Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
4. júl 2009

ahojte
Alinka/ ja idem dnes len rybie prsty a zemiacky a zeleninova obloha. Viac sa mi nechce 😝

alinka76
4. júl 2009

no ja tiež som málokedy spokojná s fotkami, na občiansky ani nevravím, vrah prvej kategórie 😀

ale vieš čo, keď som pozerala tvoje fotky na FB, viac si sa mi páčila s tmavšími vlasmi 😵

martinaj
4. júl 2009

s tmavsimi? no to bol omyl 😀 ja som odvzdy blond 😀

janka1874
autor
4. júl 2009

nehovorte o vlasoch lebo ja som z tých svojich už na nervy potrebujem akútne dobrú kaderníčku

janka1874
autor
4. júl 2009

no idem sa premôcť do pratania lebo to tu vyzerá ako keby padla bomba

abetka
4. júl 2009

ja budem upratovat, ked zaspi maly, lebo by ani nebolo vidno, ze som nieco urobila 😒

janka1874
autor
4. júl 2009

no veď mne malá práve spí 😅

simka9122008
4. júl 2009

Ja dnes nepratám, uvarené už mám a poobede ideme gratulovať mame, ono aj tak ešte raz budeme oslavovať na druhý víkend na krstného chate v Maďarsku, sa teším, lebo konečne niekde vypadnem a budeme tam aj spať
Jani ak chceš dám ti číslo na moju kaderníčku, ja som s ňou veľmi spokojná

janka1874
autor
4. júl 2009

simka to by si aj mohla a kde to vlastne má salón?
juj brala by som taký výlet na víkend my uvažujeme o maďarsku ale tak aspoň na týždeň tak uvidíme

abetka
4. júl 2009

no, my tento rok pojdeme akurat tak na ,,maltu,, ☹ .Hold smola

alinka76
4. júl 2009

abetka, to je vďačná dovolenka "na malte" ja už som si za tie roky zvykla 😀

abetka
4. júl 2009

no , veru nam to hrozi aj o rok. Ani nedufam, kedy sa nam na nejaku dovcu podari ist ☹
No , uz som sa s tym zmierila, co ine mi ostava 😝

lucka0122
4. júl 2009

ahojte poradte mozem ist do solarkakedkojim?

janka1874
autor
4. júl 2009

abetka keby sme tiež začali stavať tak o inej dovolenke ani nedúfam maximálne by som si na dvore rozložila bazén 😀 😀 😀 😀 😀

lucka0122 rada by som poradila ale absolutne netuším a nevieš zavolať svojej dr. a skúsiť sa jej na to normálne opýtať

abetka
4. júl 2009

mne sa zda, ze solarko sa neodporuca. Ale skus sa spyat.dokina, ako ti janka pisala

abetka
4. júl 2009

jani, keby bolo aspon pocko na bazen 😒

janka1874
autor
4. júl 2009

tak som práve napakovala Sendy k babke a dedovi a ja sa idem pustiť do upratovania spálne už mi ten bordel v celom byte ide riadne na nervy 😀
hor sa do práce
asi som si urobila silnú kávu že mám toľko energie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

abetka
4. júl 2009

my sme sa s Alzbetkou najedli a maly isiel spat, lebo sa mu oci pri televizore zatvarali a potom pojdeme niekam na prechazdku. Umyla som schody, som mala sluzbu a idem si aj ja dat kafco, nech vydrzim do vecera 🙄

aida
4. júl 2009

ahojte
vcera sme boli na oslave prveho rocika sestrinej malej a bolo super deti boli uzasne kuk foto na FB.
Nejaky blb tu vrta a budi mi malu 😠

abetka
4. júl 2009

ahoj aidi 🙂
to tu zase presne na obed zacal tiez burat a buchat, ale prestali, tak to bolo asi nieco mensie 😅
dnes mas volno?

aida
4. júl 2009

abetka ano mam volno idem v pondelok a v piatok robit.
To ma ide porazit ked nejaky blb zacne na obed vrtat 😠

janka1874
autor
4. júl 2009

no kde ste všetky ja že si na chvíľu oddýchnem a pokukám čo ste napísali a tu nikto 😀 😀 😀

tinyleaf
4. júl 2009

Ahojte, tak ja som sem nachvilu nakukla. Rodicia sa vratili z dovolenky a cestou sa u nas zastavili, tak zobrali maleho von a ja mam konecne veget. Cele doobedie som stala pri hrncoch a vcera poobede az do vecera som malovala malemu izbu, tak som toho uz mala fakt dost.

tinyleaf
4. júl 2009

zucha, vsetko naj k vcerajsim narodkam 🙂

tinyleaf
4. júl 2009

silvika, ja mam narodeniny trochu skor ako ty, 2. Ale ty ich mas na Zuzanu, ze? Vtedy ma moja mama meniny, aj otec ma v auguste meniny, tak tento mesiac mame v rodine same sviatky 🙂

janka1874
autor
4. júl 2009

hotovo ale bola to makačka v tom teple
a Sendy si urobila s dedom bazén na balkóne (samozjreme z lavóra 😀 😀 😀 ) a teraz vraj spinká tak sa stíham najesť a aj oddýchnuť jupíííí
som taká spokojná že som všetko zmákla že až

u nás je leto tiež plné osláv jak narodeninových tak aj meninových 😀 😀 😀

ajula25
4. júl 2009

ahojte
tak ako sa mávate?
Lukáš dnes poobede nespal. Hodinu v postielke vyťahoval všetko, čo mu prišlo pod ruku, ale sapť ani náhodou. Tak som to nechala tak. Potom sme boli vonku no a po kúpaní o 19.00 zalomil ani nestihol pomaly položiť hlavu na vankúš...tak som zvedavá, či celú noc potiahne.
Jani meno pre dievčatko: mne sa páčilo Emma, keď som Lukyho čakala. Teraz neviem. MM hovoril, že jemu sa páči Ivana. No mne aj Júlia, Johana....

Zucha všetko najkrajšie a najlepšie k narodkám.....
Ja som mala 31 v máji 😉

simka9122008
4. júl 2009

Ahojte kočky, tak konečne som deti uložila do postele, boli sme u maminej kámošky, tam sme oslavovali, opekali, jedli, pili, no všetko čo k tomu patrí, bolo super, deti išli domov vyúdené a špinavé jak cigančatá 😀 😝 , no najväčší šok ma čakal doma, zabudla som vzadu v spálni zavrieť okno a to bývame na prízemí, no chválabohu nikto nevliezol do bytu 😲
A mám takú informáciu, ževraj je už schválene to zvýšenie materskej na 9700 sk od januára, no do platnosti to bude až v septembri

simka9122008
4. júl 2009

Kočky kde ste všetky? 😲