Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
19. jún 2009

a viete co je najhorsie? ze jej to ani nevadi ked je pocikana alebo pokakana.

janka1874
autor
19. jún 2009

joooj zrzulka to poznám ešte keď jej poviem že máš kaku poď prebalíme tak ešte ju aj po byte naháňam preto sa smejem že do puberty bude v plienkach 😀 😀 😀 😀 keď sa jej to tak páči

zrzulka
19. jún 2009

jani som rada ze v tom nie som sama🙂 mozno keby sme ich viac nahanali tak by sa naucili ale ked mne sa taaaaaaaaaaaaaak nechce

janka1874
autor
19. jún 2009

no aj to je možné zrzulka a ja som zas taká sklamaná keď sa mi to nedarí tak niečo na tom bude

ajula25
19. jún 2009

čaute.
mati to je supeeeeeeeeer správa. Gartulujem. Na budúcom stretku už bude zasa viac detičiek.... 😉

Nočníkovanie ani nám moc nejde. Keď ho priškripnem tak sedí aj sa vypiša, ale inak nehrozí, aby ovedal, že chce ísť na nočník. Ešte bude krútiť hlavou, že nie .... čo už. Naučí sa aj to.

silvika
19. jún 2009

my mame dneska horolezecky den, cele doobedie kamzikoval, som sa bala aj otocit, co je nejaky rychly. ale zlaty bol celkom, na to ze je take pocasie cudne, aj hic aj zamracene aj sem tam zafuka, skoro ako pri mori. vcera sme vyfasovali aj ranu, skrabol sa na ruzi tak ma teraz kriz na predlakti ... no jasne ze nereval lebo to si sam vymyslel a dokonca som mu to zakazala to vtedy aj ked tresne na beton sa nic nedeje. ako ze sa aj fakt na betone natiahol a len ze "bam" a kracal dalej.

silvika
19. jún 2009

aaa fakt martinka gratulujeeeem, a ze v lete zacinate, to uz budete pokrocili tehuliaci

ajula25
19. jún 2009

ali som dočítala teraz článok. Pekne si to napísala. aj fotky sú fajn.... 😉

silvika
19. jún 2009

hodila som na FB nejake footocky

abbi
19. jún 2009

jeeej MARTIIIII gratulujem 😵 😵 😵 😵 a ze v JULI ako si nas natahovala 😀 😀 😀

zahliadla som tu BAM 😉 😉 😉 cau po dlhom case... ty budes decembrovka na druhu 😀 😀
idem kuk fotky 😵

bam
19. jún 2009

abbi, som strasne zvedava kedy sa to narodi, len dufam, ze nie 3.12, brala by som trosku skor, koniec novembra. No december bude u nas vzdy vynimocny mesiac 😀

ajula25
19. jún 2009

mati fakt. mi napadlo, že si sa bála že ako dlho to bude trvať, kým sa podarí 😀

alinka76
19. jún 2009

no veru sa nám rozrastá klub bábätiek. kto rodí najbližie? asi tinyleaf, že?

abbi
19. jún 2009

bam... moj adamko sa narodil 30 novembra ... a je to super, lebo do vianoc som uz bola total fit 😉 😉
ja kebyze .... ale iba KEBYZE... este raz tak opat by som chcela babo tak oktober/november... to su najkrajsie vianoce.. babo pod stromcekom 😵 😵 😵

bam
19. jún 2009

Sme boli tento tyzden u doktorky, mame 81 cm a 9,5 kg, Danilko je drobunky od narodenia, ale pekne rastieme, to je dolezite, tak som rada 🙂

ajula25
19. jún 2009

no veru, najkrajšie vianoce boli v roku 2007. Nič som viac nepotrebovala, dostala som krásny darček a ten sa mi nezničí, nezunuje, nepokazí....jáj. Nostalgia 😅

ajula25
19. jún 2009
silvika
19. jún 2009

zeny takto vianocujete ?

ajula25
19. jún 2009

silvi ako? asi nechápem 😅

ajula25
19. jún 2009

jáj, že teraz a vianoce? tak si to myslela?

alinka76
19. jún 2009

silvika spomíname.... nám Samko doprial ešte sviatky doma a potom šup šup rodiť. a silvestrovala som v nemocke, pozerala som na ohňostroje v meste, aj to malo pre mňa krásnu atmosféru.

silvika
19. jún 2009

tak taaak ajul

aadula
19. jún 2009

lucul ďakujeme za tričkoooooooo https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bam
19. jún 2009

ajula 🙂 , musim doplnit nove foto, aj drobca v brusku, uz mame par foteciek 🙂 pre mna je december najkrajsim mesiacom, aj zimu mam celkom rada, teda sneh 🙂

ajula25
19. jún 2009

a ja som mala štedrovečernú večeru v nemocke. ale krásne bábätko pri mne...jáj nezabudnuteľné! a nemusela som doma nič robiť! Toto boli Vianoce! 😀

aadula
19. jún 2009

my sme sa doobeda boli kúpať tu u nás na krytej plavárni...najskôr malý robil krik, najskôr sa bál pani pokladníčky, potom plavčíčiek...asi má strach z bielych odevov...pravdepodobne sa mu to zafixovalo z nemocnice ☹ , ale potom sme ho zobrali do vodičky..a potom keď sa mu zapáčilo..zas plakal lebo nechcel ísť von 😅 nakoniec sa čľupkal s ocinom a ja som sa trošku opaľovala na terase 🙂

ajula25
19. jún 2009

ako sa majú Boc? Je im už lepšie?

aadul ko zapózoval.....zlatý 😉

ajula25
19. jún 2009

malo byť ako nie ko 😅

aadula
19. jún 2009

ajulka...no dalo mi zabrať..odfotiť ho z predu 😀 toto som ledva cvakla a už mrnkal...bol unavený z tej vody asi...trošku sa najedol a hneď zalomil

silvika
19. jún 2009

no aaadul aka idylka ... a maju tam teplu vodicku ? nevadila malemu studena voda?