Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
30. jún 2009

čo ide v telke? kde ste všetky? len ja tu čumákujem?

huleni
30. jún 2009

aaaahojte...tak ja kym som vas docitaaaala :o))) tak dnes ma MM potesil, od 15teho ideme na dovcu..ze to mam na narodky... 😀 no tak snad to vsetko vide...
no a ked pisete o tom nocniku tak ja som vcera niki nechala rano pekne si sadla vycikala sa som jej zatlieskala isla som to umyt, vratila som sa onasi sadla zase sa vycikala to bol oasi po 5minutach, spravila to 3krat ja som sa vytesovala a 4krat sa postavila pri skrinu a spravila mlaaacku..no u nas to tiez nepojde veru najlahsie 😒

tinyleaf
30. jún 2009

no ajula, to som uz zistila, ze ho treba asi castejsie davat sadat na nocnik 😉

tinyleaf
30. jún 2009

ja idem asi spat, tak ahojte a dobru noc, rano idem na preventivku k zubarke

ajula25
30. jún 2009

no zo začiatku fakt každých 5 min. a ono to stále urobia....akurát Lukáš nechce už sediaeť na šerbli.... 😉

simka9122008
30. jún 2009

Baby nám tu vo veľkom susedia trepú ostošesť, zabijeeeeeeeeeeeeeem ich 😠 😠 😠

huleni
30. jún 2009

no simka takych fakt len zabit v tejto hodine 😒

ajula25
30. jún 2009

a čo im už totálne haraší? blbci!

zucha
30. jún 2009

huleni,kedy mas narodky?

bzuco
30. jún 2009

simi..ja by som už robila poriadky...chod k nim, že ako si to predstavujú
alebo zavolaj na nich čiernych polišov za rušenie nočného kľudu 🙄

huleni
30. jún 2009

zucha 17.7

simka9122008
30. jún 2009

No a ďaľší spiťák tu robí vonku brajgel, pomoooooooooooooooooc

ajula25
30. jún 2009

simi ked še darí ta še darí 😖

ajula25
30. jún 2009

baby to aj vaši chlapi sú takí zahundraní? ja by som mu niekedy normálne po hlave dala....či to aj ja som taká?

janka1874
autor
30. jún 2009

no ani u nás to nepôjde s odúčaním od plienky tak jednoducho ako doteraz bolo lebo čím častejšie ju dávam na nočník tým menej tam chce sedieť a potom sme na tom podobne ociká a okaká pól bytu ešte že máme prevažne všade plávajúcu podlahu ale fakt už neviem ako na to

ajula25
30. jún 2009

jani pôjdete na chalupu v lete a tam ju necháš behať s holu riťou a tka sa nejako odnaučí. Inak ja tiež netuším, že ako sa plienok zbaviť....

bocmanka
30. jún 2009

http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=88439

bzucko, niečo takéto zháňam...teda nejakú peknú podložku do môjho casualplay kočíka..ty vieš šicko..ja mám teraz oranžovúú..ale chcem aj na výmenu
díky 🙂 🙂 🙂 🙂

simka9122008
30. jún 2009

No dnes to tu bude, ale pestrééééééééééééé 😝

ajula25
30. jún 2009

už se perou? už se perou? 😀

simka9122008
30. jún 2009

Ajul, no, ale to nie je sranda, ešte neviem čo bude v noci a to bol nejaký mladý chalan, dnes bude veľa spiťákov, koniec školy, chúďa tá čaja čo ho ťahala odtiaľ preč, si s ním užije, už tu skákal do okoloidúcich ľudí, frajer

ajula25
30. jún 2009

ja viem simi, že sranda to nie je....to len na odľahčenie 😉 veru. Maldí nevedia čo so sebou. Oslavujú čo sa dá. My sme šli na disku na ukončenie školy.....a nie alkohol. Aj segra mame vraví, že idem do baru! no zbohom!

janka1874
autor
30. jún 2009

veru v poslednej dobe sa už nitko bez alkoholu asi ani baviť nevie

simka9122008
30. jún 2009

No veď aj dnes to bolo v správach že kontrolovali mladých a veľa ich nafúkalo už cez deň, no čo to za svet žijeme, až sa bojím keď naši vyrastú

ajula25
30. jún 2009

a vic dievčat bolo napitých....to už je všetko naruby. 😲

janka1874
autor
30. jún 2009

aj ja som to pozerala a len som kukala kam to spejeme

simka9122008
30. jún 2009

Veru ide to dolu vodou, hlavne s mladými

ajula25
30. jún 2009

tieto decká majú všetko...ale chýbajú im rodičia. Väčšina z nás dospelákov je upachtená...práca, peniaze, druhá práca....a decká až večer na rad prídu ☹

bocmanka
30. jún 2009

🤐 jujha to je témička navečer..aj ja mám z tohto šoky párty, či mi nedonesú chalani dajakú pírsing čaju domov...

alinka76
30. jún 2009

ahojte, ja zase až takto neskoro sa pripájam. Ako sa máte? Simka, už máte kľud? To máte veľké sídlisko? Toto mi najviac vadilo v paneláku, furt dakto vystrájal. ☹

huleni
30. jún 2009

no ja co sa tyka mladeze som uplne hotova ked si spomeniem ako som ja posluchala a ked vidim to co tu rastie vo vchode a na sidlisku tak ma poraza..minule tu vajcia vyhadzovali deti von oknom po ludoch, potom akoze keby mam komentovat vecerne rozhovry deti pod vchodom tak tu su ine vulgarizmy, co sa tyka ich sexualneho zivota tak ked to pocuvam mam pocit ze tu uz sexuju fakt male deti 😢 no a kamoska co robi na socialnej kuratele ked mi hovori ake mlade dievcata za peniaze spavaju so starymi a ine veci no baby fakt mi je zle z toho...
minule isla moja mamina do prace a niekto po nej hodil skleneny jogurt..nastastie padlo to vedla nej inak nechcem vediet co by sa stalo..., vcera isla suseda so synom domom nestastna ze sa bicykloval a take starsie deti po nom strielali z toho praku ci ako sa to vola kamienky a ked isla za nimi a zacala im dohovarat tak jej povedal ze mam v pi.. no hrozne...tak ale teraz vychovame my tu normalnu generaciu sa tym stale uklludnujem 😉