Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
16. dec 2009

aj u nás sa pozera modre z neba,,,a panelák sa natáca na magiu,,,, 🙂 🙂 🙂 este že su take
to výmysle,,, 😀 😀 😀

fakt chudence deturence,,,,ze takto este niekto žije,,, ☹ ☹ ☹ ☹

janka1874
autor
16. dec 2009

ja som pozerala panelák a žasnem jedno poobede bol tatik doma a tá malá je ako vymenená ja sa nehrám a potom tu vyzerám ako hysterická matka aj teraz už malá tu na gauči spinká
zato Sendy sa dnes predviedla v plnej paráde revala ani neviem koľko krát a určite ani sama nevedela prečo revala na nervy zistila totiž že keď malá plače tak sa snažíme ju ratovať a zisťovať čo sa deje tak sa rozhodla kopírovať a za všetko reve

simka9122008
16. dec 2009

Jani, to máš dobre, mne niekedy malý opakuje po malej, aby som si ho viac všímala, tak to je iná podívaná 😀 😝

lenka85
16. dec 2009

jani vidis, aj nas tatik prisiel dnes skoro domov,som ho trosku poplasila rotavirusom a hla, hned bol doma, ale chvalabohu to bolo asi len postrasenie, aj vecer spapkal mliecko a uz davno spinka... Boze baby, taka som stastna, ze je v poriadku, ze ma nevyvedie dnes z miery nic. Vlastne uz ani nestihne, chystam sa prave spat 😀 Ale neskutocne stastna a spokojna, ze mam zdrave deticky🙂)
Tak vam prajem dobru nocku🙂)

janka1874
autor
16. dec 2009

simka my jej denne asi 100krát zopakujeme že ju ľúbime rovnako silno ako Vikinu len ona plačkáva lebo ju bolí bruško tak preto jej musíme pomáhať a viac sa jej venovať no asi je to málo a protom sa stále snažíme ak sme doma obaja že jeden sa venuje jednej a druhý druhej ale keď som sama tak prestane robiť cirkus jedine keď už aj ja plačem lebo nevládzem tak vtedy rýchlo prestane plakať

janka1874
autor
16. dec 2009

veru idem asi aj ja spať pre istotu skôr

fakt Košičanky viete že už aj tu v Galerke otvorili Kik obchod jupiii konečne tam majú celkom dobré akcie aj pre deti a aj iné hovadinky

simka9122008
16. dec 2009

Mne až teraz malá zaspala, idem sa ešte šupnúť do vane a potom hajde do postele

ajula25
16. dec 2009

Ahojte
jani aký obchod? Kik? To nepoznám a to som tam bola....teda v galerii.

Veru zdravé deti je to najdôležitejšie. Som rozprávala so susedou. Dnes sa vrátili z nemocky. Malý mal febrilné krče. Preto prestal dýchať. Má hnisavú angínu, je na atb, musí ho neustále sledovať a merať mu teplotu. No vyzrala unavene. Vravela, že tri noci nespala a že ten šok čo prežila, keď jej malý na rukách kolaboval nepraje prežiť nikomu. Teraz už je v pohode, len sa lieči. Tak nech sa vylieči a nikdy sa to nezopakuje.
No a aby nemali málo, jej manžel mal v okt´bri pracovný úraz a dnes mu došla výpoveď pre hrubé porušenie pracovnej disciplíny. Bože sa to sype na nich....tak modlím s aza nich, nech sa to čoskoro porieši k dobru.

simka9122008
16. dec 2009

Fúha Ajul, tak to keď sa sype, tak riadne, nezávidím susede, držím jej palce a pravda, že zdravie je najcennejšie na svete
Tak ja som vyšla zo sprchy a idem si ľahnúť, zajtra okolo obeda idem ešte na poštu, zaplatiť posledné šeky v tomto roku 😀 😝

bzuco
17. dec 2009

ahojte

u nás je snehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
idem so sebou rýchlo k dr. na kontrolu a potom s malým von, aby sme sa stihli doobedu ešte posánkovať.
a poobede zbehnem do mesta, kúpiť si novú garnížu do obývačky a potom tiež vonka...musíme využiť, že nasnežilo a dá sa vyblázniť na snehu 😵 😵 😵 😵 😵

aadula
17. dec 2009

ahojte aj v Leviciach hlásim nasnežené 😵 len nemôžem ísť s malým von lebo je choručký, síce teplotu nemá, ale kašel poriadny, tak hádam aspoň do soboty bude snežiť a potom sa aspoň trošku posúnkujeme 🙂

som s ním dnes doma, tak mi to celkom dobre padne, aj keby som bola radšej keby bol zdravý

simka9122008
17. dec 2009

Ahojte, aj u nás je krásne nasnežené, jupííííííííííííííííí, tiež uvažujem že asi počkám, kým s malou pôjdem von, začala mi nejako soplíkovať, ja už tomu fakt nerozumiem z čoho 😝
A mám veľký strach ako dôjde MM domov, on už totižto zajtra ráno vyráža s busom z Anglicka, no ako vidím tie neupravené cesty, tak sa veľmi obávam, kým príde domov budem ako na ihlách 😖

simka9122008
17. dec 2009

mne malá zase ráno vstala na mliečko a teraz zaspinkala v obývačke na gauči 😝

martinaj
17. dec 2009

ahojte 🙂
babule nerobievate niektora kokosove pusinky? potrebovala by som vediet, pri akej teplote sa susia a ako dlho 😅
dakujemmm 🙂

simka9122008
17. dec 2009

Martinaj tak s tým ti ja nepomôžem, ja to nerobím 😒

zrzulka
17. dec 2009

Simi busom ide??? preco???
Inak BA strajkuju od 22.12. dalsie pokazene vianoce ak sa segra nedostane kvoli nim domov....Tiez hovori ze pojde autom na SR ak sa nedostane lietadlom....No ale tak pochybujem zeby sa odvazila. Je to dost daleka cesta ist autom... navyse ona ma vodicak len velmi kratko....

inak Kik otvorili aj v Ba a dokonca vraj aj u nas v PK... No ale nas sortiment ich predajne neoslovil.... Co tam nakupujete?

Dnes nikto neoslavuje 2 rociky??? Liluska ma svoj velky den, tak budem nakukat.... a samozrejme drzat palce....

simka9122008
17. dec 2009

Dnes oslavuje Martinko od Lucii79, tak mu prajeme všetko naj
U nás krásne sneží ešte stále a moje obe deti ešte spia
No ja už od rána myslím na Lilušku a držím jej palce
Zrzulka, no on mal ísť letecky cez skyeurope, no bohužial letecká spoločnosť zanikla, vrátili mu peniaze a šéf mu kúpil lístok na bus 😠

alex
17. dec 2009

Ahojte, niektoré už viete...

Liluške sa dnes ráno o 5:00 narodila malá Zuzanka, 3300g a 51cm. Obe sú v poriadku! 🙂

martinaj
17. dec 2009

jej super 🙂 gratulujeme liluske, vela zdravicka prajeme a nech su co najskor doma 😵 😵 😵

martinaj
17. dec 2009

simi dakujem 🙂

simka9122008
17. dec 2009

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUž, no super, práve sme ju tu spomínali, tak gratulujeme, tfuj, tfuj, veľa zdravíčka a mliečka prajeme

zrzulka
17. dec 2009

Pozdravujeme Lilusku a malu Zuzanku a prajeme obom babam vela vela zdravicka ... dakujeme za uzasnu spravu Alex....

csikike
17. dec 2009

liluska, vsetko naj celej rodinke
ja idem dnes fotit deti, snad budu spolupracovat 😅

aadula
17. dec 2009

liluške gratulujeme ku krásnej dcérke 🙂 nech sú zdravučké.

lucia aj tvojmu Martinkovi všetko najlepšie k 2 rôčkom prajeme 😵

huleni
17. dec 2009

tak ja mrknem a kukam ze mozem hned gratulovat:o)) liluska vsetko naj celej rodinke a hlavne to zdravicko pre vsetkych:o)

abetka
17. dec 2009

jeeej, Liluska, krasne spravy dnes. Vsetko len to najlepsie vam prajeme a krasne meno 😵 . Obom vela zdravicka a nech sa vam, dari

ajula25
17. dec 2009

ahojte
Liluske grtulujemeeeeeeeeee. Nech sú zdravučké obe. Krásny darček! 😉

janka1874
autor
17. dec 2009

Ahojte
liluske všeeeeeetko dobré a aj Zuzanke nech sú čím skôr fit a môžu ísť domkov na vianoce 😀 😀 😀 😀

ajula to je taký lacný obchod s kadečím nájdeš tam hocijaké hovadiny za 1 euro napr. my tam kupujeme batérky do hračiek 8ks za 1 euro, ale dá sa tam nájsť aj detské oblečko za lacno ak majú akcie včera som napr. sebe kúpila tričko za 8eur