Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
18. jan 2010

silvika to máš teda pravdu 😀 😀 😀

silvika
18. jan 2010

jeeeej a do toho chorvatska? sak aspon budete mat dovolenku prazdniny aj stretko v jednom ... a staneme sa najskor snom a potom nocnou morou kazdeho hoteliera

silvika
18. jan 2010

zeny nas chlapec si asi zalozi fanclub lady gaga, sice aj na pink uz spieval toho fanhousea ale gaga to zatial vitazi....asi ze nepustam čanaky a podhradsku nech si zmeni hitparadu

abbi
18. jan 2010

baby mne sa dnes nic ale nic nechce 😝 😝 len by som spala. 🙄
ale boli sme s Natankom vonku od 3 do pol 6 bolo SUPER. sankovali sme sa trochu. Velmi sa mu pacilo a som rada, lebo konecne vydrzal vonku dlhsie a nepytal sa furt na ruky.. prave naopak, celkom sa rozbehol aj dolu kopcom 😵 😵

zrzulka
18. jan 2010

Ak by sa stretko konalo v maji tak sa da uvazovat ze prideme aj my ... ale ak v juni tak to budem na polceste do porodnice po nove babetko🙂)))Uvidime ako mi vyrataju termin porodu na 3D. podla mojich vypoctov to vychadza az na zaciatok jula tak v tom pripade by sme prisli aj v juni....

veva1
18. jan 2010

tentokrat by sme dosli aj my,Ak nas chcete,lebo ja by som vas rada videla aj osobne

aadula
18. jan 2010

ahojte, ja som tiež dnes nejaká mimo 😅

ak by bolo stretko niekde nie moc ďaleko, tak by sme snáď aj my prišli 🙂

ajula25
18. jan 2010

ahojte.
plánujete? No teda čo sa stretka týka, neviem ako my. Či nám to finančne výjde. Ale tentokrát volíme juh nie? 😀 😉

tinyleaf
18. jan 2010

ahojte, ja som tu zase po par dnoch, akosi nie je cas na PC a este ma chyta aj nejaka depka zo zivota..to bude tym, ze som rozladena z deti...Mato vzdoruje pri kazdej prilezitosti a Sofia zle spava...okrem toho su zase vyhadzani na tvari a zajtra ideme na kontrolu, tak sa bojim, aby nas tam zase nenechali. Sofia vytrvalo odmieta flasku, vlastne dnes bol uspech,ze vypila z flasky materske mlieko. Tak som hned nabehla do obchodu kupit Sunar, kedze HA Nutrilon slecna odmietla...no a ani Sunar nechce. A aby to nestacilo mojim nervom, do 10 minut po tych par kvapkach Sunaru, co som do nej vliala, sa cela vyhadzala na tvari a hlavicke. Neviem ci po Sunare, ale bolo to zrazu, do vecera nic nemala. Tak som nestastna, ze nehce flaskovat a vsetko to na mna nejako dolieha, ze si aj poplacem. No idem malu skontrolovat, ako to vyzera s jej vyrazkami, zatial kludne spi, mozem len dufat, ze jej to do rana trochu zmizne.

veva1
18. jan 2010

Tiny mas toho dost. tomo nespaval,tak viem co to je a teraz neviem ako by som zvladala mat popri este miminko. prajem ti vela trpezlivosti,mysli na to ze tento stav nepotrva vecne,len sa cez to treba nejako dostat. vyrazky prejdu,flaska zachuti,zasranko bude spolupracovat,ocko navari ty sa vyspis. uz zajtra bude lepsie,len vydrz

anina1
19. jan 2010

dobré ráno, nejak to tu viazne 😕

silvika
19. jan 2010

ani no strasne volaco, bud tu je dialog, pripadne este horsie monolog

anina1
19. jan 2010

všetci asi presedlali na fb 😒
a simka je kde?

silvika
19. jan 2010

isla k mame ci kde nie?

silvika
19. jan 2010

ja fb len nakukam ... ale tak za usi sa sem nedaju pritiahnut

abbi
19. jan 2010

ahojte
no ja som dost na FB, mam tam vela priatelov z celeho sveta. Aspon takto mozme byt v kontakte.
no stretko by som ozaj brala. Ale tak pri zvolene by bolo najlepsie. to je taky zlaty stred. co poviete?

veva1
19. jan 2010

okolo zv by bolo super

anina1
19. jan 2010

abbi, môže byť 🙂 🙂

silvika
19. jan 2010

no tak silvia si musi najskorej pozriet kde je zvolen a co je pri nom, ale je pravda ze naposledy boli ambicie ze budu stretko ma byt niekde dolu ze juh a este juznejsie 😝

anina1
19. jan 2010

ja už som si kukla koľko to je km 😀

silvika
19. jan 2010

a ze po kom je claudika taka rychla

abbi
19. jan 2010

baby nieco som nasla.. hodila som link na stretko 😉

abbi
19. jan 2010

alebo NITRA????? 😵 ja by som brala aj NItru... su tu take rance 😉 viem vybavit

anina1
19. jan 2010

kľudne aj Nitra, len to by asi z Košíc mali trocha od ruky

abbi
19. jan 2010

no z KE sem to je tak 3 v zapche 4 hodiny. Ale bezne 3 .. podla mna to nie je tak zle 😉

abbi
19. jan 2010

aha co som nasla http://www.bobiranc.sk/

silvika
19. jan 2010

zeny ja budem kukat ponuky asi az chrusto zaspi lebo furt mamaaaaaa mamaaaa

zrzulka
19. jan 2010

abbi ten ranc vyzera super🙂

bocmanka
19. jan 2010

🙂 čaute,
presne, niečo také, čo aj deťuchy zaujme...
ja skúsim tiež rozhodiť linky, kde by sa čosi dalo,
len treba vedieť približný počet záujmcov,
ja augustom končím md, v septembri už nastupujem do práce učiť, takže pre mňa je termín v podstate hocikedy do augusta, teda okrem letnej dovolenky,
ale chorvátsko to by som vedela aj ja zabezpečiť..príp. italy

silvika
19. jan 2010

ja som za kedykolvek tiez do augusta a beriem aj italy a chorvatsko ale rozhodne nieco taketo rnacovite alebo nieco halupkovite aby to nebolo niekde pri ceste