Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
11. jún 2009

ajula, akože načo plavky? do sprchy?

zrzulka
11. jún 2009

Ali ale na tom ihrisku bude musiet byt staly dozor🙂)) takze budeme preberat stafetu?🙂))) Alebo chlapom pristavime bar rovno k ihrisku?

ajula25
11. jún 2009

no v plavkách sa budete sprchovať iba ak s cudzími chlapmi.... 😀 ale však je tam bazén. teda môžu sprostredkovať
http://www.severka.sk/2008081404-doplnkove-sluz...

zrzulka
11. jún 2009

ja beriem do sprchy len slapky🙂 na to som ja uchylna. dalsi bodik do Boc zoznamu.
Boc a ty sa ako volas vlastnym menom? nech sa nabiflujem mena ale toto aj nezvladam. ja uz teraz mam z toho v hlave gulas. A tych mien bude len pribudat a pribudat

centik
11. jún 2009

naco mena? budeme sa volat prezyvkami 🙂

alinka76
11. jún 2009

no mne sa páči toto: večer so živou folklórnou hudbou v reštaurácii ORAVSKÁ IZBA

zrzulka
11. jún 2009

Ali ja sa pridam🙂)) ja tiez rada spievam ale pocuvat sa to neda. na to ma usi len moj muz ten moj spev miluje🙂))
Ali tak my tiez slivku ale nedomacu. Alebo co pije vacsina chlapov. mali by sme hlasovat . Ten alkoholicky gulas by nedopadol najlepsie hlavne pre novacikov nie🙂

alinka76
11. jún 2009

centík, my áno a ako budeme mangelov oslovovať? chlapov si vôbec nepoznáme. tvojmu môžem hovoriť pán centík, ale nepamätám si ako vyzerá. nedáme im nálepky na prsia?

bocmanka
11. jún 2009

😵 alinka a striptérky tam nie sú, žeby sme sa priučili ako s tyčou narábať?...
alebo kto berie tie plavky, tak si vás fľašou zaplatíme... 😵

alinka76
11. jún 2009

ani my nemáme domácu slivku. síce muž má nejakú malinovicu v dielni, ale to je len pre kone dobrá, to by po 4-tom ľahli všetci a ani na stráženie detí by neboli súci 😀

zrzulka
11. jún 2009

Ajuli myslim ze na bazen casu nebude🙂

tak u nas zacalo liat🙂

glorita
11. jún 2009

cafte..ajul akurat som hladala ze kde je ten bazen ci mam brat aj plavky..ako daleko od nasho penzionu????

zrzulka
11. jún 2009

Ali presne na to som myslela. pan zrzik znie dost cudne.

centik
11. jún 2009

ze pan zrzik 😀 😀 to znie dobre

mm je lubko 😉

glorita
11. jún 2009

ozaj inak viete:
http://www.severka.sk/2008100003-pozyvame-vas.html
to sa budu deturence tesit!teda leo urcite ano 😀

zrzulka
11. jún 2009

Ali my si spravime vlastny folklor🙂No ja uz idem o chvilu sa mala zobudi. idem jej chystat papu

glorita
11. jún 2009

zrzul,tak to sa tesima horim zvedavostou 😀 si ta totizto neviem predstavit,heh

ajula25
11. jún 2009

glor neviem, popýtam sa keď budem volať. Ostávate v tom apartmáne? Cena pre troch je 37€. Pre dvoch neviem? haha

boc to by si mamusela riadne opiť aby som sa pretrčala pri tyči a ešte v plavkách 😀 a tá hanba ráno 😅

zrzulka
11. jún 2009

Glor myslis tu bambiriadu. tiez som na to vcera pozerala len som nevedela ci chcete mat kazdy program zvlast alebo budeme mat spolocny....

ajula25
11. jún 2009

jáj baby toľko aktíví nepostíhame....

ajula25
11. jún 2009

no a keby sme ockov volali tak že napr. ocko bibky? 😀

ajula25
11. jún 2009

Môj Marek tak na suseda kričal minule vonku: Kristínkin ocko!

zrzulka
11. jún 2009

Glor vies ze ani ja si seba neviem predstavit🙂)) Pred verejnostou som este nespievala. teda skoro minule ked kamoskin maly zacal nech mu nieco zaspievam, nejako som mu to vyhovorila🙂) Ja by som aj zaspievala ale chudak mama co by to tiez musela pocuvat🙂

glorita
11. jún 2009
zrzulka
11. jún 2009

Nie moj muz bude pan Zrzik. teda on o tom este nevie🙂)))

ajula25
11. jún 2009

no môj by asi protestoval keby naneho kričali pán ajul 😀

alinka76
11. jún 2009

ajula, to je jedno ako ho budeme volať, len aby sme vedeli ku komu patrí 😀

no na sobotu máme naplánovaný ten vláčik doobedu, nie? a poobede tú opekačku. teda my ešte ten náučný chodník by sme chceli zvládnuť. a možno až v nedeľu, ako bude počasie.

zrzulka
11. jún 2009

Glor to moze byt zaujimave aj Miska ma rada ked niekto tancuje. Niekedy jej pustam tu tanecnu sutaz na markize. teraz mi vypadol nazov lebo aj to nesledujem.
Ale ja folklor nemusim. na taku divocinu som zatial nedospela.

glorita
11. jún 2009

a este som kukala vcera teraz to neviem nasjt ze blizko su koniky v jednej takej akoby restike je ranc a bude tam nejaka akcia tiez

zrzulka
11. jún 2009

Ali aj my by sme chceli ten vlacik. ved na mieste cinu sa porozdelujeme kto kam chce ist a vecer spravime nieco spolocne ak bude este sil a chuti🙂