Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
29. mar 2010

sak uz davno tu byva nestihatelne neprecitatelne 😝

silvika
29. mar 2010

a letny cas sa vam ako dari dostat do rezimu nas vcera zaspal v aute tak na pol hodinu takze o deszatej vecer zaspal, ale dneska sa sice povaluje ale uz je po jednej a nespal tak neviim aby mi nezaspal o pol tretej

lenka85
29. mar 2010

no u nas to Tomimu dokonca pomohlo, aj Hanka sa vcera tvarila spokojne, ze to pochopila,ale dnes sa este hra.... nechapem, uz mala byt pomaly vyspata

ajula25
29. mar 2010

silvi u nás letný čas v pohode. Síce večer zaspal až po 21.00, ale spal do rána 7.30, tak pohodka....

janka1874
autor
29. mar 2010

no u nás je to také všelijaké síce naobed Sendy nezaspí tak ako predtým ani nie do 5min,. ale dá sa horšie je večer včera špekulovala tak uvidíme a Viki je to zatiaľ jedno 😀 😀 😀

bocmanka
29. mar 2010

🙂 ahojtee
nám posun času prospel, vstávame o 8.15, spíme cez obed nejakú 1,5h a večer o pol deviatej..

ja dnes tri práčky, to stačí že sme tri dni preč cez víkend a dovi dopo..

silvika
29. mar 2010

boc to mas super spacku,
kde tol secko susis ? mas aspon tri balkony?

abbi
29. mar 2010

silvika na susenie je super SUSICKA 🙂)) vrelo odporucam 😉 ja viem vyprat aj vysusit aj 5 praciek denne ak treba.
my sme hore klasicky, aj na obed pekne zaspal a vecer uvidime dnes.. ale velky chalani mali dnes VEEEEElky problem vstat. to bolo hrozne. tak uvidime co bude zajtra

silvika
29. mar 2010

a to mas potom hned suche? my nemame ani umyvacku nieto susicku, de by sme ju dali, jedine na balkon asi

tinyleaf
29. mar 2010

ja tiez susicku chvalim 🙂 nemusim uz malej ani nic zehlit, len to poskladam a ulozim.\

abbi
29. mar 2010

hej Silvika, iba poskladas a ulozis, ako pise Tiny... skvelaaaa vec.

janka1874
autor
29. mar 2010

silvi zdieľam názor že kde by som to dala ja ani balkón nemám 😀 😀 😀

telinka
29. mar 2010

ahojte 🙂

u nas posun v pohode , peta sa "prešaltrovala" automaticky, ako hodinky riadene signalom 😀 😀 😀 vstala po siedmej aj naobed isla o 12tej a pohoda 🙂

ja milujem vonu ususeneho pradla z vonku a aj v zime ked mrzne - to ked donesiem ta vona pravonia cely dom, ale asi si casom, ked sa pracka pokazi kupim susicku , lebo to zimne susenie je nekonecneeeeee , teda susim vyhradne vonku 🙂

bocmanka
29. mar 2010

🙂 tak ako píšesilvi..
my nemáme myčku nieto ešte sušičku..

možno časom, aby sme šli s dobou..

aadula
29. mar 2010

ahojte, my sme ranné vstávanie zvládli, dokonca celú noc pekne spinkal, len ja som už naučená asi, že ho sledujem či čo..tak som bola často hore...ale včerajšok mal riadne popletený so spinkaním..nechcel spať cez obed a zaspal mi v kočíku po ceste k mojej mame...tak ako sa zobudil najedol sa slaných rybičiek /tie čo sú s tyčinkami spolu/ potom ešte jedol ryžu s kuraťom a už po ceste domov sa sťažoval, že ho boli brušo...a doma to všetko vyvrátil..skôr som sa zľakla..ale potom viac už nevracal..síce som mu dávala len čierny čaj..nedala som mu večer mliečko..ale vydržal...ráno už pil méčko...a bolo dobre cez deň ...

my tiež myčku nemáme..ale hrooozne by som chcela 😵

zrzulka
29. mar 2010

my tiez nemame susicku... to fakt netreba vobec zehlit potom? pradlo je uplne rovne??? ja ju tiez nemam kam dat takze u nas neprichadza do uvahy ale ako vynalez to moze byt super. hlavne ked odpadne zehlenie 😝

silvika
29. mar 2010

aadul a ty este vozis v kociku? sa mu tam paci? aky mas, ze sa tam aj vyspi?

aadula
29. mar 2010

silvika, on sa hrozne rád vozí v kočíku 😝 , chodíme aj na pešo von..ale to potom musíme ísť tým smerom ako chce on...dva krát sme šli domov z jasiel pešo...to bolo!!sú tak trošku ďalej.... Keď sa niekam potrebujem premiesniť pešo rýchlejšie, tak ho šupnem radšej do kočíka...a máme Demu ...to je dosť dlhý kočík aj široký...tak sa tam vmestil..trošku mu len nožičky trčali 😉

aadula
29. mar 2010

takýto

abbi
29. mar 2010

baby mam kamosku takto krasne foti.. toto je moj brat so zenou http://fotograf.bce.sk/index.php?option=com_exp...
ak by ste mali zaujem... je lacna a vela cestuje do BA ... odporucam. ja sa k nej tiez chystam ... 😉 😉
krasne fotky, ze? vacsina su to moji priatelia 😉

abbi
29. mar 2010

no vidim, ze to tam neukazalo , bracha.. on je pod portrety.. P&J...

luculka
29. mar 2010

cafte,,,wooow abbi krááásne fotky

ja sa vam idem postazovat,,,,,,som dnes uz myslela ze sa v obuve normálne rozplacem,,,a mala som teda na mále,,,
Natuš je desná,,,j už neviem co s nou,,,,nervací,,,behala po celej obuve,,,a keby len,,,aj po celom obchodáku,,,vrcala na kazdeho,,,nervacila,,,no des,,,,sa aj hanbim uz niekam chodit,,,
a viem ze sem napisete ze mate to iste,,,,ze je to obdobie vzdoru,,,,ale uz to nejako prestávam zvládat,,,,my to obdobie mame uz od narodenia 😖 😖

luculka
29. mar 2010

k tomu vozeniu,,,my sa uz davno nevozime,,,ale v sobou som zobrala kocik do Ba,,,lebo som rátala ze v aute zaspi,,,tak som ju prelozila,,,no bolo mi to smiesne,,,aká bola v nm nohy ruky jej viseli z kočíka,,, 😀

abbi
29. mar 2010

Lucul vies co mne pomahalo v takomto stave? tato veta: JE TO LEN OBDOBIE... je pravda, ze uprostred toho som si myslela, ze sa zblaznim. Ale ozaj to preslo. Natan nastastie nema take zle obdobie, da sa to cele v pohode zvladnut. Ale chalani boli taky. Hanbila som sa s nimi chodit von.. a aj som obmedzila navstevy na urcity cas... bolo to tazke, ale preslo to a su teraz SUPER 😉

len vydrzat treba... ale este si totalne pamatam ake to to bolo 😝 😝

aadula
29. mar 2010

tak moj chlap je pohoďák...sa rád vozí 😀 ..Paťka keď mala dva a pol roka, tak sme už zrušili kočík úplne ...Samino ten sa bude ešte hádam aj ako 4 ročný vyvážať 😅 On sa rád obzerá a sleduje okolo seba všetko /samozrejme s fľasou v ústach/ to ho neviem odučiť...

aadula
29. mar 2010

lucul, aj mne to Samko robí...keď je "v kočíku" tak je v pohode..alebo na rukách, ale akonáhle ho dám dole...tak si robí čo chce...a keď nie je po jeho..tak spustí reeeeeev!!!

luculka
29. mar 2010

abbi dik za podporu
ale ona nemá ze sem tam taký den,,,,ona ho má kazdý taký,,,,,pomali uz ani nevie normálne rozprávať,,,len s revom,,,,vsetko 😢

zucha
29. mar 2010

my tiez mame susicku a neviem si to vynachvalit. Periem, ususim a o hodinu a pol mam pokoj od pradla.
Zrzul, pradlo je dost pokrcene, hlavne ak ho hned nevyberies. Ale ked das dobry program a hned po ususeni pradlo krasne poskladas, niektore veci zehlit nemusis. A pradlo je hlavne uplne makke. A uteraky................fuuuu, nemam slov. Su uplne super.
Lucul, nasa Ani az taketo zle obdobie mala, ked mala rok a pol. Kati mala vtedy tri mesiace a normalne som mala dni, ze som nesla medzi ludi, aka bola zla a neposlusna. Teraz sa jej to vratilo, ale trosku v inej variante. Skor je to take, ze nieco chce, vzapati to nechce a potom sama neviem, ci to naozaj chce alebo nie a je nervozna. Ale ked to porovnam s tym, co bolo predtym, tak je to slaby odvar.

zucha
29. mar 2010

fakt a ku kociku 😀 😀 😀 😀 😀 Anicka ho nepouziva od jedneho roku. Ale teraz, ako sme leteli na dovolenku som si zaobstarala dvojickovsky sportak a cuduj sa svete, normalne v nom sedela, tak som bola nadsena. Bez toho by sme presuny po letisku a prestup nemali sancu zvladnut. A aj vylety v nom absolvovala uplne perfektne.

luculka
29. mar 2010

jeeej zucha no zase som to prešvihla teraz pozerám ze si tehu,,,a ja som sa ta na FB pýtala ci sa vám dari 😀

GRATULUJeeeeeem