Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
25. jún 2009

Ahojte
tu na východe máme pekne prídte na kafe 😀 😀 😀
boc išla by som na nejaký pekný muzikál škoda že Blava je tak ďaleko

janka1874
autor
25. jún 2009

no simi to je supeeeeer mylím tá stena do chodby

simka9122008
25. jún 2009

No veru, pomaly ale isto sa nám to tu pekne zariaďuje

janka1874
autor
25. jún 2009

no vidíš super a bude pekne všetko vynovené 😅 😅 😅

janka1874
autor
25. jún 2009

no čo kde ste všetky
ja už vôbec neviem čo variť to už je o nervy poradte čo dnes varíte

huleni
25. jún 2009

simka tak super, sa tesim s tebou:o))) no my kym zacneme vynovovat...no snad sa raz dockam 😀 janka ja mam slizikovu polievku kuraciu a zo zeleniny a maska to som rozmixovala tak to bude mat niki druhe..ale ako ju poznam budem rada ked spapa aspon polievku 😒

martinaj
25. jún 2009

ahojte 🙂 konecne krasne pocasie 😉

huleni
25. jún 2009

to len tu v PD je tak hnusne pod mrakom? 😒

csikike
25. jún 2009

tak ja uz mam cesto na langose zamiesene 😵

martinaj
25. jún 2009

no dosla mi sms od gynekologa, ze cyto krcka mam OK 😀 tak som rada 😉

centik
25. jún 2009

ja dnes asi spravim spagete,
teda tu na na krasne pocasie nevyzera 😅 😅

janka1874
autor
25. jún 2009

martinaj tak to je super dobré výsledky potešia 🙂
ja hlavne neviem akú polievku by som Sendy urobila zeleninovú už je 3 deň tak už by to chcelo niečo iné

simka9122008
25. jún 2009

Ja som robila brokolicovú polievku a mäsko s ryžou, bola tu kamoška s malým, deti sa najedli, malú som dala spať tak mám veget pre seba

alinka76
25. jún 2009

čaute, ja som bola s krpcom v meste, dobre nás dážď chytil, tak sme sedeli na zmrzke za ten čas 😎

ale prišiel mi balík ako svet s guličkami polystyrénovými, tak idem robiť ten vankúš, držte mi palce, nech sa podarí 😅

luculka
25. jún 2009

cafte,,,,,jej csiki langose,,,aj ja zajtra asi urobim 🙂

dnes som chcela šúlanky,,ale boli sme na nákupe,,,a v cirkuse pozrieť ZOO,,,,tak nestiham MM ide zachvilu do práce,,,,že mu mám spraviť volske oko a hranolky 🙂

luculka
25. jún 2009

izaj aj nám dnes prisla tá bundicka,,,zajtra cakám to ponco a gatuse,,,, 🙂

simka9122008
25. jún 2009

A Ajula sa ešte neukázala?

alinka76
25. jún 2009

Luc, ja som tiež naobjednávala do hrôzy. Ale krásne vychytávky 😵 No čo už, zabijem sa 😀 Ale sa mi tiež podarilo popredať dačo, tak si to trochu kompenzujem 😉

abetka
25. jún 2009

ahojte. ja som dala divocha spat a mala by som nieco upratat, lebo mi tu niekto bombu hodil. Ked ho chytim! 😀
inakja som dnes nevarila a ani nejdem. Vobec sa mi nechce , pre maleho mam a ja si dam nieco u nasich. Fuj, ale som leniva, no ale nejak ma to prestava bavit, to varenie 😅
JA som tiey vcera poobjednala malej na nete peknu supravu do skoly a tu stranku co dala lucul na to oblecko som uz vela krat pozerala, ale este som nemala odvahu tam objednat. 😝
Lucul- kolko tam vzjde postovne?

luculka
25. jún 2009

abet ja neviem,,,mne to tam kupi bracho 😉

boze zajtra ti poslem to tricko 😅

abetka
25. jún 2009

lucul, skoro som yabudla. Este , ze si mi to pripomenula. Prosim napis mi cislo uctu a aj kolko, lebo ja som mazala postu a samozrejme, ze aj tu co som nechcela. 😒

luculka
25. jún 2009

baby kuk tuto stranku,,,kráááása,,,http://www.familyfoto.sk/ff-sk-show-detska_foto...

to je moj sen takto profesionálne fotit 😔

ajula25
25. jún 2009

Ahojte
tak sa hlásim. Od 10-tej sme boli z domu a vrátili sme sa o 13.20 hod. Hodinu sme tam čakali, lebo akurát išli robiť nejaký zákrok na Jis-ku....tak sme boli v nemocničnomparku a potom si hore prehrával pesničky z mobilu 😀
No a prebehlo to celkom ok, len sa mu nepáčilo že mu dala na ruku také akoby náramky haha. neviem prísť na to správne slovo. Ale to tam mal iba 5 min,len strašne to mal stlačené tak mu asi strpla rúčka, tak potom chudáčik plakal. Potom mu dala na ruku taký papierik, prekryla sáčkom, dala vatu, obviazala oväzom a pol hodku sme museli počkať. Tak sme si boli kúpiť buchtu a kavčo a zasa sme navštívili park...dalo sa to zvládnuť, len to čakanie je na porazenie ... prihodím aj fotky potom. 😉

ajula25
25. jún 2009

simi sa teším s tebou. ja tiež milejem nové veci a nábytok obzvlášť...tá vôňa dreva....ach jáááj,,,,

Mati super že výsledky sú negatívne....tak už iba nech bábo v brušku pekne rastie, no nie? a máš už aj Materskú knižku?

luculka
25. jún 2009

ajul no super ste to zvládli 😉

ajula25
25. jún 2009

a kde ste všetky? to len ja tu oxidujem už?

ajula25
25. jún 2009

luci no hej. celkom ok. Ešteže bolo teplo a dalo sa ísť vonku, lebo vo vnútri by som o nervy prišla nielen ja, ale aj Luky...

luculka
25. jún 2009

ja som tuuuuu,,,, 😉

tinyleaf
25. jún 2009

ahojte 🙂 Aj my sme boli doobeda vonku, najprv na poste a potom krmit kacice. Teraz maly spi, ale dlho mu to trvalo. Vcera sme mu navrtali na stenu molitanovu zastenu s autickami, co som objednala na MMB a maly je z tych auticok a traktorov uplne hotovy, stale to ochytava a hovori ti-ti.... Dufam ze sa mu to coskoro okuka, lebo tak dlho ho uspavat ma teda vobec nebavi ☹

ajula25
25. jún 2009

jaj Lucka tie tvoje fotky sú útaké krásne....ja by som tiež tak chcela vedieť fotiť. Stále to zvaľujem na foťák, ale to nebude tým ☹