Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
17. mar 2010

fotky su super mozem aj ja dat? Ako?

abbi
17. mar 2010

ahojte.. tak zajtra mame vsetky povinny oddych od kona 😀 vraj to budu menit. tak som zvedavaa 😉

nas natan je total lenivy. Na motorke prejde asi 20 m a potom uz "NEVLADZEM" ... ale neriesim to.
Boc ako sa da pridat fotka do toho decembroviek.. ja si uz nepamatam ten kod... ci co to je.
Telinka sa nam tu flaka.. kde jeeee ????
BOc ides zajtra do BA? ja zial nemozem, moj muz zabudol na jedno dolezite stretko, tak musim byt doma ☹ nam to stretko asi nikdy nevyjde... ja to uz nechapem ☹

simka9122008
17. mar 2010

To mi aj vyhovuje aj tak nebudem mať čas sem nakuknúť 😝

bzuco
17. mar 2010
aadula
17. mar 2010

ahojte,

čítam, že niektoré deti sú teda šikovníčkovia 🙂

Náš drobec, je tiež v poslednom čase riadne umrnčaný, za všetko reve, všetok je "moje" ..keď mu neprepneme na ten program čo chce pozerať on..reve...nechce sa obliekať...potom zas vyzliekať...no veselo je niekedy 😅 Z pohára vypije vodu, ale tak, že mu musíme pohár držať...a jesť...on chce "sám" ale ani v jasličkách mu nedovolia..ale snahu teda má... Obliecť sa nevie, len vyzliecť..aj to len gaťušky a napr. vestu čo sa dáva jednoducho dole... minule som ho poslala, nech si dá dole slipky..tak sa pekne povyzliekal a zobral ich do koša na špinavé prádlo..taký bol podarený 🙂

bzuco
17. mar 2010

baby-tak my sme hádam na dobrej ceste zbaviť sa plienok 😵 😵 😵 😵 😵
malý sa dnes nešiel dohrať s takou malou brúskou, čo mu dal MM - a povedal mu, že zajtra ak nebude mať plienku a bude sa pekne pýtať cikať, tak že ked sa vráti z roboty, budú spolu vŕtať 😀 ...tak som mu pekne povedala, že ak chce vrtačku, musí sa pekne pýtať cikať a on sa 2x po sebe pýtal - normálne mi povedal - "cikať" 😵 😵 😵 😵 ...posadila som ho na nočník a bolo to 😵 😵 😵 😵
ešte ho zajtra presvedčiť, aby si obliekol slipy, lebo ich nechce ani za toho 😝 ...a ked nie, bude len v tepláčkoch 😀
tak ak to zajtra pôjde tak ako dnes, do týždňa hádam bude malý bez plienok 😉

bzuco
17. mar 2010

takže od nejakej 4tej až kým nešiel spinkať - o 7mej - tak sa nepocikal a 2x sa pýtal 🙂

janka1874
autor
17. mar 2010

ahojte
nevládzem Vás prečítať ale dnes sme boli u brášku na návšteve všetko by bolo super len tá sendy to je des toto jej správanie mi zas kľakly nervy a aj som sa poriadne vyrevala na návšteve no ale ten vreskot je už nad moje nervy ale ináč Viki bola úplne ukážkové dieťa zlatučká aj spinkala čo som sa teda obávala ako to bude zvládať v cudzom prostredí no Sendy ma sklamala tak mi je z toho smutno tak idem ku nej a ako som čítala zajtra nám nebude ceký deň fungovať kôň tak maximum na FB sa stretneme 🙂

ajula25
17. mar 2010

Bzuco tak super. Šikovníček. Náš sa pýtal kakať ale už neskoro. No predsa. Ale aj ja verím, že už iba lepšie a lepšie bude.

Ja pozerám modré z neba...jáj. Zomrelo im bábätko. Smutnéééééééééé 😢

ajula25
17. mar 2010

jaký zlatý je malý Janko hraško 😉

Jani snáď to čoskoro Sendy prejde a bude dobre. Vydrž. Mne tiež niekedy pretekajú nervy. Potom si uvedomím, že sú to somariny a mala by som inak reagovať. Ale v tej chvíli.....aaaaaaaaaa. Mňa tiež vytáča vreskot...

abbi
17. mar 2010

bzuco zlaty je maly 😉 😉
Jani, musis ty polavit.. a nerobit si taku tazku vedu z toho, ona - Sendy velmi dobre vie ako na teba, vie ze tym si vypyta tvoju pozornost, potom sa rozculujes a tak... jednoducho si ju nevsimaj a skus mysliet na nieco ine. Ak my sa vytocime potom ako chceme od deti, aby sa nenervacili.. aj pre nu je to asi cele tazke. Jednoducho skus byt menej narocna na seba a aj na nu... verim, ze to zvladnes. a nezabudni... toto najviac pomohlo mne : JE TO LEN OBDOBIE, ono to prejde 😉 😉

telinka
19. mar 2010

jeeeeeeeeeeeeej ja som prvaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

abetka
19. mar 2010

konecneee 🙂

simka9122008
19. mar 2010

Vitajte kočky vo vinovenom koňovi

bzuco
19. mar 2010

no čaute
sa tu trochen orientujem 😝

bzuco
19. mar 2010

tak odplienkovanie ide fajn, pokiaľ nemá plienku, krásne sa pýta, aj ked niekedy nestihne 😅 , ale včera sme mali len 1 nehodu, aj to som ho nepočula kričať, lebo som umývala riady 😀
ale ked má plienku - ked sme von - ani ho nenapadne mi povedať, že cikať - krpec malý 😀

aadula
19. mar 2010

ahojte, som sa sem ledva prepracovala 😀 cez mozilu ma nechcelo pustiť..ale opera ma pustila 😉

telinka
19. mar 2010

aadul ja sem cez mozillu trafim v pohode 😉

aadula
19. mar 2010

teli, mne to nechcelo ukázať..musela som cez operu..a ked čítam, že to ide cez mozillu nedalo mi...tak som to cez google hodila..a hodilo mi dvoch konov..cez jedného ma nepustilo a cez druhého ano ...teda na jednom ešte stále ukazovalo, že prerábajú stránku ....

janka1874
autor
19. mar 2010

jeeeeej čaute máme to tu vynovené

veru abbi máš pravdu musím poľaviť ja som hlavne na seba prísna a asi až moc aj mama mi to stále hovorí

dnes išla konečne Sendy sama spať ku našim už neprotestovala a zatiaľ nevolali že treba pre ňu ísť tak zajtra sa púšťam do jarného upratovania

dnes sa možno aj sem dostanem trošku sa tu poorientovať

csikike
19. mar 2010

ahojte, fu, aka zmena... 😲

bzuco
19. mar 2010

akurát pozerám že sa mi riadne scvrkol počet príspevkov 😝 😝 😝 😝 😝

csikike
19. mar 2010

baby, aj vy vidite moju fotku tak divne?

zucha
19. mar 2010

Csiky, ja vidim len tvoje oko 😀

simka9122008
19. mar 2010

tak už sa dúfam blízka na lepšie časy, drahý v stredu odchádza do iného mesta a inej robotky, jupííííííííííííííí a už mám rezervované aj svadobné šaty

simka9122008
19. mar 2010

tak už sa dúfam blízka na lepšie časy, drahý v stredu odchádza do iného mesta a inej robotky, jupííííííííííííííí a už mám rezervované aj svadobné šaty

simka9122008
19. mar 2010

tak už sa dúfam blízka na lepšie časy, drahý v stredu odchádza do iného mesta a inej robotky, jupííííííííííííííí a už mám rezervované aj svadobné šaty

csikike
19. mar 2010

simka, hihi, to sa tak velmi tesis, ze to posles 2x 😉

simka9122008
19. mar 2010

uff sorry 😝 😀

janka1874
autor
19. mar 2010

csikike ja mám fakt divne tvoju fotku ale keď ju mám v okienku s popisom tak tam je normálna teda taká ako stále

simi ty sa veľmi tešíš však?

mne to tu nejako mrzne

ženy Sendy vraj zaspala úplne v pohode a bez plaču tak sa tešííííím

simka9122008
19. mar 2010

Jani super