Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
2. júl 2009

Boc my sme tie plavky tiez kupili. To sa dava na plienku? Ci ako? Asi sa sprosto pytam ale najako sa mi nezda zeby to udrzalo moc. Kupili sme aj papierove plavky tak uvidime co budeme pouzivat.

martinaj
2. júl 2009

ahojte 😉 tak ja chcem dnes vecer muza vytiahnut na dobu ladovu 3 a som nas...., nedaju sa listky rezervovat iba kupit na mieste, no a kym my uspime malu a dotrepeme sa tam, tak uz urcite nebudu 😠

bocmanka
2. júl 2009

zrzul..ja som to pochopila,že len tie plavky a nič pod ne..my beháme od 16h po obchodoch,doma kuknem foto,vyberame dlažbu,linku a zabudované spotrebiče do domu,uf som hotová..huleni,my cestujeme 17.júla do chorvátska,kam idete? my na zadar

ivana26
2. júl 2009

dakujeme 🙂
jeeej to sme sa mohli dohodnut na to chorvatsko a ist vsetci spolocne 😉 😎 stretko v chorvatsku, to by nebolo zle. buduci rok

alinka76
2. júl 2009

no Ivanka, to nie je zlé, budúci rok už budeme snáď za vodou s prestavbou. to by sme mohli spraviť mega dovču 😵

telinka
2. júl 2009

fiha tu je nejak pusto....secky prazdninujete??? 😕

ivi....majte sa krasne a nech vam ani nezaprsi 😉

bocmanka
2. júl 2009

pusto pusto, len nie husto...
😵
o rok stretko v chorvátsku....ja budem hľadať ubytko, červený koberec, hádzanie lupeňov pod nohy pri našom príchode a každú noc čašník len pre nás a nápoje grátis....ok????..prípadne aj nejaký ten animátor

ajula25
2. júl 2009

čaute
no teda kde ste? som čakala, že sa nedočítam, a tu niet čo čítať! no poďme.....hor sa na koňa!

my sme boli poobede s kamoškou vonku, no Lukáš vyzeral ako dúha...pováľal sa po kresbách nakreslených kriedou.
A Marek? Ten bol ako jedna veľká krieda...no des. oboch som rovno do vane šupla a vysprchovala.

Noa k moru na stretko? jáj...to by nás prišlo menej určite! Ale znie to perfiš ...

alinka76
2. júl 2009

ahojte, teda tu je fakt pusto. ja som študovala časáky čo muž doniesol, vraj Digi Revue, tak som čítala recenzie na foťáky a viem z toho ho...o, ja viem akurát čo je to zoom a pixely ☹ a chcela by som niečo lepšie už. možno také ako na MMA som videla. Lebo ten môj foťák je ako spomalený film, aj mi dieťa ujde z miesta, kým sa naštartuje 😠

ajul, prečo menej? už idem začať šetriť 😉

tinyleaf
2. júl 2009

aj ja som tu, drazime na ebay autosedacku, nech nemusim stale prekladat medzi dvoma autami, ved sa mi aj dve zachvilu zidu. Drazba konci o hodinu, tak rozmyslam ci ist do postele alebo si pockat na koniec

telinka
2. júl 2009

http://www.megapixel.cz/panasonic-dmc-fz5-cerny

ali ja mam takyto...vtedy stal 15 litrov , ale vobec netusim ci je dobry ci nie , lebo ja viem tak akurat stlacit spust 😅

ajula25
2. júl 2009

ali my sme amli presne ten istý foťák ako máš teraz ty. Fotky robí pekné, len je fakt hrozne pomaly. Aby si predvídala 10 sek. dopredu....inak nestíhaš.
Ja mám síce nový foťák ale chcela by som zrkadlovku.

Ali no neviem, ale podľa mňa, veľa báb budú mať malé miminá a s dvoma malými deťmi niekde k moru....no ja by som asi nešla. A to už bude o koľko menej....a šetriť? no ja by som aj ak by som mala z čoho 🤐

tinyleaf
2. júl 2009

ja by som k moru buduci rok uz aj isla 🙂 V Chorvatsku som bola ked som mala 18 a to uz bolo straaaaaaasne davno 🙂

janka1874
autor
2. júl 2009

ahojte
tak sme doma sesterkina dcéra mala dnes promócie a u našich bolo posedenie kedže oni nie sú z Košíc

to stretku v chorvátsku by sa mi aj páčilo len neviem či je to dobrý nápad pri 6 mesačnom druhom drébčekovi ale ináč super nápad to by sme ešte premysleli podľa toho aké by bolo bábo ak by sme mali v živote toľko šťastia a bolo by ako sendy tak pohoda

aadula dnes sme začali s teóriou kúsania tak že kusne mňa hneď kusnem aj ja ju (to mi včera poradila jedna mamina na kupku keď videla ako brutálne ma kúše) a ani som nemusela dnes sa 2 krát kusla sama to bola iná podívaná ani do revu sa nepustila lebo jej došlo že to sama seba kusla ale najprv pokrčila ústa že ide reavať normálne sama sebe urobila odtlačok zubov

alinka76
2. júl 2009

Ajula, ten môj bol ešte celkom dobrý donedávna, ale dala som väčšiu pamäťovú kartu a teraz je ako slimák ☹ má už dajaké 4 roky a tiež v tme škaredo fotí, resp. v interiéri. von sú najkrajšie fotky. a dokonca sa mi stalo, že mi totálne osvietilo fotku alebo zase bola skoro čierna, neviem čo sa mu robí. A tiež zoom mi už blbne, vravím, končí nadobro ☹

No ja som bola v Chorvátsku pred 4 rokmi tuším a bolo fajn, ale bývali sme v chatkách, sami sme si varili, už by som tak neišla. Rada sa dám obskakovať 😉 Odvtedy sme nikde neboli poriadne , furt len do domu vrážame 😠

alinka76
2. júl 2009

jani, to by bolo dobre, 6-mesačné bábo, ak by si ho stále kojila, tak máš po starosti. nič nepotrebuje ku životu viac, iba cici 😵

Teli, zrkadlovka, to už je vyššia trieda, najprv chcem niečo medzi tým čo mám doma a zrkadlovkou. Luculka má ten Fuji tuším,také dačo by som pristala. Aj Abbi mala dačo dobré v Nitre,neviem čo to bolo

janka1874
autor
2. júl 2009

no k foťákom sa ja radšej nevyjadrujem ja som s tým čo máme bolo spokojná kým som ho nezničila a teraz už blbne aj blesk na nervy ale z drahým sme sa dohodli že ak by sme aj išli kupovať nejaký foťák tak len zrkadlovku už

bocmanka
2. júl 2009

🙂 šak nám idú zvýšiť materskú...xixixi o polovicu, tak bude z čoho šetriť..
🙂
jani, romy mala 7 mesiacov, ked sme s nou minulý rok boli pri mori a chalani to isté, tam strach mať nemusíš..

bocmanka
2. júl 2009

🙂 a koľko vyjde taká slušná zrkadlovka, lebo naši známi chodia kupovať do poľska, pán im to objedná a oni len idú po to, čo si vyhliadli a stojí to oveľaaaaaaaaa menej ako u nás..
aj nás volali, idú v sobotu, ale my potrebujeme peniaze na linku, na myčku, na dovolenku a iné veci do domu, takže až o rok, aj keď môj canon tiež dobre fotí ale nie je digital a ani zrkadlovka...

alinka76
2. júl 2009

no a tak mi niekto povedzte odborne, čo je to vlastne zrkadlovka, lebo to tu ospevujete a neviem aké má funkcie

janka1874
autor
2. júl 2009

keď dobre rátam tak ak náhodou by sa ičlo do toho chorvátska v júli tak bábo by malo už 8 mesiacov len neviem ako by sme tam chceli ísť no to je ešte ďalekoooooo
a boc ja na to zvýšenie materskej nejako neverím

ajula25
2. júl 2009

jani tak to sme dve. ani ja neverím, že nám pridajú viac ako 5€ 😖

janka1874
autor
2. júl 2009

ajula touž je schválene to ti priadjú len si zabudla na tie vážne zvýšenéprídavky o 0,74eura toto asi nikdy nepochopím ako k takému číslu došli

ajula25
2. júl 2009

0,74€? hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha výsmech je to, nie zvýšenie! 😠

janka1874
autor
2. júl 2009

no asi tak nejako ja tomu hovorím že teta Tomanová má z nás prdel keby toto urobili dôchodcom tak už sú preb budovou parlamentu a hádžu do nich vajíčka ale my mamičky sedíme doma a mlčíme tak si z nás robia zábavu

ajula25
2. júl 2009

tak ale zasa dôchodcovia na to majú čas, hádzať vajíčka a stáť tam a čakať na nich. im netreba deti ukladať a krmiť a prebalovať.....tak nás sa nemusia obávať!

bocmanka
2. júl 2009

😖 hahahahahahaha
😖
ja z vajíček radšej praženicu...
alebo volské očko
😀 😀

janka1874
autor
2. júl 2009

no veď to práve asi vedia aj oni

ajula25
2. júl 2009

veru boc. škoda vajec na nich....