Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lucia79
25. máj 2009

ahojte,
ja sa tiež pripájam všetko najlepšie ku krásnym 15-tym narodkám a dodávam, že moja mamička má dnes 60 rokov, pána fera, aj sme si trochu poplakali... 😵

telinka
25. máj 2009

no to je ine vyrocie lucia.......maminke vsetko naaaaaaaajlepsie a vela zdravicka nech sa moze este dlllho tesit z vnucika ci vnucat.....ale ak si ju dobre pamatam z foto tak nevyzera na tolko 😉

aadula
25. máj 2009

telinka, Annamárii gratulujeme ku krásnym 15tim rôčkom a tiež luckynej mamine k 60-ke... a boc aj tvojej nevlastnej švagrinej? 😀 a prajeme všetkým hlavne veľa zdravíčka 🙂

centik
25. máj 2009

dodoknem Boc je namna dost zlozity 😅 😅

luculka
25. máj 2009

cafte,,,,Ajul pripís naa zoznam stretka,,,, 😵 😵 😎

no ja som KO,,,vcera sme s tatinom špárovali nove kachlicky na terase,,, 😒 ja som nalievala,on utieral a roztlácal,,,,,a dnes pokracujeme,,,teraz mam free,,,isiel kupit dalsie sparovadlo,,,,

nohy sa mi trasu ako keby som celu noc presexovala,,, 😀 😀 😀

simka9122008
25. máj 2009

Jééééééééééééj tu sa dnes oslavuje, tak to je supeeeeeer, všetko naj oslávencom rôzneho veku 🙂

aadula
25. máj 2009

lucul 😀 😀 sa vyhováraš na kachličky a špárovanie

centik
25. máj 2009

jak staremu Kostalovi v tom filme 😀

luculka
25. máj 2009

😀 😀 no vcera sme padli obaja do postele taký roztrasení,,,že fakt sme na nejaké hráááádky nemali ani pomyslenie,,,, 😀 😀 😝

centi,,,po ceste kolem světa???? 😀

luculka
25. máj 2009

ozaj malá chodí kazdý vecer s tatom na nas pozemok,,,,robí tam plot a mála chodí polievať,,,,zbalí konvičku a ide,,,, 🙂

a domov dojde jak cigánča,,,, 😀 😀 😠

aadula
25. máj 2009

lucul to polievanie by sa páčilo iste aj Samkovi...aj dnes mi vylieť vodu na kvety...vždy ju objaví 😝 ešte, že máme dlažbu v kuchyni

janka1874
autor
25. máj 2009

tak sme konečne doma dnes sme to trošku prešvihli s časom ale už je v postieľke 😀 😀 😀 😀
a ja zajtra idem na tú krv ráno pomooooc zas mi urobí modrinu

zrzulka
25. máj 2009

Zucha ze o 5.30. Boze to ako zvladas fungovat cely den? nam vstava mala o 8 a ked cez vikend vstane o 7 tak sme z toho na nervy ze co tak skoro🙂)))

Kocky ja som objavila malej na nose pehy🙂))) Je to dedicne ci od slnka? Kremikujete detom tvaricku? Aky krem pouzivate?. Mne ostal z minuleho roku sebamed 50 ale asi ho vyhodim ked nie je ucinny🙂))

zrzulka
25. máj 2009

K 15nastim narodkam zelame vsetko naj. Aj ja chcem 15. Ale s rozumom co mam teraz🙂))))
Lucia79 aj tvojej maminke vsetko naj k 60tke.

janka1874
autor
25. máj 2009

zrzulka pehy sú dedičné a nie zo slniečka asi som ťa moc nepotešila ale tak to je 😀

centik
25. máj 2009

mne sa pehy pacia, ja by som chcela byt rysava a mat pehy a rysava ale kucerave vlasy 😀

janka1874
autor
25. máj 2009

no centik ver tomu že ak by si taká bola tak by si zas chcela niečo iné 😀 😀 😀 😀 to je ako kučeravé vlasy 😀 😀 😀 😀

alinka76
25. máj 2009

aj ja som bola veru pehava, teraz to už je lepšie. a chcem sa dať teraz odfarbiť na zrzku, sa mi tá farba veľmi páči. ale neviem či pred stretkom alebo po, aby ste sa ma nezlakli 😀 😀 😀

janka1874
autor
25. máj 2009

alinka 😀 😀 😀 😀 😀

centik
25. máj 2009

ja mam teraz vrch hlavy skoro blond, a farbit si radsej dlhsie nechcem ale potom tiez hadam hodim farbu ala zrzka 😀 a pehy hadam tiez niekde zozeniem 😀

janka1874
autor
25. máj 2009

centik primaľuješ 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
25. máj 2009

ja by som zas teraz chcela bledšie vlasy..len naposledy v drogérke som musela rýchlo farbu vyberať lebo Samko už na mňa vykrikoval...a tak som zas zobrala tmavú blon...tak som stále hnedá 😀

mne zas ostali "pehy" teda Paťke od kaihnií na chrbte a bruchu..normálne jej od zimi kopec fliačkov ostalo 😒

telinka
25. máj 2009

anuska dakuje za gratulacie 🙂
ked su pehy dedicne , tak by ma zaujimalo po kom ich annamaria ma kedze u nas v rodine ich nikto okrem nej nema 😅 😀

aadula
25. máj 2009

telinka, že geneticky sa dá dediť až 7 generácií 😉

centik
25. máj 2009

mna by ste teraz ani nespoznali tie co ste ma uz videli, vyzeram hrozne 😀 vlasy mam kratke, takze ostrihat sa nemozem, farbu tiez nemozem zmenit, lebo sa mi uplne znicili pri poslednom farbeni 😀

nejdu teraz do mody klobuky??? 😀 😀

janka1874
autor
25. máj 2009

no telinka možno po nejakej staršej generácii
ale ak by neboli dedičné tak by sme ich asi mali všetci kedže sa pohybujeme na slnku alebo to je aspoň môj názor 😀 😀 😀

aadula
25. máj 2009

centik som videla fotky na FB, ja som ťa spoznala 😀

centik
25. máj 2009

aadul tam som mala 37,7 teplotu na tych fotkach, kurhy pod ocami a cerveny nos 😀

janka1874
autor
25. máj 2009

centik stále sú moderné v lete klobúčiky tak nie je problém zamaskovať 😀 😀 😀 😀 😀

centik
25. máj 2009

teraz ho uz nemam cerveny, ale spravili sa mi take biele supinky okolo nosa 😀