne luto ☹ ☹
Vdaka BOHU ze zije. A auto ... dokelu to teraz pred vianocami moc nepotesi. Teli som si ista, ze si si ho vystiskala a vybozkavala ako nikdy 😉 drzte sa moja a pozdravujeme Peta... aj moj MM ho pozdravuje 😉

glorita
10. dec 2009

Teli co to citam...tak to MM mal teda fakt obrovske stastie,vskutku mal svojich anjelov straznych po ruke 😵 😵 nastastie a chvalabohu to takto dopadlo...

my sme dnes mali ,teda Leo na vianocnych trhoch vystupenie z hudobky,no dnes bol ako naschval zly ako 100 certov uz odprichodu zo skolky,takze sme si to nijako neuzili,ale zasa bol tam riadny chaos pri takom pocte deticiek na malom podiu... 🤐 a skoro kazde 5 dietatko revalo.......

ivanka,luculka,tesime sa na foto torticiek... 😵

abbi
10. dec 2009

prave som to pozerala na Krimi noviny.. dokelu... vyzera to dost hrozne. ☹

zrzulka
10. dec 2009

jejda Telinka to ste mali stastie v nestati.... Hlavne ze muz je v poriadku aj ked viem ze taka skoda musi riadne stvat, hlavne teraz pred vianocami.... ach jo:(((((

Matkovi vsetko naj naj k jeho krasnym narodeninakm zelame....

Aky kamion k vam dorazil? Ten coca cola??? My sme boli v pondelok v Brne (ked sme sa vracali z Olomuca) a tam maju polarny expres 🙂))) Mala vyrehotana. ja som ju tam najprv ani nechcela dat lebo siel dost rychlo, ale malej sa to tak strasne pacilo. Skoda ze nieco take nespravia aj na Slovensku. Velmi pekna sceneria.Taka vianocna... Boli tam aj rozne zvierata ktore sa hybali. deti boli v 7 nebi a my rodicia s nimi....ved ked su deti stastne tak aj rodicia no nie???

abbi
10. dec 2009

aj u nas bude coca cola kamion 🙂 asi pojdeme

luculka
10. dec 2009

ja tie krimi nemozem najst 😅

bocmanka
11. dec 2009

😵 a dnes ráno, čo sa stvára?...

nkde nikoho 😨 😨

simka9122008
11. dec 2009

Ahojte kočky, tak malý mal aj ráno teplotu, tak som ho nechala doma, ale má akoby napuchnutú peru, také niečo ako herpes, neviem z čoho, tak tá teplota môže byť z toho, aj včera učiteľka vravela že sa sťažoval že ho bolelo brucho, tak ktovie čo pojedol 😝 , no dúfam že cez víkend sa dá dokopy

simka9122008
11. dec 2009

A dnes nikto neoslavuje?

janka1874
autor
11. dec 2009

Dobré ránko
tak včerajší večer bol úplne super síce malá išla spať až o 22-hej ale aj dovtedy podriemkala a konečne nerevala vkuse juj to bola radosť a ráno tak to urobila budíček o 6.00 vstala aj Sendy ale potom si s tatikom vypila mliečko a podarilo sa mi ju ešte ukecať nech pospíme lebo bola zjavne nervná a nevyspatá tak sme všetky 3 potiahli do 8.30 no super a dnes ide Sendy na víkendový pobyt k našim 😀 😀 😀 a ja dúfam, že sa mi podarí urobiť vianočné upratovanie aj s výzdobou
navarené na dnes máme tak super
idem si Vás dočítať
juj a telinka videli sme v telke tvojho zákonitého len mali sme len obraz lebo zvuk nám robila presne v tej chvíli Viky tak sme nič nepočuli čo hovoril 😀 😀 😀

bzuco
11. dec 2009

ahojte

tak už je v albume aj fotka so santom 😉

a dnes nemáme oslávenca???

abbi
11. dec 2009

Ahojte zienky.
tak u nas sokovy den. Rano volala mamicka, ze mi zomrel ujo. Jej brat ☹ nebol namladsi, ale predsa sme to necakali. Zomrel presne na narodeniny ich najstarsej dcery a to mi je hrozne luto. Lebo ona zije v anglicku a takyto darcek.. no smutne, velmi smutne ☹ tak na nu myslim.

baby a nemalo dnes nahodou snezit 🙄 🙄 preco tu prsi 😠 😠 ja uz chcem sneh ☹

simka9122008
11. dec 2009

Uff abbi, smutné, veľmi smutné, obzvlášť keď zomrel nečakane a v deň narodenín svojej dcéry ☹ ☹ ☹