Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
29. júl 2009

tiny nas tak isto, este sa ho aj opytam ci ide cikat alebo kakat a pokazde nie kruti hlavou ani za svet a obcas sa pocikal aj tak, ze ani nevedel, len ho potom zaujala mlaka.

luculka
29. júl 2009

tyni natus si pobucha po plienke a utekáme na záchod,,tam mame nocnik

luculka
29. júl 2009

jani gratulujem ku krstniatku 🙂 🙂

zaj tiny a este stale chodim za nou a pýtam sa jej ci jej netreba,,,no teda zo zaciatku,,teraz uz vydrzi dlhsie

telinka
29. júl 2009

jani tak gratulujeme ku krsniatku 🙂 aj moje krsniatko ma dnes narodeniny...uz 11te 😉

tiny...chlapci to asi maju inak..viem o dvoch decembrovych co si len tak sami od seba odbehnu sadnu a vycikaju , ale sami sa nepytaju , kazdopadne je dobre aby ho mali na ociach stale na jednom mieste pre pripad 😉
peta sa vypyta.."kakat" sama od seba si veru nesadla ani raz , ona si pocka kym ju niekto usadi 😒

luculka
29. júl 2009

tak to mi si uz aj sami sadáme,,,aj nohavice si sama natiahne,,,a ritku má vonku 😀

aadula
29. júl 2009

janka gratulujem

anina, tak nám hádam tie čo v dvoch rokoch majú ísť von pôjdu zas až v troch 😀

náš Samino tento týždeň štrajkuje, úplne sa vzpiera a ani za svet si nechce sadnúť na nočník, no čo..ešte sa dosť plienok ponakupujeme 😝 možno to príde zrazu 😅

janka1874
autor
29. júl 2009

Sendy chodí sama na nočník pokiaľ má holú prdelku ináč len potňťuká na plienku a už vieme že rýchlooooo ale nie vždy to tak funguje záleží aj na tom aký má deň

a ďakujeme za gratulácie je to moje prvé krsniatko a asi aj posledné tak to nejako obzvlášť prežívam 😀 😀 😀 😀

telinka
29. júl 2009

aadul....on to v jaslickach odkuka od inych deti tak zrazu budes prekvapena 😉

telinka
29. júl 2009

si predstavte ...vcera som miske objednala batoh do skoly z topgalu a dnes uz mi ho kurier vezie 😨 to som este nezazila taku rychlost a dovoz len za 1,50€...dobre nie 🙂

aadula
29. júl 2009

telinka tiež sa spolieham na jasličky..aj keď som už rozmýšľala, že ho začnem postojačky učiť cikať 😀 ... , ale to by som asi ťažko vymákla.. a tiež sa mi stalo tento týždeň ...keďže sme stratili ten pekný biely klobúčik čo mal Samko na stretku aj v NR, tak som mu chcela kúpiť niečo nové...ale v obchodoch je už po sezóne, tak som mu objednala z mmb a v piatok som objednala..poslala peniažky na účet..kočka mi hned odpísala, že posiela balík a v pondelok bol u nás ...som tiež bola v šoku 😕

luculka
29. júl 2009

teli super,,,no ja som ako na ihlách,,cakam ci sa tá baba ozve,,, 😖

bzuco
29. júl 2009

ahojte

ali...ja som sa spoliehala, že mu bude - na štítku je veľkosť 54-55cm a doma čo máme, tam má aj rezervu - akurát je v inej farbe a tam je veľkosť 53-54cm...tak trocha tomu nerozumiem...možno sa jej zbehla ak ju oprala na vyššej teplote 😅

alinka76
29. júl 2009

Teli, aj mne takto rýchlo batoh došiel, a je super, Lenka si ho nevie vynachváliť. Už by som riadnu tašku nekupovala, mala ju rok a bola jej už malá.

Jani, gratulujem, to sú vždy krásne správy, keď sa narodí krásne zdravé bábätko

Ani mne Samko nikdy nepovie že cikať, kakať, aj keď sa ho pýtam, tak krúti hlavou že nie. ale nechávam ho behať na holú, nech si uvedomuje, čo robí. stane sa, že po dome sú aj 2-3 mláčky do dňa, no čo už.
Dnes som ho cez obed dala spať do našej postele, išla som ho pozrieť, keď bol ticho a on vo svojej postieľke ležal a spal. už si tam vylezie po stoličke, ale nikdy mi to neukázal ešte ako to robí 😕

tinyleaf
29. júl 2009

teli, my sme vcera objednali susicku a dnes nam ju mal kurier doviezt, ale zatial nikto nevolal. To asi preto, ze postovne nestalo ani toho 1,5 eura, ale je zadarmo 😀 No dufam ze sa este ozve, nech netrcim nadarmo doma

tinyleaf
29. júl 2009

prave zase nalozil do plienky...na porazenie 😢

luculka
29. júl 2009

nasa herecka spinka od 12:15 😕 MM ju isiel prave zobudit

abetka
29. júl 2009

abbi/ gratulujem k meninam.
Nas sa pyta tak, ze si chyti pindura a uz viem ktorabije. Ale kakanie som skoro vcera vecer nestihla, len sa pucil vecer ulozeny na spanok a nejako podozrivo sa tvaril, tak som ho posadila a vykakal sa.
Janka / srdecne gratulujem . Krasne meno, krasne miery 🙂 😉 😵
ja som malej objednavala tiez z topgalu tasku do skoly a tiez mi prisiel expresne rychlo a postovne bolo tiez okollo 1,5 eur

alinka76
29. júl 2009

abetka, aj môj si drží pipíka, ale skôr mu je to príjemné, preto si ho drží, nie že sa mu chce pišať 😀 😀 😀

luculka
29. júl 2009

babyyyy,,pomoooc ja som total na nervy,,,ta baba nevoal ja na nu nemam cislo,,a v Nay ma caká odlozený foták 🙄

centik
29. júl 2009

Lucul ved Alinka sa hlási 😀

telinka
29. júl 2009

lucul , nakoniec budes mat doma dva???

luculka
29. júl 2009

no teli mam od MM podmienku najprv starý musim predať 😔

inak dnes osm uz aj pusu dostala ked prisiel domov,,tak uz sa s tým fotakom zmieril 😀 😀 😀

alinka76
29. júl 2009

Luculka, ja zase chcem ten tvoj strašne, len čo zase môj mangel na to, ešte som s ním nebola, až večer. je to na nervy 😖 😖 😖

telinka
29. júl 2009

jaaaj lucul , sak on si vie spocitat co je prenho vyhodnejsie a prijemnejsie....neni nad spokojnu manzelku ... 😉

alinka76
29. júl 2009

Luc koľko ťa ide stáť ten zázrak?

luculka
29. júl 2009

juchuuuu prave mi oznamil ze si ho mam ist kupit a este aj tatino povedal ze mi 50 eur nan dá,,,no niesom ja dieta štasteny???? 😀 😀 😀 😀

tak ja letííím 😎
ali 400eur

luculka
29. júl 2009

nay ma teraz supe r akciu,,,jeden objektív dava nay,,inak by bol len s jedným 😉

telinka
29. júl 2009

hmmm tak to sa tu tak skoro lucul neobjaviiiii , bude studovat navod na pouzitie 😉

alinka76
29. júl 2009

Lucul, to má dakto šťastie 😵 a to nie je vôbec taký drahý, som čakala nad 700 🙂

janka1874
autor
29. júl 2009

no lucul brala by som takého super manžela 😀 😀 😀 si veru šťastná žienky 😀 😀 😀 😀