Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lucia79
6. mar 2010

simi, presne ako my pred týždňom, 4 krát sa počúral, ja na to nemám trpezlivosť, nechávam tomu voľný priebeh
a s tými vlhčenými utierkami som tiež už čo to vyčistila, to má csiki pravdu 🙂
csiki a na akú školu chodí TM, mu závidím, že už bude mať potom, ja ešte roooook, ale na prednášky rada chodím, normálne tam zrelaxujem 🙂

veva1
6. mar 2010

Simka ak ste z toho v strese,daj plienku a skuste neskor. aby neslo na koberec,spominala znama ze dala hrubsie gate dole do ponozky aby nevytekalo

csikike
6. mar 2010

luci, chodi na SPU, technicka fakulta
inac baby, pamatate si, ze vlani mal tomi grcacie obdobie a tak, no vyzera to tak, ze mu nepasuje kde su UM, odkedy neje kase a nepije nutrac, tak negrca a ani alergiu nema, teda, vlani o takomto case uz bol vyhadzany a teraz este nic... tak som zvedava, ale dufam, ze to volo tym UM

simka9122008
6. mar 2010

No fakt neviem čo robiť, či to skúšať ďalej, alebo dať plienku, uvidím do kedy bude trvať moja trpezlivosť

veva1
6. mar 2010

Alebo latkovu plienku

lucia79
6. mar 2010

ahaa, to je bývalá mechanizačná fak., tú má absolvovanú MM 🙂 dokonca tam chodieval na štátnice do komisie, niekedy... a preto si myslím, že sa nemusí ničoho báť, tam majú záujem, aby to ľudia robili, nie ako u nás na fakulte 😒

csikike
6. mar 2010

veva, ja aj pri malej latkujem, a podla mna aj tomi sa preto tak skoro oducil od plienok, cele leto sme boli na nudistu a von sme mali latkovky

simka9122008
6. mar 2010

No čo je horšie že ja ju nechávam v tom popišanom a jej to vôbec nevadí

veva1
6. mar 2010

Ja som dala tomovi plienku prec ked ukazal na zachod a vycikal sa. od vtedy je bez. ale urcite pomohlo ze zostal hotovy,ked mu uslo a bol cely mokry. to bolo revu.

csikike
6. mar 2010

simka, tak to nechaj tak, proste nato musi dozriet 😉 , skus znova o par dni, ak ti to nesuri
luci, hej, je to lahsia skola, vraj hlavne baby to tam maju bez problemov... no, ja tisko verim, ze so statnicami uz problemy robit nebudu

bzuco
6. mar 2010

simi..nerieš - proste na odúčanie ešte nedozrela, to chce čas

simka9122008
6. mar 2010

Tak už som jej dala plienku, vyskúšam to tak o týždeň, uvidíme

alinka76
6. mar 2010

ahojte, tak my na nočník nehrozí, ani videť ho nechce, keď vidím že tlačí, tak aj chcem doniesť nočník, ale len na neho pozriem vtedy a už kríčí "heš". tak to neriešim, jedného dňa ho nhádm napadne sa aj pýtať. kamoška má dcéru augustovú a stále sa nepýta, tak čo narobím, nebudem stresovať jeho a seba. iba chytí nejaký blok a narobím mu problémy s vyprázdňovaním.

lucia79
6. mar 2010

alinka, to isté robí aj Maťo, keď ho zbadám, že tlačí, posiela ma preč... naposledy som sa chystala do školy a malý stál na chodbe a tlačil, hovorím mu, čo robíš? a on že, choď do školy! 😅

veva1
6. mar 2010

A este ma napadlo simi. tomo uz tak casto necika.pokial pije priebezne a nenaloga sa tak cca kazde 2hodky. takze aj toto pride u kazdeho inokedy a potom je uz odplienkovanie lahsie. a este tomo ked sa pocikal nepustil vsetko,tak sa stalo ze chvilu na to cikal zasa. tak ked sa vam pocikaju tak dajte este na nocnik pre istotu.

simka9122008
6. mar 2010

No ona pije čaju dosť a tieť si myslím že keď sa aj pocikala tak z nej nešlo všetko, no hneď som ju dala na nočník, no ani toho sa tam nevycikala, podľa mňa ešte nato nedozrela 😒

ajula25
6. mar 2010

ahojte
nočníkujete? aj my. striedavo, raz dobre inokedy horšie. Uvidíme. No dúfam, že sa to zlomí a bude sa už pýtať normálne. On mi síce povie že jatý (akože zlatý) - to je u neho že na nočník - ale už má cvrknuté. No čo už. To aby som mala zásobu slipov ako pre piatich....

tinyleaf
6. mar 2010

silvika, simka, tak ja mam v plane zacat bez plienok asi v aprili, ked uz bude trochu teplejsie. Teraz malemu davam este bodynko, aby nemal holy chrbat, tak by sa mi to zle vyzliekalo kazdu chvilu. Aspon mi potom date rady ako na to 🙂
A ozaj, co mate chlapcov, kedy ich treba ucit cikat postojacky? Teraz cika posediacky na zachod alebo serblik. Teda vacsinou ho davam len rano a poobede po spani. A to ako dociahne postojacky na zachod? S nejakym stupienkom?

telinka
6. mar 2010

ahojte 🙂

tak my sme od vcera vecera doma , skratili sme si o 1noc , lebo peti sa tlacia stolicky a zacala dooost kaslat , takze radsej sa nevyspim doma ako u cudzich 😅 vsetci sa vylyzovali do blba , miska vyzera jak stary homer simpson....ma vypalene luziarske okuliare na ksichte inak vsetko po starom 😉

bocmanka
6. mar 2010

peknú sobotu všetkym
tak ma dnes plesáme...
jediné dobré mám vlasy,
inak mám po týždni angíny vyliaty herpes, a nie jeden ale dva..
ksicht otras, len pretapetovať..
som len rýchlo nakukla, malú mám u našich, ja tu upratujem výbuch
chlapi sú na lyžiarskych pretekoch na remate, už by mohli aj dôjsť, nech sa manžel vyspí,
šak bude večer ak vygrcaný rezanec, už ráno o siedmej odchádzali,
ja som si ešte ľahla k romy a spali sme do pol deviatej
ešteže aspoň 1 dieťa má rozum a je spavé..xi
😎 😎 😎
som sa vytočila inak včera, platíme im úrazové poistky a viete koľko dostal matej za zlomenú kľúčnu kosť a 2mesiace liečby?....175 eur...smiešne..

silvika
6. mar 2010

csiki tie vlhcene utierky, mam aj ja odskusane po psoch 😝

bzuco
6. mar 2010

boc - tieto úrazové poistky sú blbé...my sme to zrušili ked si malá rozbila ako 3ročná hlavu - rovno na čele má 3cm jazvu - vraj dievčatám to berú ako trvalý následok - že uberá na kráse...a vieš koľko dostala? 300,- SK...to mesačnú poistku sme platili podstatne viac 😠 😠 😠
tak som sa naštvala a je to zrušené - dali sme jej len sporenie

simka9122008
6. mar 2010

no tak s poistkou mám aj ja blbé skúsenosti, nám ani za úraz nič neuhradili aa tiež mal malý rozbitú hlavu 😝

janka1874
autor
6. mar 2010

tak sa aspoň na rýchlo hlásim
cez deň ma likviduje Sendy a v noci Viki tie deti sa asi dohodli že si zlikvidujú svoju mamu definiftívne

našťastie poobede sa mi podarilo Viki uspať skoro na 2 hodiny a tatik so Sendy išli na nákup tak som si pospala no málo bolo ☹

janka1874
autor
6. mar 2010

simi tak počkaj na jar keď bude trošku aj teplejšie

no a k poistkám ja to vôbec nemusím lebo to oni by len brali ale keď majú niečo zaplatiť tak to im po prvé trvá a po druhé dajú len smiešne peniaze

simka9122008
6. mar 2010

Konečne večer

janka1874
autor
6. mar 2010

no simi ja už si ani to nemôžem povedať ☹

lenka85
6. mar 2010

simi podla mna to neuponahlas. Ona na to musi prist sama... jani som na tom podobne...

csikike
6. mar 2010

baby, nedame stretko buduci tyzden v NR?

bzuco
6. mar 2010

kokso ako sa do mňa obuli
si človek ani svoj názor nemôže povedať, lebo hned je zlý 🙄 🙄 😠 😠 😠

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...