Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
22. máj 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuu, teraz som dala malú hajať

telinka
22. máj 2009

zdraviiiim kocky a kotata 🙂

u nas je dnes rascova polievka a zemlovka , vonku hic a pod mrakom , tak dufam ze trochu sprchne nech sa vzduch vycisti 😝

simka9122008
22. máj 2009

Teli a ako robíš žemľovku, daj recept

silvika
22. máj 2009

zdravim vas, nestiham ani citat tieto dni co som aj chovatelkou zvierat. hlasim ze u nas hic tzv. hnusny taky ten lepakovy. dusno od vcera vecera. u nas mliecna hraskova polievka, prska so sampionmi plus asi cestovina alebo kto si co zazela. aaa by som si dala est nejaky osuch smotanovy aaale ten este nie je zamieseny tak neviem ci si ho aj dam dneska 😝

aida
22. máj 2009

ahojte.
Vcera nam prisli tapety malej do izbicky takze nalepime a malinka ma izbicku hotovu a moze spinkat sama.
Baby uz druhy den mi nechce nic jest na obed zjedla len jednu lyzicku co jej mam dat?

csikike
22. máj 2009

my sme boli opat u koznej a vyzera to tak, ze je to alergia na topole teda na tie lietajuce blbosti, opat sa mu to zhorsilo... tak len mame cakat a cakat, vraj to prejde
inac sme objednany na alergologiu a predstavte si az na 17.9 😲 no fasa, aj kozna nam vravela, ci sa to neda posurit, a to mu budu iba krv brat...

silvika
22. máj 2009

aida ja som davala len take co zarucene lubi a casto som vynukovala, aj nas ma dni ked nechce jest. u nas pribinacik, banan, spenat

tinyleaf
22. máj 2009

caute 🙂 U nas sa uz spi po obede...mali sme taky spenatovy den 🙂 Spenatova polievka a maly mal aj druhe spenat s cestovinou a nastruhanym vajickom

silvika
22. máj 2009

csiki to su ine terminy ako na transplantaciu. booze a este deti sak by mali nieco premysliet ked to takto robia

silvika
22. máj 2009

nas mal spenat vcera dneska je brokolica so smotankou masko a cestovina

tinyleaf
22. máj 2009

aida, veru tak, skus vyskusat nieco co Vanesske vzdy chutilo, mozno jej len nesedi konzistencia papania, ak to ma napriklad prilis suche...u nas takto niekedy nejde absolutne ryza s masom, ale omackovite veci v pohode

simka9122008
22. máj 2009

Baby mňa pochytilo, kúpiť si psíka

silvika
22. máj 2009

nas inac tiez ryzu tazko papa... simi tak vela sil bo maly pes to je ako asi dalsie dvojrocne dieta, aaaj ked zasa rok a bude z neho skorodospelak. a akeho dumas?

simka9122008
22. máj 2009

Strašne sa my páči SHI-TZU

aida
22. máj 2009

uz som skusila dala si vcera aj dnes jednu lyzicu polievky a viac nechcela hned to vyplula tak som jej dala masko to ona vzdy mohla a teraz ho vyplula a zacala revat ako o zivot. Uz fakt neviem co pila iba rano mliecko.

centik
22. máj 2009

aida aj biba ma take obdobie, teraz uz ako tak papa, ale ked mala teploty, nejaku virozu, tak pila len mlieko

csikike
22. máj 2009

aidi, skus jogurt alebo vyzivku, je dost teplo,t ak mozno preto neche papat

aida
22. máj 2009

no najhorsie na tom je ze ona neche ani otvorit usta takze hocico co jej vyskusam dat tak povie nie a neotvori usta 😒

csikike
22. máj 2009

aidi, to robila aj nas, a pomohlo len, ze som mu strcila do ruky lyzicku, chvilku sa zahral a potom sa zacal krmit sam a spraskal vsetko 😅

silvika
22. máj 2009

simi shitzu su pekne( podla man su vsetky psiky pekne 😝) aaale mavaju problem s ockami a treba ich viackrat denne cesat inac vyzera zanedbane aaa potom to treba aj cistit od jedla ked papaju a ked kadia, tak to maju tiez kade tade. kamoska ma havinka a je citit od jedla na tych chlpoch

aida
22. máj 2009

csikike to vazne? mala si to do pusy nechce dat len sa v tom babre.
dufam ze ju to coskoro prejde a bude z nej taky papkacik ako predtym. 🙂

alinka76
22. máj 2009

čaute, my sme boli dnes v meste a som grogy, malý zaspal už v autobuse. a ja som sa konečne najedla.

aida, ani mne nechce jesť. ráno vypil fľašu mlieka a ináč absolútne nič!!! ani rožtek, ani croisant, tak keď sa zobudí, asi bude dosť hladný. ale keby chcel, tak si vypýta. ja som včera robila držkovú a tú si veru na obed dal. dnes z nej zostalo, tak asi tú mu dám. a robila som cestoviny s omáčkou smotanovou.

silvika
22. máj 2009

nas ked odmieta jest tak sa vzpina v stolicke a vytahuje sa z nej von. ako keby sme ho isli ockovat . ked cez den malo je, beham za nim aj pri hre a nukam furt cosik, nech aspon po troche papa....

janka1874
autor
22. máj 2009

fu ha až na druhej strane no teeeda
ja momentálne riešim dilemu či dnes vôbec niekam ideme je také nijaké počasie od kedy sme vstali tak ako pred dažďom asi bude dnes papušová kultúra

janka1874
autor
22. máj 2009

papučová malo byť 😀 😀 😀

aadula
22. máj 2009

tak my sme boli kuk na tom našom jarmoku, už doobeda sa tam kopec ľudí motalo..a to fakt, že motalo.. 😝 bohvie čo tam nie je...Paťka s kamoškami boli trošku na kolotočoch, pred chvíľkou prišla...sama povedala, že: "Mami, tie kolotoče sú tak drahé!"...tak bola iba 2x..uvedomelé to dieťa 😀

csiki, tak tomík si vytrpí za tú alergiu teda

u nás je hrozne dusno a nezaprší 😅

a príčinu nechutenstva nášho Samka som pred chvíľkou objavila...našla som jednu stoličku vytlačenú 🙂 ale idú mu nejak divne tie zúbky..hore má 4 dole 3 a teraz ľavá dolná stolička 😕

ajula25
22. máj 2009

ahojte...
tak o tom upratovaní viem aj ja svoje. presne akoby som o sebe a svojej rodinke čítala. Moji chlapi sa najedia a taniere po sebe nechaj na stole. No na nervby. Už minule som sa manžela pýtala, či je v reštike....
A papanie....Luky má rád tiež také omáčkovité. A mäso musí byť nadrbúnko nakrájané inak vypľúva. Aj jablčko keď mu nastrúham alebo dávam po menších kúskoch tak pohoda spapá, ale keď mu dám štvrťku do ruky to mi povypľúva kadial ide....radosť. 😅
Boc uži si výletik. Zrelaxuj.
Mne je dnes tak divne, že až. Bolia ma oči a prechádza mi to do hlavy. To z toho hnusného dusného počasia. No ale manžel mi zobral Lukyho, Marek je vonku tak ja som si hodila spršku a trocha lepšie mi je. Akurát, že sa mi absolútne nič nechce dnes robiť. Som ako mátoha.... 😒

ajula25
22. máj 2009

No a Lukymu sa dnes zasa spustili soplíky. Ja sa z toho asi zbláznim. Kľud bol dva týždne a znova. Baby to je na porazenie. 😢

simka9122008
22. máj 2009

Ajul, môj Peťo je zase nejaký zachrípnutý, no nechápem z čoho

simka9122008
22. máj 2009

No a s tým psom som si to rozmyslela a necháme to tak o 2-3 roky