Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
8. jún 2009

tak toto vie len boc asi. boc kde si? ako to je?

janka1874
autor
8. jún 2009

no ajula tie sa mi väčšinou daria ani neviem ako ale keď silou mocou nejaký chcem tak to určite nepôjde

csikike viem veľmi dobre ako to vie nas.ať ja už som minule povedala že možno skôr sused čo ma počuje mi príde odpovedať a on proste ničovaté nič

telinka
8. jún 2009

no len aby potom boc hlava nepraskla 😀 😀 😀

alinka76
8. jún 2009

centik, ani ja nie 😖 , ja len vravím ako to funguje 😀 😀 😀 😀 😀

ajula25
8. jún 2009

jani však hej. ono to je tak. Ak by si niečo vtipné, alebo dvojzmyselné povedala iba tak ani ti to nepríde...ale ako náhle máš zadanie...no nič!

csikike
8. jún 2009

ali, ved to, ze ak to ma hadat moj dryh tak nenapisem nic a ak vy, tak pisat prasaciny mi pride divne, lebo podla toho sa asi nespozname

alinka76
8. jún 2009

ani my sa nevieme hádať. väčšinou to dopadne tak, že sa nerozprávame a potom sa skľudní atmosféra a vyrozprávame sa z toho. ale občas by som si chcela na muža povrieskať 😀 😀 😀

zrzulka
8. jún 2009

Ali ale to potom nemozeme na seba pisat pikantnosti, ved sa vobec nepozname. Ja neviem takmer nic ani o kockach s ktorymi sme sa stretli🙂)))
Boc jak to teda je??? Kde si??? citas pikantnosti?

alinka76
8. jún 2009

csiki, napíš dačo zo svojej mladosti, čo si vyviedla, alebo čo sa ti stalo, že kde máš nejaké znamienko krásy, akú jazvu máš a tak napr.

ajula25
8. jún 2009

ali tak u nás to funguje podobne. Raz za čas sa vyventilujem ale to je málokedy. Inak si poplačem, nerozprávame sa a potom sa to rozplynie ako hmla a ostane to visieť vysoko nad nami....niekedy si to vyříkame....ale nekričíme po sebe, taniere nehádžeme....aj keď niekedy by som tak niečo šmarila po ňom 😝

csikike
8. jún 2009

baby, ja koncim, uplne ma ta voda zmohla

telinka
8. jún 2009

tak mna prave napadlo ze mozem napisat kolko mam pneumatik 😀

zrzulka
8. jún 2009

No my sa niekedy aj mlatime🙂))) Ale to len tak z lasky🙂)) to nikto nepochopi tak to nebudem rozoberat. my sme jak deti co uz s nami. Ale take ako tichu domacnost tak take nieco nepoznam, lebo to aj keby som sa mala akoze na muza hnevat tak ja to neviem. mna to hned prejde lebo on vie ako na mna. Vo vseobecnosti sa neviem dlho na niekoho hnevat. nemam rada napatie vo vztahoch.

janka1874
autor
8. jún 2009

no u nás ja začnem normálne rozprávať ale tým že vôbec nereaguje sa štartujem a pridávam na hlasitosti ale potom zistím že ma má hlboko ďaleko tak z ničoho nič prestanem a jednoducho s ním niekoľko dní vôbec o ničom nerozprávam len o malej a tak ale to mi tiež vadí lebo potom je veľa veci nepovedaných a to nie je dobre

zrzulka
8. jún 2009

teli🙂))))))))))))

janka1874
autor
8. jún 2009

no žienky idem aj ja spať lebo ráno o 6-tej potom nevládzem oči otvoriť
dobrú noc

csikike
8. jún 2009

ali, ja som bola suchar, ja som nic nevyviedla

zrzulka
8. jún 2009

Aj ja sa lucim. Boc sa uz asi dnes neukaze, nevie sa odlepit od ps-iek🙂))verim ze je to zaujimave citanie....

csikike
8. jún 2009

teli 😀

alinka76
8. jún 2009

Teli, ja aspoň raz mesačne v hlave riešim rozvod, ale potom to zase prejde, my ženy sme strašne impulzívne a ja asi obzvlášť, lebo myslím strašne dopredu, že čo mu poviem, keď príde domov a že mu všetko vytmavím, že čo spravil, alebo kde bol a keď dôjde, tak ma vždy akosi dostane tou svojou povahou, že na všetko zabudnem 😉 ale občas mu to pripomeniem, že na čo som už zase myslela a má zo mňa dosť, že čo ma nenapadne.

teraz ma napadlo, že pikantnosti - moje najzaujímavejšie miesto kde sme sexovali - len pozor, aby to bolo s terajším partnerom, nech sa neurazí, že to nebolo s ním 😀

alinka76
8. jún 2009

csiki, bifloška?

telinka
8. jún 2009

vidis ali tak to ma este nenapadlo za tie roky , myslim rozvod ani zo srandy....neviem ci by som takeho este nasla 🙂

alinka76
8. jún 2009

Teli však to, vždy si poviem že mám zlatého muža a že by som ho nevymenila. však ti vravím, že ja myslím strašne dopredu a vždy rozoberám najhoršie scény. môj keď niekde cestuje, tak som vždy na nervy a bojím sa o neho a myslím na najhoršie scenáre... ani nemusím písať, na čo myslím 😒 😒 😒

csikike
8. jún 2009

ali, to som chcela aj ja, teda to najzaujimavejsie miesto
nie, nebola som bifla, ale nic take som nevyviedla...

ajula25
8. jún 2009

ali tak v tom sme totálni suchári....myslím to miesto a sex... 😝

ajula25
8. jún 2009

teli nenašla. každý je exemplár 😉

ajula25
8. jún 2009

tak idem aj ja do hajan. zasa budíček o 6.00 tak aby som nezaspala adecko niekde po byte sa bude túlať a otvárať DVD 😀

zrzulka
8. jún 2009

Joj ali tak tych zaujimavych miest bolo viac nez dost🙂))) No mne sa niekedy stava ze poviem muzovi ze tu a tu sme boli a a muz len cumi. nakoniec mi dojde ze som tam nebola s nim. Trapaaaaaaaaaaas. Ale nastastie sa chapeme, ved ja som nebola jeho prva a on moj prvy tak si myslim ze je to celkom normalne.
A o tebe by som nepovedala ze si impulzivna. Ja som tiez a strasneeeeeeeeee. Niekedy sa dokazem kontrolovat ale niekedy moja povaha zvitazi nad vsetkym. A tie rozvody napadnu asi kazdeho V nasom pripade obaja vieme ze nikdy by sme to neboli schopni spravit. lubime sa jak kone splasene🙂

alinka76
8. jún 2009

no baby, tak to na stretku vám teda poviem o jednom zážitku s mojim drahým a mravcami a tak.... 😎 😎 😎 😎

ja som zase strašne šialená aj v tomto veku a dám sa na kadejakú somarinu nahovoriť. pár rokov dozadu sme na chate hrali flašu, nechcite vedieť, čo som vymýšľala za úlohy, radšej to nenavrhujte na stretku, lebo ma už nikde volať nebudete 😀 😀 😀

alinka76
8. jún 2009

zrzulka, tak to sa mi ešte nestalo, to musel byť iný trapas 😀 😀 😀