Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abbi
10. dec 2009

lucul krati 🙂) veru v nedelu bude velky den 😉 😉
a v sobotu PETKA 🙂

telinka
10. dec 2009

ahojte 🙂

my mame dnes mimoriadne zly den ☹ nas tatino mal nehodu...nejaky 20rocny kreten co ma vodicak od marca sa rozhodol otocit na dialnici....takze robil salta po dialnici v dodavke...zostal dolu hlavou visiet , pasy ho drzali , vykopol okno aby sa dostal von , nastastie vdaka Panu Bohu sa mu nic nestalo , auto pojde do srotu.... prave nasu dodavku ukazovali v TVnovinach , takze si to mozte vecer pozriet 😒
je to hrozne ako malo staci a...... ☹ ten pohlad na to auto doma...neuveritelne ze ma len 2 male modriny na nohe

aadula
10. dec 2009

telinka ☹ normálne mám zimomriavky, v takomto prípade je fakt neuveriteľné, že len modriny

liluska
10. dec 2009

teli, to ma mrzi ze ste mali takyto den, ale nastastie sa nic nestalo 😉
Je to hrozne ale fakt mozete dakovat ze sa nic nestalo 😵

alinka76
10. dec 2009

ahojte, keby nie Telinky, ani sa sem nedostanem, fakt mám strašný frmol.

ale aby som nezabudla, všetkým decembrovčatkám aj tým čo mali, aj tým, čo budú mať, prajem krásne oslávené druhé narodeniny. neuveriteľné, ako ten čas letí 😵 😵 😵

aadula
10. dec 2009

Martinkovi gratulujeme a prajeme všetko najlepšie 🙂

alinka ahoj 🙂

alinka76
10. dec 2009

Liluška, tebe sa to už kráti teda, a zase decembrovčiatko 😵 ešte nič zatiaľ? kedy máš termín?

luculka
10. dec 2009

teli hruuuza ,,,, no nastastie sa mu nic nestalo,,,fakt mozte dakovat ze mal stastie v nestasti 🙂
ja som prezila co to je ked Lubo lezal v umelom spanku po nehode,,,,uz to nechcem nikdy zazit a neprajem to nikomu ☹
boooože fakt staci malo 😒 ....akurat som MM minule hovorila,,ze takýto kreteni vzdy dokalicia nevinných ludi 😠 😠 😠 tiez jeden predbiehal v protismere a keby MM nestrhol volant je v nás,,,,

abetka
10. dec 2009

teli, dakovat Bohu je v poriadku, urcite ta predstava, ze co sa mohlo stat je hrozna.

silvika
10. dec 2009

fuuha teli das ist hruuuza ja sa vzdy bojim ako keby som to aj ja prezivala, kedze aj my sme nieco uz taketo prezili 4dni pred svadbou, ze okamih byt na zlom mieste a co clovek musi prezit. hlavneee ze je aspon v poriadku muz.

alinka76
10. dec 2009

to fakt, všetci anjeli stáli pri ňom asi. chvalabohu si to odnieslo len to auto ☹
ja sa nečudujem švagrinej, že sa bojí robiť si vodičák, keď takíto blbci chodia po cestách. to je dosť čo na zručného šoféra, títo mladí machri

telinka
10. dec 2009

je to des co sa vlastne kazdemu z nas moze dazdy den stat , ale som stastna ze to takto dopadlo , ono sa to stalo na obed ale dosiel domov az o 16tej , tak som neverila pokym som ho nevidela na vlastne oci ze je v poriadku 🙂

luculka
10. dec 2009

baby kuk nase blahozelanie v regionálnej televizke,,,len ma stve ze ta foto je taká tmava,,,, 😖

telinka
10. dec 2009

ale sak je tam natalka kraaaasnaaaa 🙂

luculka
10. dec 2009

ma doma sprdli ze aká tmava foto,,a Patko co bol vcera v telke povedal ze Natuš je tam jak cigánka,,, 😠 😀

janka1874
autor
10. dec 2009

telinka hlavné je že sa mu nič nestalo a všetko dobre dopadlo
ale pravdou je že tí mladí blbci za volantom čo si dovoľujú tatko mu kúpi silné auto a zasran sa predvádza ako debilný až kým sa niečo nestane no im sa nikdy nič nestane len nevinní na to doplatia

janka1874
autor
10. dec 2009

ako bambuľka s copíkmi

no dnes budem asi žúrovať do dlhej noci lebo malá spí celé poobede už teraz sa bojím čo ma čaká

luculka
10. dec 2009

no idem ja urobit tu kittynku,,,drzte palce,,,, 😉

aadula
10. dec 2009

jani, tak bude iste aj v noci..však potrebuje tie dlhé žúrky dospať 😉

janka1874
autor
10. dec 2009

aadula bodaj by si mala pravdu

simka9122008
10. dec 2009

Bože Teli až ma zamrazilo, keď som to čítala, no našťastie to dopadlo dobre, teším sa s vami

janka1874
autor
10. dec 2009

telinka a ktorá televízia to bude dávať

luculka
10. dec 2009

booooze pozerate bez servitky??? ta sa naprelieva,,,, 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
10. dec 2009

no kočky, malí má nejaké lesklé oči, aj sa cíti unavený, no dúfam že nebude chorý 😝 , nejako sa mi nepozdáva

simka9122008
10. dec 2009

Teli, teraz to bolo na jojke, bol tam aj TM, no fakt mal šťastie 😝

csikike
10. dec 2009

teli, boze, to auto vyzera strasne, nastastie TM je v poriadku, a to dostal aj pokutu?

bzuco
10. dec 2009

ahojte

teli...presne som prišla pozrieť, či si nepísala, čo sa stalo TM...pozerám správy a koho nevidím - tvojho muža...len som si nebola istá, či to on...chvalabohu, že je v poriadku...všetci anjeli strážni pri ňom stáli...

ivana26
10. dec 2009

ahojte,
vsetko najlepsie oslavencom vcerajsim aj dnesnym 🙂
Adam je hrozne uravany, som z toho na nervy, este trosku soplikuje, horsie, ze na mna to teraz lezie, nadcha a hrdlo, no potesi :(
zajtra mi treba piect tortu, velmi sa mi nechce.
Lucul, ja tiez pouzijem pendrekove cukriky na ciernu, lebo sme nezohnali samozrejme ciernu farbu.
boc, to si mala veselo, aspon si si urobila predvianocne upratovanie auta 🙂
teli, teda, hlavne ,ze sa mu nic nestalo. hrozneeee

ali, tak som kupila tie tuby na zdobenie medovnikov od dr. oetkera, tak vyskusam, ale som myslela ,ze su vacsie a to take miniaturne 😀 😝

bzuco
10. dec 2009

inak...mojej kolegynke sa dnes narodil chlapček Oskar, takže ked príde z MD budeme oslavovaťnarodky našich chlapcov spolu 😵