Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
8. jún 2009

🙂 nie zucha ide na alexandrovcov...čo majú v blave koncert

janka1874
autor
8. jún 2009

jaaaaaj už chápem boc no tý sú tiež dobrý

alinka my sme tak fotili teraz keď sme mali mini košické stretko Simka a Sendy išli po chrumkách ako kurky 😀 😀 😀 😀 sme si z nich robili srandu drahý bol ako návnada a my sme fotili ako šišnuté ale Luky ani vtedy moc neobsedel on si zobral a išiel ďalej 😀 😀 😀

ale aspoň si mi pripomenula že chrumky chcem kúpiť 😀 😀 😀

janka1874
autor
8. jún 2009

moje dieťa spí a mne sa tak nechce pratať že hrúza ale bodlo by no po tomto pracovnom víkende som k.o. 😀 😀 😀

bocmanka
8. jún 2009

😉 jani ja nerobím ničovééééééééééé nič, keď vstane romy, trošku popracem, aby sa nepovedalo...
a pôjdeme trošku von...

janka1874
autor
8. jún 2009

a už som sa definitívne rozhodla že nebudem chodiť do novembroviek kým sa nenarodia drobčekovia lebo to ich debatovanie o váhe ma zničí a idem si užívať tehulkovanie nech už vyzerám ako vyzerám na váhe som moc nepribrala tak sa budem aspoň tým uspokojovať a po pôrode to budem riešiť ak to nepôjde samo dole a je to som sa práve rozhodla

bocmanka
8. jún 2009

😀 a dneska bude po náročnom víkende všetko iba trošku...

silvika....som si ťa kuk v albume, tak ty a zrzul budete reklama na vycudnuté maminy na md....ja keď sa k vám postavím..no s vami sa radšej nefotíííííííím.....45 kg aj s topánkami....xixixi
😀 😀

janka1874
autor
8. jún 2009

no neviem či dnes niekam pôjdeme lebo je také všelijaké počasie
no mne treba piecť rybu lebo včera som ju vybrala z mrazáku ale kedže sme neboli doma tak som ju nerobila ale tak sa mi nechce možno neskôr keď pôjde Sendy opäť spinkať 😀 😀 😀

bocmanka
8. jún 2009

😉 ž vycudnuté.... 😀

😀 vychudnutéééééé

😀 jani máme rovnaké myšlienkové pochody, ja vždy v pondelok riešim svoju postavu a potom sa na to vyse....
a dám si jablko...

silvika
8. jún 2009

no naaaahodu mi kludne zo desat prihod a mozeme sa fotit jak besne .... 😉 vcera sme boli v ZOO no sme si "uzili" sak chalana nemozemvypustit z kocika, lebo jasne, ze ide uplne inam ako ma ....

janka1874
autor
8. jún 2009

jooj boc to je nie len dnes riešim ale už asi týždeň ale dnes som urobila rázny krok a keď som včera videla drahého sestru tiež mi to moc nepomohlo ale čo už nečakám že ju zas tak skoro uvidím aj napriek tomu že je malej krstná tak kašle na nás teda hlevne na malú do nedávna bola výhovorka že chodí do práce a teraz je od začiatku tehotenstva doma ale neunúva sa prísť a mňa už nebaví vnucovať sa jeho rodine

bocmanka
8. jún 2009

😀 silvika...ja do teba zo desať prilejem...pohárikov a fotenie si aspoň užijeme....xixixxi

silvika
8. jún 2009

poharikov? fihaaa no desat zvladnem maximalne tak mineralky a to asi esre s prestavkou na odpustenie

janka1874
autor
8. jún 2009

zas sa tu žúruje no teda a ja budem akurát tak slintať pri Vás 😀 😀 😀 😀 😀

silvika
8. jún 2009

janka sak pozruvoat mozeme aj s bruchom, niektora od muza ina od jedla .... cerstvy vzduch s nami porobi divi

telinka
8. jún 2009

aaahojte dievcata 🙂
jaj normalne hic dneska u nas vonku 🙂
balite sa balite..ja zacnem az vo stvrtok ale neznasam to uz od pondelka 😀

janka1874
autor
8. jún 2009

telinka ja len uvažujem čo by nám bodlo pre malú
a tu je nejaká kosa do kelu a pritom malo byť už dnes všade pekne teplúčko
a ja som ako mechom udretá dnes

silvinka veď men pálenku netreba na to aby som sa zabavila ale tešila som sa že zapijem dcéru no zas to nestíham (totiž nepila som od kedy som bola tehotná so Sendy potom kojenie a ledva som dokojila zas tehotná) no nerátam občas jeden pohár vínka

telinka
8. jún 2009

jani a to ides este len sendy zapijat , alebo vies co my nevieme??? 😕

janka1874
autor
8. jún 2009

nie to som ešte Sendy nezapila a ešte nič nevieme ale tajne dúfam, že vo štvrtok na poradni sa dozviem 😀 😀 😀

abetka
8. jún 2009

Ahojte. TAk ja sa rychlo len ozvem Mam obe eti chore, Alzbetka ma dalsiu varku ATB a Tomas tiez . Strasne kaslu a Tomasko je strasne nervozny a zly 🙄
Ja zhanam sportovy kociarik alebo nejake dobre golface za rozumnu cenu a aj s fajn vybavou, ale asi chcem vela muziky za malo penazi, lebo sa mi nic nezda. Nemate nejaky typ?
Pekny den vam prajem

janka1874
autor
8. jún 2009

abetka ja som túto tému riešila nedávno tu s našimi žienkami a strašne veľa má kočíky od dema
mne sa konkrétne pozdával tento a zistila som že ho má aj telinka a anina a podľa všetkého ten čo má anina od nej kupujeme lebo claudika v ňum už nechce sedieť

http://kociky.dema.sk/produkty/kociky/dema-city

ja som tiež hľadala niečo nie moc drahé ale moja podmienka bola aby bol polohovateľný

janka1874
autor
8. jún 2009

a koré uzdravenie detičkám

ajula25
8. jún 2009

Ahojte
no páni. ste sa rozpísali. Tak aby som upresnila počet. Dokopy nás bude 16 ale od nás decembroviek 15. 16je nás aj s kámopšou Glor.... 😉
Baby a nebláznite s prekvapeniami....ja som rozmýšľala čo by som vytvorila, ale nič ma nenapadá....
Jani super si to poriešila. Kašli na váhu, užívaj si tehulkovanie, lebo ako si pamätám, písala si že posledné, tak aby si mala krásne spomienky 😉
a nebojte, nejako deti prinútime aby sa držali chvílku pokope.... 😉

ajula25
8. jún 2009

abetka no máš to pestré....skoré uzdravenie detičkám....

Inak Jani ideme spolu alebo zvlášť? My sme plánovali vypadnúť okolo 10.00 z KE. To by tak vyšlo aj s prestávkami, že dorazíme cca 15.00 - 15.30 hod. No samozrejme podľa toho aké budú cesty, lebo piatok určite nebudú prázdne...

bzuco
8. jún 2009

ahojte

sme sa vyvenčili a malý si už odfukuje 😉

abetka...ja som kúpila ne inzerát demu flesh a je dobrá 😉
polohovanie nôh aj chrbátika, väčšie kolesá, nie také pidi a super teplý nánožník

bzuco
8. jún 2009
centik
8. jún 2009

ahojte,

Telinka ma novu fotku 😉
aj Ajulka, ale taku zvlastnu 😅

ajula25
8. jún 2009

centi no celá ja... 😀

centik
8. jún 2009

ajul, ale nemas sedive vlasy, ze nie? 😅

centik
8. jún 2009

bzuco a ty si nekupovala nejaky iny golfac na inzerat? predtyM,?