Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
17. jan 2010

Boc markovi vsetko najlepsie k narodeninam!!!🙂

abetka
17. jan 2010

ahojte. MArkovi=krasne narodeniny a vela uspechov v skole 🙂
Co sa tyka oblecenia, tak ja si tiez musim nakupit, zacala som spodnym pradlom. U nas v Gate mali vo vypredaji podprdy za 3 € a nohavicky k tomu za 1,20€. TAk som si kupila dve supravy a potom samozrejme detom pancusku za 2€ a ponozky 2 pary za 1€ 😝

janka1874
autor
17. jan 2010

o oblečení ani nehovorte ja sa stále neviem zmieriť s tým že už neoblečiem svoje obľúbené rifle a ako sa snažím tak sa snažím už hodne dlho si neviem žiadne normálne kúpiť lebo buď sú veľké v páse alebo ich a ani nenatiahnem ja sa musím nejako donútiť zhodiť ešte tých 15kg čo sa ma držia ešte od Sendy po Viky som všetko zhodila ani nie do mesiaca išlo to samo ale už stojím asi mesiac na váhe 71kg

telinka
17. jan 2010

ahojte kocky 🙂

akurat tu MM vravim ze si tu robite dni pre seba , ze aj ja chcem taky ,ze komu zavesim petu na krk aby som si oddychla???? (za cely jej zivoy som bola od nej max. na 3 hodky) , on sa zamyslel a po chvili mi povie : " ale sak to by ta ani nebavilo" 😅 😅 😅 😅 😅 no nezabili by ste ho??? 😠 😀

veva1
17. jan 2010

teli podobne,tiez este tomas nebol odo mna dlhsie ako 3 hodky. Ale ja to ani velmi nechcem,mam radsej ked sa mu niekto venuje ale mne po ruke. No muz toj zlaty 😉 urcite to myslel v dobrom

veva1
17. jan 2010

markovi vsetko naj,nech robi mamke radost 😵

janka1874
autor
17. jan 2010

telinka najvyšší čas nechať ju tatovi a sestričkám a ty choď na kávičku s nejakou kamoškou fakt to dobre padne

my sme mali dnes so Sendy dámsku jazdu do tesca na taký menší nákup sme boli spolu

abetka
17. jan 2010

veru teli, treba sa odreagovat. 😉

telinka
17. jan 2010

no jo 😉

huleni
17. jan 2010

ahojte, boc akurat som docitala ako super si nakupila, ja by som v tom obchode bola asi kazdy den:o) tiez by som potrebovala nieco nakupit ale sak nejak mam pocit ze nemam ani cas.o)
no my sa chodime s manzelom odreagovat v nedelu od 17tej ideme na basket si zahrat malu "odlozime" jednym alebo druhym starym rodicom a poto msa ide na kofcu a potom domkov:o) ale dobre to padne..a teraz som s kamaratkou zacala aj na pilates v utorok a vo stvrtok chodit a vcelku sa mi to paci..tak sa nejak nemozem stazovat.o)

telinka
17. jan 2010

huleni...tu super nakupuje skor bzuco 😅

huleni
17. jan 2010

telinka esteze si tu...jasnacka bzucko..ja jedno citam druhe pisem no "sikovna" som:o)))

bocmanka
18. jan 2010

🙂 🙂 kočky čaute, ja v predstihu, som ako bábätko, zmýlený deň s nocou...

už hádam sto rokov sa mi nestalo, aby som zaspala o 20h s rominou a stalo sa.... 😀 😀 a zobudila som sa teraz, že vyspatááááá

tak som vás kukla, asi každá víkendovala podľa svojich predstáv, ja som len dala nejaké fotky z oslavičky markovej do pc, ďakujeme za gratulácie, dnes nás čaká zápis do 1.triedy, tak sa teším...

pridala som nejaké nové foto, mali sme cez víkend tie preteky, tak aspoň pár..ostatné budú ma fb

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

silvika
18. jan 2010

boc ja som bola hore asi o pol druhej ale nie zrovna s pocitom vyspatosti

abetka
18. jan 2010

ahojte. JA sm v praci a prisla som sem kuknut, kym odcitam krvi 😀
No nakupovala by som aj ja, ale musim kuk, co deti potrebuju, ale mam pocit, ze viac potrebuje Alzbetka, lebo krpaty ma toho na chalana az prilis 😝
Pekny dnicek a uzite si to s detickami aj za mna 😉

silvika
18. jan 2010

zeny maly je posledne dni ako posadnuty navecer hlavne zacne sa hadzat vrieskat aj ked nieco robime aj ked nic nerobime, nespolupracuje tak cakam ci je to uz vrchol vzdoru alebo sa len dostava do svungu

martinaj
18. jan 2010

ahojte 🙂
uz som zmierena s chlapcom.... dufam, ze to bude chlapec, mam kopec chlapcenskych veci 🙂
zrzul rodit budem v Ruzinove 🙂
inak vcera som cely den lezala, malu som dala rodicom na poobedie ... a vecer mi sama od seba zahlasila o osmej, ze ide spinkat a spala az do rana 😀 asi ju znicili 😀

anina1
18. jan 2010

dobré ráno, ja som mala také zlé sny v noci fuj, dobre že je už ráno 😒
u ná celú noc snežilo a padá a padá, to sa zase ťažko pôjde z vonku domov 🙂
a držíme palce pri zápise.....už bude školák 😉

abetka
18. jan 2010

boc= drzim palce na zapise. Ja som takto pred rokom mala z toho strasne nervy 😀

janka1874
autor
18. jan 2010

žienky kde sa všetky flákate mne deti spia navarené máme tak som sa rozhodla že dnes nič nerobím

silvika
18. jan 2010

no u nas nasnezilo, tak sme sa boli sankovat a ja som si dovalala snehovu gulu domov z potuliek

janka1874
autor
18. jan 2010

no my máme smolu ani náznak snehu ☹

lucia79
18. jan 2010

no môžeš byť rada, zas aby som išla odhŕňať 😠

na zápis sa bude čochvíľa chodiť aj s našimi krpacami, tuším v marci alebo už vo februári

Maťo je u babky, tak sa poctivo učím 😝

silvika
18. jan 2010

luci a co sa ucis? kolko rokov ti este zostava?

ajula25
18. jan 2010

ahojte
Boc tak nech sa Markovi páči v školičke na zápise... 😉

Nesneží, a ty si na lyžiarskom zájazde, neteší ma to že musím robiť v záhrade 😀 😀 😀

ja som dovarila, teraz som si dala ovocie do misky a obedujem....
pekný deň vám dievčatá 😉

janka1874
autor
18. jan 2010

ajula trefé
akú dietku máš? aj ja ceeeem zhodiť tých 12kg aspoň 🙂 no snívajte s nami 🙂

lucia výhoda bývania v bloku je že nemusím dhrabávať sneh ak by náhodou aj tu nasnežilo 😀 😀 😀

janka1874
autor
18. jan 2010

porazí ma trápim sa s nahraním fotiek na FB a zlyhalo že chyba 😝

telinka
18. jan 2010

sranda tento rok jak sa to otocilo a na zapade pomaly viac snehu ako vsade inde na sk 😀 😀 😀

ja som bola tiez odhrnat...ufff , kde som ja odhrnula tam peta nahadzala 😀 vobec sa nechce sankovat , ze ona chce po sneziku chodit 😅

silvika
18. jan 2010

no jaaa som zlupla kura, tiramisu a tiskat horku cokoladu na spravenie chuti 😎

silvika
18. jan 2010

ja som neodhranala, sak mi dru sanky potom cscs.