Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
24. jún 2009

abetka a to je čo za sanatórium?

ja som dnes merala Sendy nôžku má 13cm

anina1
24. jún 2009

a s čím abetka? 😕

abetka
24. jún 2009

je to rehabilitacne sanatorium a budu cvicit vojtovku, plavat a pod. Chodi strasne po spickach a , aby sa mu slachy neposkracovali a vraj ma slabsie svalstvo na lavej strane. Vraj to moze byt uz pocas vnutromaternicoveho vyvinu, ze dietatko ma aktivnejsiu jenu stranu.
Ale mentalne , je vraj sikovny a dobre napreduje, len aby sme nieco nezanedbali, tak budeme takto chodit cvicit.

ajula25
24. jún 2009

ahojte,

my sme boli dnes vyprevadiť brata môjho...išiel naspäť do Anglicka ☹ ani neviem kedy zasa dôjde....

bola som po výsledky odberov malého a má vysoké hodnoty tých alergénových záležitostí a aj niečo, čo súvisí s vitamínom D. Takže mi lekárka vravela, že do 3 rokov mám min. podávať....
No a zajtra zasa ideme ne potný test...no radosť sama...

Vidím, že vy tu vo veľkom nakupujete....krásne vecičky.

Sini aj mne je tak debilne dnes...a aj včera mi bolo! fúúúúúú normálne na odpadnutie. 😒

abetka
24. jún 2009

a este sa chcem spytat. Aj vase deti su taki nervaci. NAs je neskutocne. JA si neviem s nim dat niekedy rady.

bzuco
24. jún 2009

inak..včera čo som dala tie rifličky s vláčikom Thomas...ak sa niekrorej páčia - prepustím - majú 47 cm na dlžku a to sú nám už LTT

ajula25
24. jún 2009

bzuco ktoré sú to?

abetka aj náš je taký nervný...naučil sa vyrevovať a strašné hisáky vie chytať! Niekedy mám dosť už z neho!

abetka
24. jún 2009

no mna dnes tak v cakarni tahal za vlasy, stipal, krical, jak neviem co. A to sa jedn pan na neho kukol. Som normalne nevedela co s nim. Ani pekne nepomahalo, ani skaredo.

ajula25
24. jún 2009

tie sú krásne. som na ne pozerala.

ajula25
24. jún 2009

len ja som hrozne nerozhodná. Proste taká nesamostatná. A keď sa opýtam Mm tak povie, však kúp a ani sa na to nekukne 😅

bzuco
24. jún 2009

😉

ajula25
24. jún 2009

abetka snáď to prejde, snáď to je iba obdobie vzdoru....no uvidíme.

alinka76
24. jún 2009

abetka, ani mi nevraav o tých nervákoch. nechápem, kde sa to v ňom berie ☹ ak mu nie je po vôli a zakážem mu to, tak si dá ruky na oči, reve a ešte si aj nohami dupe. je mi do smiechu a plaču zároveň 😢

alinka76
24. jún 2009

bzuco a máš ich doma?

abetka, ja som bola v robote a so šéfom som sa ani nemohla porozprávať riadne, furt ma ťahal von. predtým bol ako anjel a teraz hrôza. iba von a kaluže, a keď nie je po jeho, tak reeeeeveeeeeeeeeee

ajula25
24. jún 2009

ali náš najnovšie piští a kričí bede bede a sem tam mama.... 😀 ale no nemôžem ho na 5 min. nechať samého, lebo hrať sa nebude, ale vylieza mi na všetky kusy nábytku. Minule sa mi štveral na stolík v obývke...picne ma z neho!

abetka
24. jún 2009

ste ma upokojili. JA uz som v nom videla autistu 😅 . JA ho strasne sledujem a pozorujem a potom sa takto vylakam. To iste som mala s malou. Asi ich netreba tak sledovat

ajula25
24. jún 2009

abetka nelakaj sa. to teraz takto vzdorujú. a každé po svojom...určite je v poriadku 😉

luculka
24. jún 2009

cafte,,,tak toto pocko ma uz fakt ubíja,,,, 🙄 🙄 🙄 ,,,,
ale aspon ze Nati má radosť ze moze chodit v gumákoch,,,dnes som dokumentovala,,,, 😀 idem hodit foto,,,

no abet ja uz tu nai nepisem co robi nasa,,,lebo to by bolo kazdý den na celu stranu,,,uz som rezignovala,,,akurat vcera mi moja mamina,,,co bola s nou 5minut skonstatovala s povzdychom,,,ze "No más to s nou tazké,,,,,," 😖 ,,,no ale co uz,,,ja stále tajne dufam,,ze druhe mimco bude anjelik 😔 😀

ozaj abet ja som ti este neposlala tricko 😅 😅

abetka
24. jún 2009

ja sa lucim
maly zaspal, idem rychlo nieco uvarit a potom pre malu do skolky 😉
zatial pekny den a dakujem 🙂

bzuco
24. jún 2009

ali...čo mám mať doma?...tie nohavice?nie...len som si ich dala pomerať

telinka
24. jún 2009

tak jak vas tu citam , ja zatial anjelika mam , no ktovie dokedy 😀 😀 😀 teraz zacala na mna kricat "mami" ocividne sa jej to paci a stale na mna vrieska 😝 vcera sme mali navstevu segra takzo srandy ma objala a nacapila sa na mna ...no to ste mali pocut ten rev 😀 odvtedy zo mna nezliezla , ani tatinovi nechcela ist , len ma objimala...no mamin cecek to je krpaty 😅

silvika
24. jún 2009

ahojte aj my sme za ceckaca, vcera sme boli v obchode a pristavila sa taka mamina malym asi polrocnym odhadujem dievcatkom, ze pozri aky krasny chlapcek ( to ako nas) a ten hned mrncal a na ruky sa sapal a pritiskal sa, asi ziarli krpec jeden.

silvika
24. jún 2009

alebo ze co mu robim zle, lebo reveee ked mu nieco nedovolim, tak ich chvilu vlaci kade tade a konci to vacsinou revom, co im niekde spadne alebo si nieco urobi a uz maju uz ho ja tisim na rukach velkyyy plac, a uz je po "operkovani" ale tak na chvilu si trufnu....alebo pocujem ako sa jeduje, lebo uz aj ti druhi mu nechcu vsetko povolit a uz ho vracaju naspat mame

bzuco
24. jún 2009

abetka..my sme tiež nerváci....a nedajbože že má niečo v rukách, tak to v srde v momente na zem šmarí 😅 ...a ten úbožiatkovský rev keby ste počuli 😅 😅 ale slza ani jedna 😀 😀 😀

silvika
24. jún 2009

bzuco nas vie aj slzicku vytlacit 😀

alinka76
24. jún 2009

tak u nás je to tiež väčšinou bez sĺz a ten rev falošný, by som ho vtedy niekde zavrela, nech to ani nevidím, ani nepočujem ☹

bzuco
24. jún 2009

silvi...náš tiež občas - jedinú, ale veľkú ako hrach 😀 😀

janka1874
autor
24. jún 2009

no u nás je to skôr taká náladovosť ako nerváčenie ale ak už má nervy tak je to o nervy 😅 ale ináč je to kľudné dieťa len keby zas chcela začať pekne jesť

silvika
24. jún 2009

nas sa aj zaklana na rukach ked spusti taky naozajstny plac a nedajboze ked ho niekto polutuje to aj ked ma odplakane spusti nanovo. ale sa vyrype s autom leboon sa rozbehne po tych nasich neistych chodnikoch doma a rad naraza no a ked to je naraz necakne silny ze ho to udrie alebo sa posmykne a bachne sinieco tak aj cez cely dvor uteka za mnou a vyplace sa mi na rameni. taky zlaty je vtedy